Въпроси и отговори.......Справки

  • 10 103
  • 165
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Абсолютно точно астрономическо време (greenwich mean time) може да се види тук : http://wwp.greenwichmeantime.com/info/current-time.htm, като за България се добавят 2 часа, естествено.
kiselina, благодарности!  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 125
абонирам се  Mr. Green
Питане - нямам (засега) Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
secretgarden, благодаря за темичката!  bouquet И да не пускам отделна, ще се възползвам да попитам тук:

А да знаете и този месец ли ще подаваме справка на социалните за неизвинени отсъствия, т.е. всеки месец ли го искат това?
Благодаря на отзовалите се!
Присъединявам се към питането .Получих бележка че са ми спрели детските , отидох да проверя защо и ми казаха че докато не представя бележка от училището на децата няма да ми ги възстановят . От училището пък ми казаха че са изпратени служебно , изобщо голяма каша , за сметка на децата .

# 18
  • Мнения: 295
А някой да знае къде се подменя стара шофьорска книжка? (за София) - В КАТ Дървеница или в районното?  ooooh!

доколкото знам книжките се сменят само в КАТ - Дървеница

# 19
  • Мнения: 2 700
Някой знае ли от кога до кога е ученическата ваканция?

# 20
  • Мнения: 2 125
Към кого според вас мога да се обърна за качеството (температура и налягане) на топлата вода в апартаментите. Топлофикация newsm78

# 21
  • Мнения: 819
Благодаря, Градинарке  bouquet
От известно време ме вълнува 1 глупост, но нали знаете, като ти се загнезди нещо в главата...
А отделна тема не бих пуснала.

Голяма уста гладен - от кое детско беше.
Никой от познатите ми не можа да ми отговори.

Аз защо си мисля пък, че беше от "Кро" ? newsm78 Но не съм сигурна, де.

И отдавна ме мъчи един въпрос- значи, имам прекъсване на здравните осигуровки от 7 мес. мин.година. Разбрах, че мога да ги платя и в пощата, май с платежно нареждане/ или др. документ?/.НО, как да разбера каква е точната сума? Какви номера ми трябват,банкови сметки и т.н. ...много съм зле с тези неща, честно, а съм на работа и просто нямам кога да обикалям по инстанции/нито знам къде/ и да ме връщат по 100 пъти.
Много ще см благодарна, ако някой ми разясни тоз въпрос Mr. Green  bouquet

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

И отдавна ме мъчи един въпрос- значи, имам прекъсване на здравните осигуровки от 7 мес. мин.година. Разбрах, че мога да ги платя и в пощата, май с платежно нареждане/ или др. документ?/.НО, как да разбера каква е точната сума? Какви номера ми трябват,банкови сметки и т.н. ...много съм зле с тези неща, честно, а съм на работа и просто нямам кога да обикалям по инстанции/нито знам къде/ и да ме връщат по 100 пъти.
Много ще см благодарна, ако някой ми разясни тоз въпрос Mr. Green  bouquet

Мъжа ми ми ги плаща така....ще го питам довечера, ако до тогава нямаш отговор

# 23
  • Мнения: 819

И отдавна ме мъчи един въпрос- значи, имам прекъсване на здравните осигуровки от 7 мес. мин.година. Разбрах, че мога да ги платя и в пощата, май с платежно нареждане/ или др. документ?/.НО, как да разбера каква е точната сума? Какви номера ми трябват,банкови сметки и т.н. ...много съм зле с тези неща, честно, а съм на работа и просто нямам кога да обикалям по инстанции/нито знам къде/ и да ме връщат по 100 пъти.
Много ще см благодарна, ако някой ми разясни тоз въпрос Mr. Green  bouquet

Мъжа ми ми ги плаща така....ще го питам довечера, ако до тогава нямаш отговор

Много ще съм благодарна за каквато и да било информация! Peace
А да разбирам ли, че не е задължително да е лично?!?

# 24
  • Мнения: 4 651
Хайде и аз.
Някой юрист може ли да каже с какъв договор се закупува готов софтуер, т.е лиценз за него.
Не е изработка.

# 25
  • Мнения: 6 155
Хайде и аз.
Някой юрист може ли да каже с какъв договор се закупува готов софтуер, т.е лиценз за него.
Не е изработка.

Лицензионен договор.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
secretgarden, благодаря за темичката!  bouquet И да не пускам отделна, ще се възползвам да попитам тук:

А да знаете и този месец ли ще подаваме справка на социалните за неизвинени отсъствия, т.е. всеки месец ли го искат това?
Благодаря на отзовалите се!
Присъединявам се към питането .Получих бележка че са ми спрели детските , отидох да проверя защо и ми казаха че докато не представя бележка от училището на децата няма да ми ги възстановят . От училището пък ми казаха че са изпратени служебно , изобщо голяма каша , за сметка на децата .

Бележката от училището се подава еднократно до 31.10. Бележката е за това, че детето е записано в училище за тази учебна година. Другите справки (за неизвинените) се пращат служебно от училището всеки месец.

# 27
  • Мнения: 4 428
Аз искам да попитам за една справка, ако някой може да ми каже  Grinning

Някой ходил ли е скоро в Хиполенд? Интересува ме продават ли там колички Пег Перего? Доколкото видях от сайта им продават основно Бертони + малко Кенгуру, Чиполино и Чико. Дали има нови попълнения?

# 28
  • Мнения: 1 399
Някой знае ли от кога до кога е ученическата ваканция?
От 23.12 до 07.01

А къде можеше да се провери сметката за тока?

# 29
  • Мнения: 4 651
Някой знае ли от кога до кога е ученическата ваканция?
От 23.12 до 07.01

А къде можеше да се провери сметката за тока?

За Варна не може от страницата на ЕОН, направи си регистрация в www.epay.bg

Лицензионен договор.
  bouquet Biby

Общи условия

Активация на акаунт