Сънувахте ли децата си?

  • 3 156
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Може би ще ви се стори смешно.Въпроса ми е-Има ли ли сте предчувствия за това как ще изглеждат децата ви?Какви  характери ще имат?

# 1
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Предчувствах,че ще е инат Joy(или по точно бебе с характер)-не се излъгах!Но как ще изглежда беше загадка!

# 2
  • Мнения: 5 401
Аз го сънувах веднъж, но не познах.. А за характера и аз така - предчувствам, че ще е рачешко инатче, но засега още няма плашещи признаци.  #Crazy

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Не Peace!

# 4
  • Мнения: 1 104
Аз често сънувам бъдещото бебе, но не мога да видя личицето или някакъв друг детайл. Просто знам, че е моето бебе.

# 5
  • Мнения: 270
Предчувствах,че ще е инат Joy(или по точно бебе с характер)-не се излъгах!


 smile3521

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Не съм я сънувала, но имах усещането, че ще е момиче както винаги съм искала  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 169
Интересно, аз сънувах. В смисъл, че то още не се е родило и не знам дали сънищата ми ще се окажат истина.
Сънувах, че ще е момче, с черна къдрава коса, като облаче и сини очи. Беше грозноватичко, но аз си го харесах  Laughing . След това сънувах още няколко пъти, че ще е момченце, но беше бебенце и не приличаше на никого определено.
Когато в шестия месец ми казаха, че ще е момиченце.... ами какво да кажа?! В седмия, обаче доктора се отрече от думите си и каза, че 100% е сигурен, че ще е момче. По всички таблици излиза да е мома иначе. И сега се чудя - момче ли ще е, както го сънувах или момиче (само да не е "Пеньо"  Cry)?! Все пак да ми е живичко и здравичко, аз от сега си го обичам!

# 8
  • София
  • Мнения: 750
В ноща преди първата годишнина от смъртта на баща ми сънувах, че сме събрали на втора годишнина, баща ми е там, майка ми приготвяше разни салати, чакаха гости и ние отидохме и бяхме с малко бебе, на което му беше нещо студено.
Тогава въобще не бях бременна, но наистина на втората годишнина от смъртта на баща ми ние бяхме с двумесечно бебе.
Интересно, но съня си го спомням много ясно и дори на другата сутрин като го споделих бях убедена, че ще се случи.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз сънувах и двамата че са момчета още в четвъртия месец,но затова как ще изглеждат не съм се замисляла.Втория го сънувах със сини очи и засега са му такива. baby_neutral

# 10
  • Мнения: 3 092
За характера - да.И май ще позная.За това че ще будуваме по нощите и ще реве като мен се страхувах и то взе че стана. Sad.
За пола хич не познах в предчувствията си а за това как ще изглежда идея си нямах. Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 3 249
За сънуването - да, сънувала съм я поне два пъти (тоест толкова помня ясно). Единия път я кърмех, втория път я разхождах в количка. Но някак си не мога ясно да видя лицето, единствено виждам, че е мургавичка и с много черна коса. Интересно ми е дали съм "познала", защото аз съм бяла та чак прозрачна, а татито ни е с матова кожа и няколко бани по рождение! Живот и здраве януари ще се разбере.  Laughing

# 12
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не съм Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 500
Да, няколко пъти сънувах, че ще е момиче и ще е много красива.Съня ми се сбъдна.

# 14
  • Мнения: 80
Сънувах, че ще е момче и така и стана. Сега сънувам, че ще е момиче, ще видим дали ще се сбъдне и този път. Simple Smile

# 15
  • Мнения: 8 917
Не, но съм изключително доволна от "резултата" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 107
Да, сънувах я. Сънувах че е момиче, как изглежда също, макар че в съня ми момиченцето беше към 3-4 годишно, та чакам сега да стане на толкова, за да видя вярно ли съм я изсънувала! Има нещо общо от съня ми обаче при всички положения - очи, нос, коса, бузи, цвят!
Най-интересното е, че сега лятото сънувах - аз, тати и биляна си седим в хола и аз съм гушнала две момченца близнаци и знам, че биляна им е кака! Да видим дали следващите ще са момчета и то близнаци! Ама първо да забременея де!  Laughing

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Не, не съм.

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Сънувах малко преди да забременея, че имам малко бебе момче и нещо го гушках. Тогава въобще не съм имала намерение да имам бебе.

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 1 750
Да, сънувах принцесата си и в общи линии образа се доближаваше до сегашния й. Но аз си мисля, че по-скоро мислено съм проектирала в нея чертите, които исках да има. Постоянно по време на бременността визуализирах мислено представите си за нея. А и бях сигурна, че ще е момиче. Всъщност, баща й много искаше момиче, а неговите мисли са много силни Simple Smile

# 21
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Не,
по скоро сънувах страховете си!
Не, но съм изключително доволна от "резултата" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Не, но съм изключително доволна от "резултата" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 677
Така ме беше цапнал хормона, че непрекъснато сънувах някакви бебета...  ooooh! Ама точно моето май го пропуснах.  Mr. Green

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Не.

# 24
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Месец-два преди да забременея сънувах, че раждам момиченце. Видях насън бебето. Като забременях дълго време не можеха да видят пола на бебчето, но аз си знаех, че ще е момиче. Така се и оказа. Незнам дали е пророчески сън (ще ми се да вярвам, че така Wink) или просто случайно съвпадение.

# 25
  • Мнения: 75
Не не съм,но таткото има предчувствие още от 4 месец ,че ще е момиченце и всички доктори го потвърждават.Е ще видим съвсем скоро дали ще е така:D

# 26
# 27
  • Мнения: 995
Да, сънувах личицето на бебето си. Не си спомням обаче дали образа от съня ми е реалният, защото се стреснах и не помня.

# 28
  • Мнения: 1 910
Не. На мен тогава бебетата ми се виждаха еднакви. Даже бях сънувала, че съм родила момиченце. А то както се вижда е момче.

# 29
  • Мнения: 356
В самото начало на бременността си сънувах, че чувам по телефона приятен женски глас: "Обаждам се да ви кажа, че ще имате момиче"   Grinning  В 19-та седмица д-р Марков потвърди същото и я видяхме на 3D  Laughing  Окончателният резултат - през февруари, живот и здраве  Simple Smile

# 30
  • Мнения: 201
Нито сънища, нито предчувствия съм имала. Само нетърпеливо очакване. Може би защото знаех, че колкото и да се напрягам, не съм способна да предвидя как ще изглежда. А сънищата според мен са проекции на въображението ни (освен ако не си роднина на баба Ванга) Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 3 823
Сънувах два или три пъти,че имам бебе,но не можех да разбера дали е момченце или момиченце Embarassed.

# 32
  • Мнения: 295
Сънувах, че ще имам дъщеря и така и стана.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 311
Сънувах го да,дори и приличаше на него,но аз тогава бях сигурна,че ще е момиче,а и по всички прогнози така се очертаваше,дори и бях чела,че каквото сънуваш ще е обратното,но не би. В 8 м се разбра 100 % че е момче.

# 34
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Не бих могла да кажа дали точно това съм сънувала, но вече 2 пъти ми се случва да сънувам, че имаме момченце, русо със сини очички. Има откъде да вземе и двете - тати е синеок, а като малки до преди пубертета и двамата сме били русоляви - аз тъмно, а той пшеничено рус. Бебето и двата пъти изглеждаше по един и същ начин.   newsm78  Heart Eyes
Но бъдещето ще покаже дали наистина съм сънувала бебето ни.  Peace

# 35
  • Мнения: 2 818
Сънувала съм го, но не с конкретни черти. Иначе имам усещане за характера му  Peace
За Алина също предчувствах характера й... и то правилно Simple Smile

# 36
# 37
  • Мнения: 743
Сънувах я. Как след като се е появила и са ми я показаха тя ме гледаше с големи сини очички и имаше голяма коса. Точно така се роди - с голяма коса. А сега виждам че очичките са сини.

# 38
  • Мнения: 683
Към средата на бременността сънувах синеоко момченце с голяма леко накъдрена коса, на около 2 г., носих го на ръце и се оплаквах на някого, че е много щуро и засега всичко си отговаря. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 13 798
Предстои ми да разбера дали сънуваното съвпада с действителността....
Голямата си дъщеря не съм я сънувала докато бях бременна, но с тази бременност, една седмица след забременяването ( не знаех че съм бременна) сънувах че раждам синеоко и русо момченце на име Христо . Когато стана ясно че съм бременна нямах съмнение че е момченце и амнеоцентезата го потвърди ... Сега съм в 34 седмица и чакам с нетърпение да видя дали съня ще се окаже 100% пророчески ...
Поздрави на всички мами и лека бременност

# 40
  • Мнения: 7 091
1 година преди да решим да имаме бебен сънувах бебе, което каза, че се казва Калин, момченце със сини очи и ме пита дали може да се роди в нашето семейство. Simple Smile 1 Година след това се роди Калин , по същото описание.
3 месеца преди да решим да имаме 2-ро бебе сънувах девойката, която беше с кафеви очи и каза, че се казва Елена..и тя пита дали може да се роди при нас. Е, роди се Simple Smile

1 година преди да се запозная със съпруга ми го сънувах и ми каза, че ще се оженим Simple Smile

Мъжа ми се шегува да внимавам колко бебета сънувам оттук нататък, че явно не мога да им отказвам да се родят при мен  Joy hahaha

# 41
  • Мнения: 256
Сънувах бебето, когато бях в 4-тия месец и видях че е момче. Времето показа, че съм била права.

# 42
  • Мнения: 337
съвсем в началото на бременноста сънувах най-редовно бебета-момиченца,но всеки път иваше някой и ми казваше че това не е моето бебе.След като научихме пола-момче, след известно време го сънувах и съвсем подробно му разгледах чертите имаше брадичката устните и носа на баща си но спинкаше и само очите не видях и естествено беше най-красивото бебе  Grinning
е ще видим март

# 43
  • Мнения: 195
Точно в момента на забременяване моя много близка приятелка е сънувала, че имам момиченце и ми го каза точно преди да й споделя, че съм бременна. Аз сънувах детето малко преди да родя и малко след като родих и в съня ми пролича външния вид, но най-вече темперамента на малката.  Grinning

# 44
  • Мнения: 195
Забравих да кажа, че няколко месеца преди да родя сънувах, че намирам листче, на което е написано името на малката. Колебаехме се със супруга ми за името между 3 имена. Не споделих с него съня си, за да не го манипулирам по този начин и го оставих той да избере крайния вариант на име. Избра името от листчето.  Laughing Така че мога да кажа, че съм сънувала и името.

# 45
  • Мнения: 5 026
Сънувала съм, че раждам,но самото бебе не.

# 46
  • Мнения: 8 505
Не съм я сънувала.Предчувствия не съм имала.Бях сигурна,че ще е със светла коса и светли очи (проста генетика).Нищо повече.

# 47
  • Мнения: 6 461
Не съм ги сънувала никога... Sunglasses

# 48
  • Мнения: 2 897
Не, но съм изключително доволна от "резултата" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И аз Grinning

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Сънувах, че раждам момче. Но в съня ми беше с черноноко, с черна къдрава коса.  Joy А той е рус, със светли очи и почти без коса! Wink

# 50
  • Мнения: 707
Sunuvah i lizeto,sled 3 meseza 6te vidia ima li suvpadenia?...... baby_neutral

# 51
  • Мнения: 5 140
Е, чак за характера не съм сънувала и представяла, но съм си сънувала бебето да.
Сънувах я точно русокоса и синеока, мечтата за такова дете ми е от малка и се сбъдна.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 389
Не.

# 53
  • Мнения: 236
Сънувах го в третия месец-че е моми4енце,но лицето не мога да си спомня. Скоро пак го сънувах,но не знам какво беше и пак не можах да видя нещо по-съществено. Незнам защо,но засега предчувствието ми е за момченце.Има още доста да почакам до август и да си сменя предчувствията няколко пъти.

# 54
# 55
  • Мнения: 1 101
Да, няколко пъти.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 967
Две различни бебета сънувах докато бях бременна, може би синът ми малко прилича на едното.

# 57
  • Мнения: 27 524
Не, нито веднъж.

# 58
  • Мнения: 264
В третия месец сънувах и двете си деца, знаех че първия път ще бъде момиченце, а втория път пак го сънувах в третия месец синеоко, якичко момченце и то точно така излезе.

# 59
Докато бях бременна често сънувах  бебенца-момченца.В по -големите месеци имах усещането,че е момче.Така се оказа.За мен е важно да е здраво, а не какъв пол е.

# 60
  • Мнения: 2 353
  Сънувах я много често с едно малко момченце. Не ми се вярваше, че детето, което ще родя ще изглежда така, представях си го с гъста черна коса, мургаво като мен...А се роди детето от съня - синеоко и русо. Надявам се, че и малкото момченце от съня ще се присъедини когато пожелае.

# 61
  • Мнения: 2 336
Сънувах, че ще е момче , а чесно казано това си и искаме, е не че ако е момиче ще го хвърлим. newsm62 Но докторите различно ми казват при професора при който си ходя първо ми каза момиче ,но не бил сигурен миналия месец ми каза момче, а преди няколко дни лежах в боница и там ми казаха момиче. За това след три месеце живи и здрави ще си покаже кой е бил прав.

# 62
  • Мнения: 1 440
Сънувах много често бебе (обикновено момче) и все някакви кошмари Confused

# 63
  • Мнения: 1 404
Тъй като все още не съм мама и нямам личен опит, ще споделя една история от времето, когато майка ми е била бременна с мен. Около месец, преди да се родя, баба ми, по майчина линия, сънувала червена кола да се движи по Цариградско шосе, посока - Орлов мост (родена съм в Окръжна, та колата е идвала оттам). Отпред, на капака на колата е седяло момиченце, с черна коса и изобщо точно такова, каквато съм аз в момента. Червеният цвят насън означава - скоро и истина. И няма и месец, се е родило същото това чернокосо момиченце    Wink




 Flutter

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Сънувах я няколко пъти и таткото също-само да не излезе че е ТОЙвсе още не са ни казали.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 248
Не, но съм изключително доволна от "резултата" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Peace

# 66
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не ,не съм я сънувала.

# 67
  • Мнения: 701
В началото сънувах че е ТЯ и името й сънувах също.После започнах да имам чувство че ще е той и започнах да сънувам бебе,но снеопределен пол... Mr. GreenДа видим какво ще ни изненада накрая.В едно съм сигурна - не са две.

# 68
  • Мнения: 684
В началото на бременността ми сънувах, че си имаме момченце и скоро след това лекарят ми каза, че по-вероятно ще е момче. Но след месец сънувах, че си имаме момиченце - тя тъкмо прохождаше и мъжът ми я водеше за ръка. Беше много сладичка и малко ме беше яд, че ще имаме момче, а не момиче. Но на следващия преглед, лекарката беше съвсем сигурна, че ще си имаме момиченце, а аз бях безумно щастлива. А сега като я гледам мисля, че ще е дори по-красива от момиченцето в съня ми! Hug  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 1 174
Да, сънувах, че ще е момиче и как точно ще изглежда!
Това се случи, когато при единия преглед докторът каза, че най-вероятно ще ставам мъжка майка.
Сънувах по-точно устенцата и ръчичките, както биха изглеждали на 3D ехограф, а аз смятах да посещавам такъв, но се отказах от това "чудо" Wink И сега мога да кажа, че образът от съня ми не се разминава с реялния, а също и желанието ми на кой да прилича и доколко, в какво  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 333
постоянно сънувах как си кърмя бебчето и накрая съня ми не стана реалност

# 71
  • Мнения: 4 621
Не, не съм я сънувала преди да родя Hug

# 72
  • Мнения: 439
Да,даже сънувах как го раждам и после как си го гушкам

# 73
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз лично не. Peace

# 74
  • Мнения: 617
Аз не съм сънувала бебешока, но си мисля, как ли ще изглежда, на кого ще прилича?
Е малко остана и скоро ще разгадая загадката  Wink

# 75
  • Мнения: 1 701
Най-редовно!  Heart Eyes Понякога не се виждаше личице, друг път - много ясно - красиво и послушно момиченце, което в крайна сметка сега се казва Калина!!!  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 1 233
Сънувах я няколко дни преди да родя. Бях ужасена от начина по който я сънувах - червена, с гъста черна коса и подпухнала /като повечето новородени де/. Така изглеждаше както я сънувах, а така се надявах да се роди без коса.....

# 77
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
За сина ми нямам спомен, но дъщеря си я сънувах и знаех, че ще е бяло, русо и синеоко бебе (което не е типично за нашето семейство). Като се роди, беше бяла, синеока - и с черна коса като на Снежанка Laughing Но - на 6-месечна възраст вече беше точно копие на бебето, което бях сънувала. И досега си е руса, синеока и много бяла.

# 78
  • Мнения: 679
Сънувах  го, последния ден на 4-тия месец - гледахме го на ехограф, доктора каза - "по лицето ми прилича на момче" Joy Сутринта разказах на таткото и много, много се смяхме - бяха ни казали момиче, ноооо на следващия ехограф казаха момче - е не му видяха лицето, а други части  Joy, ноооо съня се оказа верен  Hug

# 79
  • Мнения: 819
Сънувах свито малко бебче,цялото в розово-родих момиченце

Общи условия

Активация на акаунт