Ще направим ли тази година детски коледен купон???

  • 4 144
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Привет на всички!
Имам идеята да си направим тази годиина отново коледен детски купон, с дядо Коледа, подаръци за дребосъците, програма, засега не съм мислила в организационен план, но споделете първо какво мислите за идеята ми?
Миналата година беше много хубаво, Калоян беше въодушевен, имаме чудесни спомени.

Анда, ти ли ги организира тогава нещата или нещо бъркам???
Спомням си, че няколко човека събираха паричките...

Хайде кажете какво мислите Hug

..за София иде реч!

Има вече 2 предложения за дата...
23.12 и 26.12
Пуснала съм ги като анкета, ако още някой има идеи да свирка силно
Помощ се приема всякаква, трябва да решим датата и започнем да търсим място

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 14:27 от Lilly

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
на мен ми харесва идеята. Миналата година не сме присъствали, но тогава бяхме мноого мънички Simple Smile
Тази година, ако има, с удоволствие ще се присъединим Grinning

# 2
  • Мнения: 3 861
имате ли идеи за място???

Пак ли да е в Ариел, аз единствено не бях очарована от театъра...не беше подбран добре и по малките какъвто беше Калоян тогава им беше скучно, добре, че не беше дълго...

А подаръците за децата беше една книжка "Приключения с Джиго" автор на която е нашата Василиса, имаме си и автограф Blush

разводнявам малко темата, но ми се иска пак да се организираме

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
Звучи много готино, но Наталия е малка още WinkНо за догодина ни бройте Peace

# 4
  • Мнения: 5 877
Lilly, не бях аз... не помня кой беше.
И моята молба е да не бъде в Ариел, беше ужасно това тяхно "шоу".

Може просто да запазим детския клуб в Арена и да ги пуснем да си поиграят - ще има достатъчно място, няма да се наложи да дублираме непременно с поредния "Дядо Коледа" (по мои сметки поне третия, когото ще видят).
Другото ми предложение е да ги заведем заедно на "Зимна приказка" в театъра на Гурко и оттам в парка, особено при наличие на сняг.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
Пишете ни и нас в писъка,много ми се иска да заведа Светльо на коледен купон:)За нямасто немога да дам идея не сме посещавали такива досега,освен кварталните клубчета за игра,но те не са достатъчно големи за такова събиране май.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
Чудесна идея!
Примерно 24-ти  или 25 -ти сутринта.Или може би трябва да видим програмата на театър...
Харесва ми идеята за Арена.
Единствено ме притеснява датата,която ще избрем ,защото ние по празниците винаги обикаляме всички роднини , а все още незнам каква ще ни е семейната програма.
Принципно съм ЗА! Grinning Hug

# 7
  • Мнения: 809
Страхотна идея. Миналата година извикахме Дядо Коледа вкъщи и Стефчо, макар че нямаше 2 години, още го помни.
Харесва ми идеята да запазим някой клуб и да повикаме Белобрадия старец.
Ще следя какво сте решили.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
идеята е супер страхотна  Peace Браво Лили  Hug

Само да не е на 24 или 25. За място - нямам идея за сега, къде би било подходящо да е събитието. Ще помисля  Thinking

П.П: Нека поканим дечицата и от съседния форум - На специалните дечица, имам предвид.

# 9
  • Мнения: 3 271
П.П: Нека поканим дечицата и от съседния форум - На специалните дечица, имам предвид.

С 2 ръце съм "за"!! Те също спрягат парти, ще е супер децата да са заедно!

# 10
  • София
  • Мнения: 888
 newsm10Супер идея. Задължително сме. Малката не е виждала дядо Коледа и ще бъде интересно. Предлагам като ще има дядо Коледа да посъберем малко пари и всеки родител да си носи подарък за детето, за да може дядо Коледа да им ги раздаде.

# 11
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
newsm10Супер идея. Задължително сме. Малката не е виждала дядо Коледа и ще бъде интересно. Предлагам като ще има дядо Коледа да посъберем малко пари и всеки родител да си носи подарък за детето, за да може дядо Коледа да им ги раздаде.
PeaceИ аз съм съгласна но в Арена пускат деца над 3 годишна възраст,дъщеря ми е на 1г.и 10м. и не зная дали ще са съгласни да пускат толкова малки.Ще продължавам да ви следя.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
PeaceИ аз съм съгласна но в Арена пускат деца над 3 годишна възраст,дъщеря ми е на 1г.и 10м. и не зная дали ще са съгласни да пускат толкова малки.Ще продължавам да ви следя.
Пускат само ако няма много деца.

# 13
  • Мнения: 3 861
Е ние трябва да резервираме цяло заведение, помещение, детски театър или там каквото е по случая. Миналата година имаше поне 50-60 деца с родителите си.

Петрова, то така беше миналата година и аз за това говоря...Бяхме събрали предварително пари и за всяко дете имаше подарък подарен му от дядо Коледа, всички подаръци бяха еднакви за да няма сърдити. Книжката на Василиса+едно пакетче с лакомства. Вътре имаше  вафли, сок, меденка и и още някакви неща.

Не съм гледала какво организират в съседния форум, но защо тогава не се обединим с тях или да направим нещо отделно и да ги поканим.

Също и за датата...ще пусна анкета за да решим кога да е и оттам нататък да търсим мястото...

Кои дати предлагате??
Мисля си, че 24, 25 не е много удачно...все пак са празници, всяка от нас ще си има работа и в къщи, подготовки разни, семейството...

Преди това през седмицата предлагам да е. миналата година беше от 18.00 часа за да могат тези, които са на работа да се присъединят.

Сега погледнах календара, може и на 23 защото е събота, сутринта от 10 напр.

Хайде давайте идеи и да пускам анкетата  Wink
23.12 е моето предложение Hug

# 14
  • Мнения: 2 818
Подрепям идеята с две ръце и два крака  Mr. Green

За дата предлагам да е 26 или 27, че нали Коледа е 3 дни, а пък повечето мероприятия са преди Коледа... (в ДГ, ясли и тн)

# 15
  • София
  • Мнения: 888
И аз съм за 23-ти или 26-ти:) Кой ще е организатора да казва какво да правим:)Много е важно обаче дали ще пуснат нашите двегодишни зверчета ако е  в Арена

# 16
  • София
  • Мнения: 771
Супер идея! Струва ми се в дните преди Коледа ще бъде подходящо, 23 например. За Арена може да попитаме, защото помещението е голямо, а и ако е специално резервирано за случая може и да се пускат по-малки деца, защото ще бъдат с родителите си. Нека се пусне анкета за датата и тогава ще се търси помещение. Аз друга идея за голямо помещение нямам.

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Искам само да вметна, че в "Арена" не пускат деца под 3 години.
Не знам колко ще се съгласят на този вариант, който предлага Kali;
лично аз не съм с особено добри впечатления от там

# 18
  • Мнения: 3 861
Ето и анкетата, гласувайте за дата

И аз съм за 23-ти или 26-ти:) Кой ще е организатора да казва какво да правим:)Много е важно обаче дали ще пуснат нашите двегодишни зверчета ако е  в Арена

Ами всеки ще се ангажира с нещо защото едва ли някоя от нас е толкова свободна за да поеме цялата организация на подобно мероприятие сама  Wink

Анда, на мен ми се искаше да е нещо организирано, а не просто да ги тупнем някъде да играят в клуб децата, а и ако решим да е навън сме зависими от времето, освен това майките с по-малки дечица едва ли ще се навият заради студа.

За дядо Коледа - колкото повече, толкова повече Wink. Аз мисля, че няма значение колко дядо Коледовци ще са видяли до момента децата и кой поред ще им е този. Сигурна съм, че ще се радват на всеки следващ като на първия както и на подаръците Laughing

Вие сте... Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 412
Много ми харесва идеята! За Арена - не знам дали пускат и родителите вътре в залата, струва ми се че не ги пускат. Друг вариант е Мол София, но там са пак само децата в залата. А София ленд окончателно ли го затвориха?

# 20
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Много добре е в Арена,но коя от двете?За подаръците и аз съм съгласна за всички да са еднакви.Аз до сега не съм се занимавала с организацията на такива мероприятия,и не мисля че мога да сам ви в помощ.Рени когато аз питах да я пуснат си водехме и придружител по голямо момиченце и те пак не бяха съгласни да я пуснат.

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 15:22 от pеtia

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За един много кратък период работех в детския кът на Арена... Значи друго дете не може да бъде придружител, защото всяко дете влиза да играе. Аз съм приемала дете на 1,5 г. заедно с баткото- на 4, но други деца нямаше... Като се съберат няколко деца и отказват да приемат под 3-годишни- в интерес на децата е.
От резервация в Арена няма смисъл.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 530
Гласувам с две ръце за купонааааааааааа! И нещо  повече мога да се наема с организацията. За сега съм свободна и имам време бол. Просто давайте идеите къде и как, а пък аз ще обикалям да проверявам местата на място. А ако има още някоя мама нека се присъедини към мен да играем ролите на Снежанки. Имам кола, така че не е проблем обиколката. Давайте идеи и кажете как и с какво мога да бъда полезна.

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз предлагам като дата 16/17.12. (една от двете).
Лично на мен и двете по-горе предложени дати не ме устройват. Ден преди Бъни вечер, и то събота, не знам колко народ ще е на линия за детското парти; същото си мисля и за втория ден на Коледа.

# 24
  • В офиса
  • Мнения: 4 010
Идея за място. Вижте темата малко по-надолу - Двете Феи.
Не съм била там, но изглежда широко. А и предлагат разни забавления - дискотека, тематични партита.
Ето и сайта - http://www.dvetefei.com/

# 25
  • София
  • Мнения: 771
"Двете феи" е много близо до нас, но ми се струва малко, ако говорим за 50-60 деца и толкова родители. За по-малко може и да стане. Ако имате желание за там, мога да попитам още утре.

# 26
  • Мнения: 3 034
Подкрепям изцяло идеята и с удоволствие ще се присъединим. Peace

# 27
  • Мнения: 959
И аз се включвам в купона, ако може разбира се По принцип нямам претенции за часа и мястото, но само ако може да го направите през седмицата, защото събота и неделя ходим при баба и дядо и няма да ми е възможно Също така ако имате нужда от помощ свиркайте Wink

# 28
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Чудесна идея!
Ние по празниците винаги обикаляме всички роднини , а все още незнам каква ще ни е семейната програма.
Принципно съм ЗА! Grinning Hug

И ние така  - не знам къде ще ни отвее вятъра тогава... Но като цяло сутринта на 23.12 ми харесва като идея.
Ще следя темата с интерес...

# 29
  • Мнения: 4 668
Супер ще е  Party Много искам да дойдем с Марти  Wink , където и да решите - пристигаме !

# 30
  • Мнения: 3 861
Това, че има желаещи за организацията е супер  Hug

"Двете феи" звучи добре, но мисля че ни трябва място с по-голям капацитет

ще оставя анкетата активна до края на седмицата за да решим датата и след това ще пусна нова за да се преброим. Това е от голяма значение според мен заради капацитета на мястото, което търсим. Ако е като миналата година, физкултурен салон ще ни трябва... Аз пак си мисля за Ариел(просторно е), но с условия от наша страна както за програмата, така и за постановката и всичко останало.

Също така си мисля, че цената на дете не трябва да е голяма(не повече от 7-8 лв. на дете) защото ако се забием на някое по-скъпо място какво да правят мамите с повече от едно деца??? Ако трябва да извадят по 10-15 лв. на дете незнам дали всички ще могат да си го позволят Thinking

Хайде давайте идеи, аз самата смятам да се разровя в интернет и да поразгледам малко сайтове по темата...

# 31
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз ще направя, като теб, пък после ще умуваме  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз също си мислех за Ариел, но съобразено с по-малките.

# 33
  • София
  • Мнения: 551
Идеята е страхотна.И ние ще дойдем.Какво ще кажете за "Патиланци"?Има кътове както за по-големите,така и за по-малките.

# 34
  • Мнения: 6 315
Аз гласувах за 26-ти Simple Smile. Но ако решите на 23-ти пак ще гледам да дойдем да се порадва детенцето Simple Smile.

# 35
  • Мнения: 3 861
Идеята е страхотна.И ние ще дойдем.Какво ще кажете за "Патиланци"?Има кътове както за по-големите,така и за по-малките.
Идеята за Патиланци е добра, трябва да проучим как стои въпросът с организирани мероприятия, някой има ли възможност да мине оттам и да попита, аз съм доста далеч от "Патиланци" или поне да даде телефон, ще се обадя да разузная

# 36
  • София
  • Мнения: 888
Идеята е страхотна.И ние ще дойдем.Какво ще кажете за "Патиланци"?Има кътове както за по-големите,така и за по-малките.
Идеята за Патиланци е добра, трябва да проучим как стои въпросът с организирани мероприятия, някой има ли възможност да мине оттам и да попита, аз съм доста далеч от "Патиланци" или поне да даде телефон, ще се обадя да разузная
Аз живея  в Младост 1 - на пет минути от Патиланци. После ще отида да питам как стои въпроса и ще докладвам.

# 37
  • София
  • Мнения: 771
А какво ще кажете за това място http://www.magicland.bg? Разгледах сайта и видях, че организират партита, а имат и специална организация за Коледа:  http://www.magicland.bg//news_bg.php?news=5 Гледах и галерията, но не можах да преценя какво представлява мястото и колко е голямо изобщо. Някой ходил ли е там?

# 38
  • Мнения: 32
Гласувах за 23-ти. С удоволствие бихме се включили в купона. Ако има нужда от подготовка ще помагаме с каквото можем  Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз гласувах за 26-ти. Не съм сигурна дали на 23-ти ще мога. Confused
Идеята за "Патиланци " е супер!Така ще мога да доведа и двете си деца. Grinning

# 40
  • Мнения: 4 371
Бройте ни и нас, само да сме здрави Praynig
Където и когато кажете - там сме Party

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Патиланци е добра идея (детските клубове са малки за толкова деца).

# 42
  • Мнения: 3 835
Ние с щерката сме винаги готови за купони!!! newsm68 С удоволствие ще дойдем. Патиланци е много подходящо, въпреки, че ни е далеч, но пак ще дойдем.   bouquet

# 43
  • Мнения: 3 861
Петрова, супер си Hug
Дано ни сюрпризираш с добри новини от Патиланци Party

# 44
  • Мнения: 2 891
където решите ще дойдем Simple Smile това ще ни е първата среща с мами и бебовци от форума.

# 45
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Ако е на 23 сутринта и ние ще се включим. Но дъщеря ми няма още 3 години и ако е в клуб с ограничения във възрастта май няма да има смисъл да идваме. Sad
В Патиланци сме ходили сравнително често и информацията, която мога да дам е следната. Там имат стая, в която клоун (а по Коледа сигурно и Дядо Коледа) забавлява децата - имаше си цена за определеното време, която не беше голяма, но не помня каква беше точно - нещо май от рода на 50-60 лв. Бонуси са: рисуването по лицата и влизането в джунглите. Проблемът е, че при влизането в джунглите децата ще бъдат разделени според възрастта. Има една за тези до 3-годишна възраст, където цената за час престой е 3 лв, и друга за над 3, за чиято цена не съм сигурна. Но май беше същата. Родителите стоят в кафенето, което е в празното пространство между двете джунгли. Ако човек иска какичка да се грижи лично за детето му, цената е 5 лв за час (включва и входа за джунглата).
Да си призная аз лично не съм от особено доволните от "Патиланци". Малко е мръсничко и общото впечатление не е особено задоволително.  Confused Но пък децата се забавляват. Момичетата, които обикновено отговарят за тях ги мързи ужасно. За клоуна нищо не мога да кажа и специалната стая, тъй като не сме я ползвали - тя е само за организирани мероприятия от рода на ЧРД. Но пък задължават, ако има нещо за консумация да е само от техния бюфет, който е много беден като избор и с малко съмнително качество. Thinking
Ако решите да е в "Ариел", мога да ви съдействам, тъй като познавам девойката, която отговаря за резервациите. Ние правихме там рождения ден на детето, но не ми хареса. Просто не умеят да забавляват малки деца, с по-големите се справят по-добре. Но с малките са много зле. Не вярвам от пролетта насам нещо да се е променило, макар да говореха, че ще купуват някакви дреболии за малчугани. Не съм убедена, че е станало, но мога да проверя за всеки случай.
Ние напоследък ходим редовно в детския клуб в "Скай сити". Много съм доволна, тъй като има занимания за различни възрасти. Големите рисуват с каките, малките се пързалят и т.н. Просторно е, много чисто, и има доста момичета, които се занимават с ентусиазъм с децата. Правят организирани мероприятия, наскоро имаха бал на принцесите и рисуваха по лицата на децата. Цената за час престой е 4 лв, но колкото повече стоят, толкова повече пада. За организирани партита е съвсем друга. Убедена съм, че ще имат и Дядо Коледа около празниците. Ако искате мога да попитам как стоят нещата и колко деца побира клубът. Проблемите тук са следните: намира се в кв. "Гео Милев", което не е баш в центъра на София, и за родителите няма място - те трябва да си търсят места из заведенията в търговския център. А може да се качат да ударят един билярд или боулинг в това време. Grinning
Друга идея: около пазара "Ситняково" имало клуб "Приказка без край" или нещо подобно му беше името. Много просторен, с куклен театър, Дядо Коледа, Снежанка, много забавления. Не сме го опитвали още, но съм чувала все ласкави отзиви.
И още: кукления театър на "Заимов". Като място е най-оптимално, тъй като е в самия център. Около Коледа правят специални коледни спектакли, на финала на които Дядо Коледа раздава подаръци. Доколкото знам има и забава някаква. Незнам дали е излязла програмата им за декември, но има начин да проверя и да пиша, ако ви интересува. Както и колко може да ни излезе. Там е и доста просторно.
Това е от мен. Ако някое от тези предложения ви харесва и искате да проверя за подробности, кажете. На линия съм.  Hug

# 46
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Миналата година Йосарян организира купона.  Heart Eyes
Лулумба има чудесни предложения, чак се чудя кое от всичките.  newsm78
Може да пуснем анкета къде да се проведе тържеството...
А, и миналата година празнувахме всички - "Нашите деца" и "Деца с увреждания", предлагам и тази година пак така.  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 771
Lulumba, клубчето в Скай сити ми се струва малко, входът му е тесен и ще стане някаква тълпа от възрастни, а децата вътре не си ги представям сами без родители, особено по-малките. Все пак идеята е да бъдем с децата на празника, а не да ги заведем на клуб и всеки по кафетата. "Приказка без край" не е лошо, но пак не го виждам за повече от 30 деца. "Патиланци" пък не ми е от любимите места точно по тези причини, които си написала. 

# 48
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз съм за кукления театър на " Заимов". Ще напълним салона и после както предложи Анда, купона може да продължи в парка.

# 49
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз имам един въпрос.Дъщеря ми е на почти 2 според вас тя би ли седнала да гледа театър.Аз не мога да я задържа на едно място толкова време.Аз не съм съгласна да гледат театър за Коледа.Иска ми се тържеството да е подходящо за деца от 1 до 12 г.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 530
Дай идея.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз имам един въпрос.Дъщеря ми е на почти 2 според вас тя би ли седнала да гледа театър.Аз не мога да я задържа на едно място толкова време.Аз не съм съгласна да гледат театър за Коледа.Иска ми се тържеството да е подходящо за деца от 1 до 12 г.

Не мисля ,че ще се съсредоточат за театър на тази възраст.
Или трябва да се радзелим по възраст , или компромисното решение е "Патиланци". Wink
Там е подходящо за възрастта , която споменаваш. Peace

# 52
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Гласувах за 23. С удоволствие ще дойдем

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
И ние ще се присъединим към вас.Идеята е страхотна!За дати нямам предпочитания.

# 54
  • Мнения: 2 891
Не мога да дам кой знае какви съвети, защото това ще ми е първото по голямо организирано събитие. Мисля обаче, че на по-малките децаще има харесаи кукления театър. В яслата, която посещава синът ми, през месец идват и правят представления. Вярно е, че първият път е плакал от страх, но след това цяла вечер говореше само за това. 

# 55
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Аз имам един въпрос.Дъщеря ми е на почти 2 според вас тя би ли седнала да гледа театър.Аз не мога да я задържа на едно място толкова време.Аз не съм съгласна да гледат театър за Коледа.Иска ми се тържеството да е подходящо за деца от 1 до 12 г.

Аз водих дъщеря си на куклено представление в "Ариел", малко след като навърши 2 г. Честно казано в началото гледаше с интерес, после взе да й става скучно, започна да ръфа солети, и по средата си излязохме. В интерес на истината, то и представлението не беше кой знае какво, така че го разбирам детето.  Rolling Eyes На 2 години е малко трудно да се концентрира вниманието на детето върху куклите за по-дълго от половин час, но в рамките на 30-ина минути е възможно. След спектакъла тя не беше превъзбудена, но пък обясняваше с интерес какво направил Мечо Пух и какво Тигъра.  Grinning
Момичета, радвам се, че съм успяла да помогна поне с някакви насоки.  Hug За Патиланци само да допълня - не мисля, че въпросната стая с клоун или Дядо Коледа е по-голяма от клуба в Скай сити. Надничала съм и не ми направи впечатление на особено просторна.  Confused
За Скай сити действително проблемът с мястото на родителите съществува.  Thinking
Все си мисля, че театърът на "Заимов" е най-голямото помещение, а и най-просторното, пък и паркът е на една ръка разстояние. Но програмата им за декември още не е излязла, проверих вече. Видях, че при колективни посещения правят отстъпки в цените на билетите, освен това има възможност сами да си изберем заглавие от афиша. Все си мисля, че коледните ще могат да се гледат и от по-малки деца. "Тримата снежковци" доколкото знам е с доста разтеглива възрастова граница - май от 2,5 до ... Може да имат и други такива.  newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 4 866
аз съм ЗА театъра на заимов - предвиден е за голяма група, представлението ще е празнично, а и паркът е наблизо.
дали ще е интересно за най-малките? в повечето ясли и детски градини децата гледат театрални представления всеки месец. явно им е интересно и нямат проблем с концентрацията. първото кино на габриела беше когато излезе търсенето на немо - да е била на не повече от 2г. - изгледа го с интерес и възторжено "участваше" във филма. а на професионалистите в театъра това им е работата - да се харесват на децата...

ще има ли организирано купуване на подаръци?

# 57
  • Мнения: 22 815
Включваме се и ние.По-принцип забелязвам ,че повечето познати дечица са им скучни театрите,но като са повече деца може да се загледат.

# 58
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Аз си мисля, че е хубаво на всички деца подаръците да са еднакви, че иначе ще настане едно сърдене и мерене...  ooooh!
Дайте идеи за подаръци. За лакомствата като екстра е ясно.  Laughing Но си мисля, че не е лошо да има и книжка. А е и универсално - става както за момичета, така и за момчета.

# 59
  • Мнения: 3 861
Аз си мисля, че е хубаво на всички деца подаръците да са еднакви, че иначе ще настане едно сърдене и мерене...  ooooh!
Дайте идеи за подаръци. За лакомствата като екстра е ясно.  Laughing Но си мисля, че не е лошо да има и книжка. А е и универсално - става както за момичета, така и за момчета.

дала съм си идеята...това е предложението ми от първа страница още...дъвчем едно и също...
Утре ще се обадя в театъра на Заимов за да разузная за условия и цени.

Колкото до театрите...дали ще е интересно на детето зависи много от самата постановка и от самото дете. Kалоян нямаше 2 години, когато го заведох на "Трите прасенца" и беше възхите Shocked
Скоро го водих на друга постановка, еййй загубиха го като зрител точно на 20-тата минута...
Така, че това е много относително понятие...
Много са важни и актьорите, комуникацията им с децата, това ние можем да си го подберем

# 60
  • София
  • Мнения: 2 530
Пак си предлагам услугите. Казвайте с какво мога да бъда полезна. Мога например утре да скокна до фирмения магазин на " Нестле" да видя дали продават новогодишни лакомства.

# 61
  • Мнения: 3 861
Ако искаш провери то за кави цени става въпрос, а аз ще проверя при свекърва ми, тя е дистрибутор на Нестле и други сладки изделия и след това ще сравним и ще решим откъде и какво

Бифана 10Х Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 2 530
Утре имам път към " Славейков", дали да не взема да проверя в театър " Въэраждане" как стоят нещата?

# 63
  • Мнения: 3 861
Утре имам път към " Славейков", дали да не взема да проверя в театър " Въэраждане" как стоят нещата?

Би било чудесно Hug

# 64
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Гласувах за 23,но не съм на 100%сигурна,че ще успеем да дойдем.

# 65
  • Мнения: 294
И аз съм за:)
Само кажете с какво мога да съм полезна

# 66
  • Мнения: 2 956
Гласувах за 23....и ако имате нужда от някаква помощ кажете...ще се опитам с каквото мога да съм полезна  Hug съжалявам не съм чела цялата тема... Embarassed

# 67
  • Мнения: 463
http://www.magicland.bg//news_bg.php?news=5, изглежда вълнуващо, но не знам колко място има.
Идеята за театъра + парк със снежни топки също е чудесна.

# 68
  • София
  • Мнения: 83
Заимов звучи чудесно, ще чакам новата тема със записването, за да се включим. Дано само да има сняг за снежни топки  Laughing

# 69
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Момичета, успях да проверя следното: програмата на кукления театър за декември е вече готова. Може да я видите на: www.sofiapuppet.com
в репертоар, месечна програма, точно под тази за ноември.
Говорих с човек от ръководството, който ми обясни, че няма никакъв проблем за такова празнично представление с Дядо Коледа, каквото искаме. Повечето им коледни представления са направени така, че да стават за деца на възраст от 2 до 12 години, че и повече.
Той ме свърза с организаторите, които ми обясниха, че е добре малко по-рано да направим заявката, тъй като вече има доста ангажирани дати.
На 23 от 11.30 в салона на "Заимов" се играе "Приказка зад завесата", в която има Снежанка, джуджета, сняг и т.н. Спектакълът е на формация "Завеса", а не на артистите от Столичен куклен театър. "Завеса" си показваха спектаклите в Софияленд, но не съм ходила никога и не знам колко са добри. Билетите са по 4 лв, което включва и раздаването на подаръците от Дядо Коледа след представлението. Подаръците естествено, ние сами си осигуряваме. Самото представление е за деца над 3 г., но от театъра твърдят, че става и за по-малки. Продължава 1 час, след което още около половин час Дядо Коледа раздава даровете. Салонът е за 200 души, но ако искаме да направим откупка, тоест само ние да сме там, цената е около 800 лв.
На 26 от 11.30 пък се играе "Тиха нощ, свята нощ", но е за по-големи деца - над 5-годишни. Останалите условия са същите.
Ако решим да е там, то някой трябва да резервира местата при организаторите на ул. "Гурко". Там трябва да търсим Стефи или Тони. Телефонът им е 988-54-16. Не съм давала никакви имена, само казах, че ако се спрем на този вариант, ще ги търси човек от bgmamma.
От мен толкова.  Crazy
Вариантът с "Възраждане" също не е лош, но имам известни съмнения за качеството на спектаклите. А и няма наблизо парк за бой със снежни топки. Ако завали сняг де.  Laughing

# 70
  • Мнения: 3 861
Привет!

Говорих с Меджикленд!
Можем да направим там каквото ние пожелаем, да дадем сценарии или да се спрем на готов от тях.
23.12 е заета дата, в смисъл, че цял ден ще има дядо Коледа за всички деца, но ако ги натиснем вярвам, че ще затворят за 2 часа само за нас. Цената за 23 специално е 12 лв на дете, което включва всичко без кетъринг...
Човекът беше много любезен и ми каза, че може всико да се направи, но е хубавоп да се отиде там на място и да говори по конкретнно и да се смята...Аз не можах  да му кажа нищо конкретно, съответно и той не можа да ми каже нищо конкретно. Така че ако искате с още няколко от вас да отидем в понеделник, дано до тогава имаме яснота и да говорим на място. Капацитатът им е 40 деца примерно, като могат да се разделят възрастово ащото залите са 2, вероятно ще имат до  тогава и зимна отопляема градина, обещават страхотна коледна украса и настроение, звучи обещаващо въпреки цените.
Та ако сме до 40 деца можем и за там да помислим...

В Заимов няма да звъня при това положение

Взела съм координатите на режисьора в Младежкия театър(намерих връзка) да говоря с него, но това ще го направя утре, когато си разбера графика защото е хубаво да се срещна с човека за да си говорим лично, а не да се обясняваме по  телефона, те какво могат да предложат. Залата там е нова(ремонтирана) и голяма.

Може би вече е на дневен ред колко ще сме, това е важно!!!

По късно ще пусна преброяваща анкета

Това е от мен засега, на работа съм, но ще се включа по-късно пак Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 771
Lilly, Magicland ми харесва, особено това, че празника може да протече по какъвто начин искаме. Аз мога да дойда в понеделник, стига детето ми да не се разболее до тогава и съответно да не бъде на ясла.   

# 72
  • София
  • Мнения: 2 530
ДОКЛАДВАМ[/size][/b]
Днес бях в театър " Възраждане" на пл. " Славейков". Там ще ни приемат на 23.12 от 10.00ч или от 10.30ч, когато ние кажем. Децата ще гледат " Спящата Красавица" около един час е представлението, а след него ще дойде Дядо ви Коледа, който ще раздава подаръците, които ние осигурим, както и спонсорски лакомства. Няма да ни изгонят, докато и последното дете не си получи подаръка. Освен това добрия старец ще предразположи децата, които искат да му изпеят песничка или да си кажат стихчето. С две думи поле за изява ще им се даде.
ЦЕНА
Цената на билет за дете е 3лв, а за придружител 4 лв. Ако една майка или татко е с повече от едно дете, то те влизат безплатно/останалите деца/, ако има по- големи деца, които могат да изгледат постановката сами, то тогава се заплаща само техния билет.
МЕСТА
 Театъра е с капацитет 100 места, но могат да се съберат и около 120, ако някои деца седят в майки те си.
[b]УКРАСА[/b]

 Ще има богата Коледна украса.
Това е за този театър.
Ходих до магазина на " Нестле", цените са като на всякъде с разликата, че нямат количества. Посъветваха ме да видя в " Метро". Но лакомствата може и да отпаднат ако идем в театъра, защото от там ще ни ги подарят.
Най- късно до 15.12 трябва да заявим със сигурност ще ходим ли на театър и да платим поне капарото. Това е от мен.
Завъртя ми се нещо в главата за учебния театър на НАТФИЗ, ако кажете и там ще проверя.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 530
На пет минути от театъра е градинката на Народния театър, там също става за бой със снежни топки.
Даже можем да ги напъхаме във фонтана / празен е/, а ние на спокойствие да си клюкариме. Mr. Green

# 74
  • Мнения: 3 861
ок аз ви предлагам така..
аз и Кали и който още иска ще отидем да Меджикленд в понеделник, но имайте предвид, че там ще излезе доста по-скъпо от това, което е уредила Бифана...няма да има бонуси за брой деца и т.н.
Според мен офертата на Бифана е добра.

Само си мисля, дали не биха ни приели на вечерно представление от 18.00 часа защото тогава е петък и много от нас ще са на работа, деца на градини  и ясли и това ще ограничи много от желаещите да дойдат Confused

Ще помоля свеки да ми даде оферта за лакомствата на Нестле и ако има нещо интересно...

имате ли идеи какви да са книжките, давайте предложения и да проверим цена на едро за да калкулираме по колко да събираме за подаръци и капаро

# 75
  • Мнения: 3 861
Ако някоя иска да ходим заедно в Меджикленд пишете на лични да се уговаряме Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 2 530
 От 19.00 ч имат представление за възрастни. Дали да не попитам за друга дата?

# 77
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз съм съгласна със всичко което сте написали.Надявам се да не сте приели предишния ми коментар като заяждане.Щом казвате ,че театъра е подходящ и за 2 годишни се съгласявам с вас.Разчитам на вас по опитните.Относно подаръците нямам претенции.

# 78
  • Мнения: 3 861
А всяка вечер ли са им представленията???

дали си подразбрала?

# 79
  • София
  • Мнения: 2 530
Писах на ЛС.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 493
Lilly, bifanata е писала за 23ти а то е събота... Аз лично предпочитам сутрешно мероприятие.

# 81
  • Мнения: 3 861
да бе вярно, насмела съм се нещо Crazy
След като е събота значи всичко е ясно. Така като гледам съотношенето на гласовете явно 23-ти е нашата дата.
Пускам една анкета за да се преброим колко сме, това е важно Peace

# 82
  • Мнения: 3 861
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144968.0

тук се броим

гласувайте в анкетата Peace

# 83
  • Мнения: 276
И ние сме "за" с двете ръце и ще дойдем, ако може  Simple Smile

Маджикленд на мен лично ми звучи по-забавно. На театър ходим често. Все си мисля, че за Коледа нещо организирано с танци и коледна музика и Снежанка и Дядо Коледа и разни други приказни герой би им харесало повече, а и да могат да се движат спокойно и веселят децата вместо да ги гушнем на едно столче е по-добре. Това е мое мнение, ако кажете театър сме за и театър.
С мястото е малко сложно за това което ви описах и не се сещам къде може да е. Патиланци и на мен не ми допада много. В Арена сме ходили веднъж и бях крайно разочарована. Двете фей е хубаво, но малко за толко много хора. Ако нещо е сетя ще предложа  Wink
Ще следя темата с интерес  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 3 835
Ако имате нужда от помощ, за организацията, на разположение съм! Hug

Общи условия

Активация на акаунт