Хасково се оживява - празниците наближават

  • 28 545
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 354
А аз да те предупредя-има една гинеколожка във Военна болница,на първия етаж,в десния коридор,първата или втората стая беше,пада се от левия край на коридора(не помня как се казваш),МАМИ (и не само) НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!!!

д-р Ани Велчева 0888302737
Частна ли е?Ако да колко струва преглед при нея и къде се намира?  bouquet

# 286
# 287
  • Мнения: 36
Веси, за гинеколожката във Военна болница, за която говориш, да не е д-р Стойнова? Thinking Май, там, както описваш,е само нейния кабинет? Ако е тя, значи, аз си ходя при нея от години, и по време на бременността, а преди това имах проблем, който ми го излекува, а какви ли не други доктори не можаха! Та, с две думи, МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ НЕЯ, и я препоръчвам горещо! Hug

# 288
  • БГ
  • Мнения: 1 160
Веси, за гинеколожката във Военна болница, за която говориш, да не е д-р Стойнова? Thinking Май, там, както описваш,е само нейния кабинет? Ако е тя, значи, аз си ходя при нея от години, и по време на бременността, а преди това имах проблем, който ми го излекува, а какви ли не други доктори не можаха! Та, с две думи, МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ НЕЯ, и я препоръчвам горещо! Hug

Тя проследи цялата ми бременост. Изключително любезна и отзивчива! Препоръчвам я на всичките си приятелки. Направо не мога да повярвам, че някой има лоши впечатления от нея. 
Ето тел: 0888 927299 или 038 606240, работи със Здравната каса!
Веси, за същата ли говориш? Кажи защо, ако не е тайна!

# 289
# 290
Zdraveite Mam4eta,i az sam ot Haskovo.Iskam da vi pomolja za malko pomo6t.Da6terja mi e po4ti na 3 godini-i e s Diabet.Trjabva da se vra6tam na rabota,taka,4e ako znaete njakoja dobra jena za detegleda4ka(po vazmojnost medicinsko lice) 6te vi bada stra6no blagodarna da me svarjete s neja.Celuvki pi6ete mi

Общи условия

Активация на акаунт