До бургаските майки

  • 1 424
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
Здравейте мами от Бургас,ако имате останали дрешки и обувки в добро състояние, можете да ги дарите на нуждаещи се дечица.
Има многодетни майки и социално слаби семейства на които ще помогнете.
Събраните неща можете да занесете в храм "Света Богородица"-телефон 846090 (намира се зад хотел"България" ,до икономическия техникум).

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Позволявам си да се разпиша тук, защото съм половин бургазлийка  Heart Eyes

Ако има мами, които майсторят нещо за Коледен базар, могат да го изпратят и на Пловдивската група. Ние се ангажираме да продаваме активно и да ви изпратим събраните средства, както и всичко, което не се продаде.

За допълнителна информация - пишете на лични.  Hug  Hug  Hug

# 2
Ей, момичета, къде сте? Няма ли градски в този форум?  newsm03

# 3
  • Мнения: 4 806
Дорета, а дали дрехи за възрастни също можем да предаваме?
Детски не, че нямаме, но чакаме още едно бебче. Но за възрастни имам един вързоп.

# 4
  • Мнения: 472
За възрастни също мисля че ще са от полза.В момента по-търсени са палта,блузи ,жилетки,по-затворени обувки.Аз също нямам детски(занесах ги в един дом) и съм приготвила за възрасни.

# 5
  • Мнения: 4 806
Във вторник или сряда ще занесат там моите роднини дрехи за възрастни.

# 6
  • Мнения: 4 806
приемат и дрехи за възрастни. Много са внимателни хората. Направете го.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 765
А до колко часа вечер приемат?

# 8
  • Мнения: 472
Работното време на църквата мисля,че е до 18часа.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 765
Работното време на църквата мисля,че е до 18часа.
  bouquet

# 10
Здравейте мили съгражданки!От вчера вече съм член на този форум за което съм много радостна.Идеята ви е великолепна. Аз съм майка на едно прекрасно момиченце което е болно от ХРОНИЧНА БЪБРЕЧНА НЕДОСТАТЪЧНОСТ,това заболяване ни е от 10 год.Моля ако има други деца с тази диагноза нека майките им ми пишат.ПОЖЕЛАВАМ ВЕСЕЛИ  КОЛЕДНИ И НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ.

# 11
  • Мнения: 3 506
bsmama, повече бургаски мами пишат ей тук. Всичко най-добро пожелавам на теб и твоето момиченце Hug

# 12
  • Мнения: 166
Здравейте,
аз от скоро съм в града и имам желание да помогна.Ще посъбера каквото е останало  за момента и ще го занеса в тази църква.Ако може да се помага и на домовете тук,казвайте какво и къде да събираме:)

# 13
Моля, някой ако някой може да ми даде сайта на Бургаските мами нека го направи ,защото немога да вляза сама.

# 14
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 741
Влез в отчетни и ще ни намериш.

Общи условия

Активация на акаунт