СТРАХ ИЛИ ОБЯСНЕНИЕ!!!

  • 4 280
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
Против тези неща съм Crossing Arms!
Как може да има такива родители и да правят това на децата си не ми е ясно #Crazy.
напълно съм съгласна,предпочитам обяснение

# 16
  • Мнения: 4 447
 hahaha Как ще го шляпнеш на 15! Моя големия е на 12 и вече е колкото мен, ще умра от срам ако стигнем дотам да се шляпкаме, има много сила вече в него!

# 17
  • Мнения: 75
Ако майките прилагат насилие върху децата си,то какво трябва да очакваме от децата когато пораснат????????.............

# 18
  • Мнения: 2 039
 smile3555 doh smile3556 Мразя възпитанието чрез членовредителни методи  #Cussing out #2gunfire Sick Абе тия луди не се ли замислят как се чувства беззащитното детенце докато го "възпитават"  Cry

# 19
  • Мнения: 11 607
Учудвам се на такива мами, живеещи в 21 век, а прилагащи методи от средновековието..... Изтръпвам направо..... Жал ми е за децата възпитавани по описания начин, за децата,които се плашат с дядо торбалан и все такива .....

# 20
  • Мнения: 4 111
Луди хора, луда работа  ooooh!


Дет вика Дона , Shocked
А, и аз съм ги чувала тия... Интересно как ще научи детето си да се пази от коли например  Thinking

За колите съм чела, че така сплашвали кученцата, като кола на познат го удари лекичко! Не казвай за това на твоята приятелка! Горкото дете!

# 21
Ама много ненормални хора има. Това коя луда бабичка я е посъветвала

# 22
  • Мнения: 83
Най-странното е, че го казва  със гордост и се опитва да го наложи като съвет. Опитвам се всеки път да си премълча, и си мисля, че щом тя го има като нещо хубаво какво мога аз да променя в нея????? newsm12  Разговора тръгна от там, когато споделих, че синът ми който е на 7м и 2 седм. от десет дни не се е нааквал - слагам го на гърнето през определен период от време и вече свикна - даже му е кеф и чака...., а тя "небързай да го измъчваш още от сега, има време, като стане на годинка и започне да се сеща, с копривата и готово... Shocked

# 23
  • София
  • Мнения: 11 692
Точно тези методи на възпитание не ги възприемам!Можеш да се скараш на детето,да повишиш тон,можеш да го плеснеш по ръчичката,но чак да го жулиш с коприва,да го боцкаш и т.н. нещо не го разбирам  newsm78!

# 24
  • София
  • Мнения: 35 919
Тя е луда - нямам думи. ooooh!
На това му викам тлеещ садизъм...сигурно като малка/приятелката ти/ са я травмирали  по някакъв начин. newsm78

# 25
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
За първи път чувам такова нещо и  не мисля , че ще го причиня на детето си  Naughty

# 26
  • Мнения: 295
Категорично против всякакво боцкане, насилствено парене или тем подобни. Едно сериозно обяснение е напълно достатъчно. Синът ми вече е на 3 и знае къде не може да пипа без да са се налагали подобни мерки....

# 27
  • до канала
  • Мнения: 518
тая е луда

# 28
  • Мнения: 476
Мисля си, че мъчения от този тип, които уж са за добро, са в основата на болната психика на разни извратени типове. В живота е пълно с примери за това.  И как решава тази жена къде е границата и дали я преминава? Откъде знае какъв е прага на болката при детенцето?!? Това, което за нея е безобидно и безболезнено, за малкото човече може да е адска болка и травма за цял живот?!?  Направо ме побиват тръпки!  ooooh!

# 29
  • Мнения: 3 116
Абсолютно против съм за такъв подход  Sick

Как практикувам аз. Имаме вградена фурна, която страшно много се нагорещява като се пусне, а малката много често търчи срещу нея. Последният път като я пуснахме, още докато фурната е съвсем леко топла, повиках малката, двете си допряхме ръчичките на фурната и и обясних че фурната пари. Оттогава фурната не е пипала. Но нито се е уплашила, нито я е боляло, просто тя усети разликите в температурата при студена и затоплена фурна и направи връзката. Според мен това е правилния подход  Peace

Общи условия

Активация на акаунт