Коледни подаръци

  • 593
  • 8
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 726
Знам че има още доста време, но вече мисля за Коледните подаръци и основното ми притеснение е синът ми. Нямам идея, а като го попитам отговорът е кола. Проблемът е че той вече има над 150 коли, друго не иска. За последните 2 рождени дни го водим в магазин за играчки и той си избира поредната кола, макар че му показваме и други неща. Дайте идеи, защото едва ли ще намерим кола, която нямаме, а скоро след това има и рожден ден...Вие какво подарявате на 5-6 годишните си деца.

# 1
Аз се сещам за улично платно, по което може да си кара колите или за гараж на няколко етажа, или за кола, която  да се сглобява, за комплект кола със знаци или автомивка. Моят син много се радва на такива подаръци, които може да си сглобява и нарежда. Успех в търсенето!

# 2
  • Мнения: 179
 Пъзел например и картинката да е с кола .Мойта Ели се радва и на дискове с филмчета,книжки за оцветяване,занимателни книжки-такива,в които се брои,учат се буквите,цифрите.....Не знам доколко съм ти полезна,но интересите на госпожицата са такива .....за сега.

# 3
  • Мнения: 105
Скоро бяхме на рожден ден и подарихме паркинг на няколко етажа с коли, дръвчета, огради, знаци и разни други. Голяма игра става участва цялото семейство.

# 4
  • Мнения: 14 133
Моят сладур си е поръчал китара и барабан.

# 5
  • Мнения: 823

Наистина тези гаражи са чудесни,но ако са от скъпите-имахме по-евтин и не пасваха точно детайлите ,и много лесно се разглобяваше Peace



A моят син играе само с човечета-батмани ,спайдърмени и всякакви полицаи,пожарникари и т.н. ooooh!Писнало ми е от тях ,,защото докато им мръдне краката и ръцете, са вече счупени и аз се чудя къде има кукли за момчета -здрави Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 18:29 от bistra

# 6
  • Мнения: 74
големият ми син/на 6 години / си поръча баскетболна топка и футболна топка и решихме да му ги вземем защтото е по различно от досегашните му поръчки/батмани роботи и спайдармени/ newsm78
успех

# 7
  • Мнения: 7 831
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=138840.0 Погледни тази тема, това са писмата на други деца, може да ти дойде някаква идея.

# 8
  • Хасково
  • Мнения: 726
Аз се сещам за улично платно, по което може да си кара колите или за гараж на няколко етажа, или за кола, която  да се сглобява, за комплект кола със знаци или автомивка. Моят син много се радва на такива подаръци, които може да си сглобява и нарежда. Успех в търсенето!
благодаря за идеите, но това всичко го имаме. Тази година ми се ще да измисля нещо различно...стига с тези коли. А той даже на сестра си поръча кола за кукли, защото тя още не можела да говори.

Общи условия

Активация на акаунт