Биохимичен скрининг в Шейново?

  • 1 101
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Здравейте мами, понеже ми предстои това изследване - интересува ме как се прави самото изследване и каква е цената му в Шейново newsm78.   bouquet

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
БХС се прави само и единствено в Майчин дом. Цена 22 лв.

В Шейново могат да ти вземат кръв, от там да изпратят за изследване в Майчин дом.

Вероятно цената ще се дублира, най-малко.

# 2
  • Мнения: 216
Аз си бях платила за ЖК  Шейново и БХС беше вклучен в тази цена,но наистина изследванията се пращат в Майчин дом.

# 3
  • Мнения: 481
Здравей,spring  искам да ти кажа ,че и на мен ми предстои такова изследване .Моята лекарка е в Клиниката на Щерев,в сряда имам  час за преглед и може би тогава ще ми го правят.....ако искаш после ще ти споделя как е протекло и дали съм платила нещо.

# 4
  • Мнения: 209
Много благодаря, eti123 - ще чакам новини от теб.

# 5
  • София
  • Мнения: 978
Здравей spring, Ако ходиш на женска консултация в Шейново, цената на изследването е включена в таксата. Ако ходиш при някой лекар на частен прием там цената е 50лв.
Взимат ти кръв за изследване, която се изпраща в лабораторията в Майчин Дом, както са ти писали вече Nansen и Mirena

# 6
  • Мнения: 273
Ако не си на ЖК в Шейново, плащаш 30 лв. на касата им и ти взимат кръв. Действително изпращат кръвта в Майчин дом и до 10-14 дни е готов резултата.
Лека и приятна бременност!

Общи условия

Активация на акаунт