Не мога вече....

  • 4 560
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 409
Светле,  newsm45
миличка моля се всичко да е наред.Надявам се ,че си отишла на лекар
Толкова ми стана мъчно,не мога да повярвам,че е истина и силно се надявам,че скоро ще ни напишеш какво е казал д-ра.
Стискам ти палци и те прегръщам много силно и знай,че ние сме до теб. Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 388
Ще Ви кажа добра новина!
Току що се чух със Светлито. Ходила е на лекар. Бебчето е добре и в момента са и били инжекция и са и изписали лекарства! В момента трябва да лежи.

Нека всички се помолим за нея!
БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 17
  • Мнения: 161
Много се радвам за нея и аз имах такъв проблем-детето ми е вече на 2 месеца
 Hug

# 18
  • Мнения: 843
     ЕЕх, слава богу!!! Само прочетох и от няколко часа я мисля тази мама!!!
      Светленце, стискам палци!!   Hug Hug Hug И  се радвам , че сте добре:-))
      

# 19
  • Мнения: 1 409
Светле, миличка,знаех си,че нещата не са чак толкова лоши.
Сега се залоствай на кревата и никакво мърдане.Моля те.
Трябва много да се пазиш.
Нали ще си раждаме бебчетата по едно и също време все пак.  Grinning Погали тумбака и бъди спокойна всичко ще е наред

Прегръщам те и ти изпращам много целувки Hug Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 651
 newsm44 newsm44 newsm44
Сега яко пазене на кревата и бебчо за да не идвам до Карлово да раздавам шамари.  love001
Останалото в нормално време по телефона. Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Не смеех да пиша досега само се молих Praynig Praynig Praynig
Пази се много миличка Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 098
Светланоооо,няма да ти казвам как ми изкара акъла,ама ти това си го знаеш.Обещала съм ти бой,само да се пооправиш малко.
Сега не само ще си лежиш на топличко,а и ще обещаеш повече да не ни изправяш косите.Но пък хубавото е,че се наложи да споделиш щастието си с нас,имам предвид,прекрасната новина,че ще си имаме бебе.Това ме прави още по-щастлива.Мила,цяла вечер съм се молила на Св. Богородица за теб и малкото ангелче,което расте в теб.Не се успокоих докато не се чухме,в момента в който разбрах как сте,се почувствах щастлива.От днес нататък,ще те следват най-красивите мигове на света,вярвам в това,защото го заслужаваш.
Спи спокойно принцесо наша,и нека твоят малък ангел продължава да бди над вас с бебо,така както днес.Липсваш ми.  Hug  Hug  Hug

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Светле се теб съм
чоя син се роди на тази дата преди две години - дано неговия РД ти донесе късмет въпреки страха  който преживя

# 24
  • Мнения: 11 607
Вече авторката да се регистрира в отчетните.....

# 25
  • Мнения: 218
Светленце, първо честито.   bouquet Съжалявам за кошмара, който преживяваш. Минах през същото два пъти. Знам какво ти е. С Тони получих кръвоизлива дори в същата седмица, тъкмо се бях успокоила, че всичко е наред. Ще бъде, вярвай. Знам, че е трудно. Ще полежиш едни 2-3 месеца (или колкото е нужно) и ще имаш накрая сладко, малко човече. Мечтите се сбъдват, трябват  само търпение и вяра. Ще се моля за вас. Praynig
Прегръщам те миличка. Hug

# 26
  • Мнения: 15 619
Светле, цяла нощ съм те мислила.
Радвам се, че всичко е наред.
Сега си почивай.  bouquet  bouquet  bouquet
Много, много прегръдки от мен. Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 951
MNogo radostna  west!Iskranno wqrwam wsishko dokraj da e nared!Stisakame palci!

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 newsm10 smile3503 Ще видиш, че след още 7 месесца ще си гушкаш бебето!

Аз и двете бременности кървях яко... Лошото беше, когато кървенето беше съвсем слабо и едва забележимо.

# 29
  • Мнения: 306
когато прочетох какво си написала много се притесних,мила и се натъжих Weary,но щом разбрах,че сте добре ми олекна.много се радвам,че с бебчо сте добре newsm68 newsm44.стискам палци и дано всичко се оправи и да не се повтаря newsm17а ти се пази.ок???!!!  love001

Общи условия

Активация на акаунт