Антитела при жената???

  • 634
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 561
Следващия понеделник отивам при д-р Владимиров за изследване на антитела при мен - 3 на брой: антиспермални, антиовариални и антизонални + прогестерон, тогава е 20-тия ден от цикъла.
Знае ли някой нещо повече по въпроса? Мен ме мъчи едно питане, тези антитела не са ли насочени към определени сперматозоиди, т.е. към конкретен мъж. Аз от мъжа си съм била бременна преди 1.6 месеца и доктора каза, че при абразио е възможно макар и малко вероятно да се образуват....това само срещу моя мъж ли се отнася, нещо не разбирам, осветлете ме, моля ви. Извинете за глупавите въпроси.

# 1
  • Мнения: 1 029
Прочети ТУК и ТУК!
Успех!

# 2
  • Мнения: 561
данидан, чела съм какво ли не Simple Smile , вината е моя, трябваше да кажа някои неща, аз нямам спонтонни аборти, досего не са открити никакви автоимунни заболявания при менр на мъжа спермограмата без антитела, но 9,5 % по Крюгер, всичко друго ок, нямам кисти, имам ову, имам и едно дете, ама тва второ не ще и не ще, сега тези изследвания не са евтини.... не схващам как и защо ще се появят при мен и ако ги има не са ли пак спрямо конкретния мъж, а него не го искат, само моя кръв

# 3
  • Мнения: 1 029
Ами аз те съветвам да звъннеш на Конова по телефона и да я попиташ как, защо и какво подробно.Тя ще ти обясни има ли нужда  и какво да изследвате.
Успех пак!

Общи условия

Активация на акаунт