Рицарки на бялото кантарче - седмична 20.11. - 27.11

  • 11 528
  • 358
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 366
Юхууу, ето го и поспортувалото майче!

Здравейте всички! И спорна седмица да имате!
Аз съм много добре, и най-важното - в настроение. Кантара се върна назад с онез гадно 0.700+0.700. Е, няма мърдане, но и това е добре. Сега вече минавам и аз с Ассето на НВД. Ща го побъркваме Тонимир, та да му доди акълЪт.

Ассе, аз добра учиничка. Чита и даже си рапечатах част от нещата, за да се задълбоча. Ще ги озуча аз тоз рижим.

Роси, благодаря ти и се радвам, че помагам. Това ме зарежда емоционално.

Айче бравос на теб! Ма как няма да му вярваш. Ако му повярваш той ша ти свали и другите 0.200  Hug

Тонимирковата ....... стига се коси за тез килца. Продължавай и това си е. А и още нещо - спри да се теглиш след тренировка. Излишно се депресираш. Освен вода, при тренировка се губи и мазнина и мускулна маса. Просто не е вярно това тегло, а ти само се притесняваш. Аз например, убий ме - не се качвам на кантар никога освен сутрин рано. Ама никога!!!

Бебче, хайде сполука ииии не се тревожи. Той ще свикне малкия, че даже няма да иска да се прибира след градината. Той си има нужда от средата, така както майка му  Wink

# 346
  • Мнения: 488
Момичета, привет и от мен!
Вие знаете, но аз да ви кажа, че туй съботата и неделята действат много съсипващо на режима! Трябва да се забранят!!! Всички диетуващи - само на работа!  Laughing
И като зацъфти тая нашта икономика...малей, дръж се, ЕС!
Ооох, майтапя се аз, обаче... срам ме е да кажа какви ги натворих тия два дни, ужас просто... От всичко опитах дето имаше вкъщи за ядене, след тия пет дни на мръвки, просто всичко ми се ядешеееееее.... само не и месо!  Weary
Резултатът е отчайващ - 72 кг.... ама аз си заслужавам, така ми се пада!
Днес съм решила само на вода да карам, чувствам се ужасно задръстена и претъпкана от ядене, и на всичкото отгоре, не ми беше вкусно, чувствах се виновна...обаче не можах да се въздържа.
От утре ще видя накъде ще поемам, защото, честно да ви призная, тези мръвки не мога да ги издържа само...писна ми, мразя вече пилешкото!!! Май ще се прехвърлям в НВД... отивам да чета темите и да се срамувам... Embarassed
Тони, направо ме зарази с твоя ентусиазъм по тае-бо и почнах да го свалям тоя Били...ма пусто, много бавно се точи бе... Аз имам огромно желание да спортувам...само че проблемът ще е да намеря време, че малко трудна организацията у нас. Компютърът е в стаята на брат ми, което означава, че трябва да скачам докато го няма него...а това е само през деня, а тогава ме няма и мен...хм, освен сутрин между 8 и 9 да се напъна, така и така все късно идвам на работа... newsm78
На вас ви желая да имате повече воля от мен, което сигурно е така, като ви чета  Embarassed

Лек и мноооого успешен ден!!!!  Grinning

# 347
  • Варна
  • Мнения: 5 193
ТАНИ що тъй не намери рими и за мен?  Cry

# 348
  • Мнения: 4 447
Та ти си имаш анонимен фен! Чувате ли ,момичета, Тонимирка, СИ ИМА АНОНИМЕН ФЕН!  Laughing
Обещавам да помисля и за теб  Hug!

Аз съм от неанонимните!

# 349
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ееее не преувеличавай чак толкоз де-той не е само мой фен, а и на Небесната-
кой го знае кой е-чете ни глюпостите и се радва

# 350
  • Мнения: 4 447
Искрено се надява да не ни изоставите - сега, като се завихри там купона +Асса и майчето!
Плиииииийз! newsm17

# 351
  • Мнения: 1 366
Няма бе Тани, как така. Ний без вази не можем вече, нали знаеш.

Я, я, каква таз клюка за обожатели? Аз знам, че тя си има едно черно момче, ама то нИ е анонимно. А тоз кЪФ е? Да не се налага да го  #2gunfire

# 352
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ее как-няма бе-аз досега си пишех успоредно в двете теми-тук не се е забелязало отсъствие от моя страна.
Те двечките също ще идват тука, щото първо,че Ассето е водач на темата,особено пък сега с новия вариант на седмични теми, пък Майчето обеща преди няколко дни, че няма да ни остави

# 353
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Майче време ти е да се запознаеш с нашта тема за НВДто-иди чети, има глюпости световни-там снощи се намеси и някой си фен, ма си мисля,че не е муж, а женщиньй

# 354
  • Мнения: 4 447
Я, я, каква таз клюка за обожатели? Аз знам, че тя си има едно черно момче, ама то нИ е анонимно. А тоз кЪФ е? Да не се налага да го  #2gunfire

Ще да е някакъв близач на мас! Паднал му е сега буркана и даже такъв ему е ника - "Фен на Тонимир и Небесната"! smile3521

# 355
  • Мнения: 13 762
Привет, привет Laughing Пак много сте изписали Shocked

Сега ще ви изчета набързо, ама да ви кажа веднага:

1. Днес не се качвам на кантара Naughty След вчерашната гастрономическа вакханалия Naughty Naughty Naughty

2. Тази седмица мисля да не ви навестявам, че имам спешна задача, а вие ми губите много времеееее smile3533 Така че не плачете за мен - жива съм, здрава, всичко  ми е наред Wink, ама много ще се трудя Sick И ще внимавам какво ям, обещавам newsm78
Пък вие не ме забравяйте Praynig

Айдеее, и флиртчета завъртяхте Shocked Тонимирка не стига, че де що има пола изкупи, а сега и феновете окраде Crossing Arms

# 356
  • Мнения: 4 806
Майче, аз днес вече се записах в онази темичка, ама пусто още не съм папала... Че много работа, много ангажименти. Ей сегичка скоквам да се подкрепя. Че освен всичко останала и тренировчица ще си имам днес...

Само да кажа, че имах планове тая седмица да остана при рожбата. Ама идеята да минавам на нов режим, както и необходимостта да се правят упражнения ме възпряха. Това вече е почти ненормалност. Ама си мисля, че девойката ще е по - възнаградена от горда мама, отколкото от мрънкаща мама все покрай нея. Е, липсва ми много, ама и тази седмица ще свърши и пак ще си я видя, нали?...

# 357
  • Мнения: 13 762
Уф, прочетох ви!
Ама не мога да се отделя от вас, бе! Направо съм си пристрастена #Crazy
Нооо, край! Заключвам Favorites-те и хвърлям ключа през прозореца Crossing Arms
Как ще издържа без вааас newsm45 Още от сега ми е мъчно newsm45 newsm45
Хайде, до другия понеделник  love001  love001  love001

# 358
  • Мнения: 4 806
НОВАТА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145333.0

Добре дошли в новата седмица ...   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт