Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Някой може ли да ми каже на колко време трябва да слагам нови биби на шишетата ?

# 1
  • Букурещ
за какви биби става сума - силиконови или каучукови?

# 2
силиконови

# 3
  • Sandhausen, Germany
И мен много ме вълнува, ама наште са каучукови. Виждат ми се за смяна вече... на месец и половина сме.

# 4
  • Букурещ
силиконови мойта бебка не искаше да вкуси, купувах само каучукови, които ги сменях всеки месец.
знам , че силиконовите по-рядко се сменят, но не съм компетентна за тях......

а за каучуковите е редно да се сменят 1 път месечно, но тя самата биба си показва кога е за смяна общо взето.

# 5
  • Sandhausen, Germany
Мерси Liorena:)
Знаех си че вече са ни за смяна. Дано да не съм изтормозила много бебчо с моята некомпетентност, ама си мислех че пак се престаравам.

# 6
Таня пък тъкмо напротив - дадох и един път един каучуков от шише на Чико и все едно и набутах лимонов сок в устата Simple Smile
Абе май ще взема да ги сменя - те са на месец и малко, но нещо не ме кефят.... някак си побелели ми се струват...

# 7
  • Sofia
Аз знам, че на 3 месеца се сменят силиконовите, обаче аз моите ги смених още на 2-я месец

# 8
  • Bath, UK / Варна
Аз каучукови главно ползвах и ги сменях на месец - месец и 1/2. Те стават бибите съвсем меки, малко лепкави и избеляват. Докато преварявах бибите по-бързо се скапваха.
Аз силиконова биба ползвах за сок и тя много се боядисваше и се вмирисваше, та и нея я сменях често.

# 9
  • София
На инструкциите към каучуковите биби на Chicco пише да се сменят на два месеца или щом си променят цвета, формата, плътността.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт