Играчките от Кока Кола

  • 1 698
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
  Малко ОФФ...как успявате да свалите етикетите без да ги скъсате?

не е нужно да е абсолютно непокътнат Peace, срежи го просто

# 16
  • Мнения: 863
трябва ни само още един етикет и ще си вземем игра4ка,много ги харесвам тези подаръци от кока-кола Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 103
и ние
май снежните човеци са най-нетърсени-беше пълно с тях, нито един елен и ние взехме последния пингвин

# 18
  • Мнения: 11 607
Кока кола пак ли е пусната някаква игра????? И какви са условията? Не ми допадат много тези рекламни игри,но все пак какви са условията?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Събираш 5 етикета от кока кола или фанта, и в магазин в който имат играчките си избираш някоя от трите

# 20
  • Мнения: 4 428
А трябва ли да са по-специални етикетите? Нали обикновено пускат етикети с различна картинка и трябва да събираш от тях.

# 21
  • Мнения: 7 640
А трябва ли да са по-специални етикетите? Нали обикновено пускат етикети с различна картинка и трябва да събираш от тях.

ами от коледните етикети на двулитровите бутилки

# 22
  • Мнения: 11 607
Събираш 5 етикета от кока кола или фанта, и в магазин в който имат играчките си избираш някоя от трите

Благодаря!

# 23
  • Мнения: 3 042
Кока кола пак ли е пусната някаква игра????? И какви са условията? Не ми допадат много тези рекламни игри,но все пак какви са условията?

http://www.coca-cola.bg/promo/xmas/

Тук прочети за условията, наградите също може да ги видиш.

# 24
да,имаме  играчките и малката много им се радва,на мен също ми харесват

# 25
  • Варна
  • Мнения: 616
понеже пием Кола с литри  Mr. Greenотидох до Метро и взех два стека, в къщи имах още три етикетчета и си взехме и трите играчки на веднъж  Mr. Green Дечковците много им се радват  Party Даже снощи баткото спа с еленчето

# 26
  • София
  • Мнения: 185
понеже пием Кола с литри  Mr. Greenотидох до Метро и взех два стека, в къщи имах още три етикетчета и си взехме и трите играчки на веднъж  Mr. Green
и аз направих така,но от Пикадили,а и не съм мама все още Embarassed Embarassed Embarassed/неизживяно детство/

Общи условия

Активация на акаунт