В кой квартал има най-голяма нужда от детски клуб?

  • 3 022
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 206
Каспър, предлагаме ти да се прехвърлиш и към София; да направиш във всеки квартал по един клуб Grinning


А, мерси, трогната съм от многото предложения, но знам как се управлява от друг град и казвам твърдо Нье. Този филм съм го гледала.
Пък и аз Пловдив оправих, тръгнах по другите градове. Laughing

# 31
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
...
Не е ли туй ограденото със всякакви катерушки и къщички на спирката на МЕИ клуб?
Минавайки останах с такова впечатление.И да не е-пак е нещо-при нас дори заведение с детски кът няма.
Там не е Студентски град, а Дървеница Peace
Иначе си права, че е това е детски клуб - Лейди се казва.

# 32
  • Мнения: 4 371
В нашия квартал(Надежда) има един клуб доколкото аз знам. И в него не може да се оставят деца за почасово под три години, което е гадно, защото понякога ми се е искало да го оставя и да се помотам из магазините наоколо или да отида на козметик примерно.
Иначе детския клуб, в който най-често оставям детето е в Скай Сити. В Мола съм го оставяла няколко пъти, но едно, че цената им е убиец, второ повечето пъти съм го заварвала да си се занимава сам, рисувайки.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 688
Нека и аз да кажа,ние в Бояна си нямаме клубче

# 34
  • Мнения: 1 615
В "Люлин"-5, до сладкарница "Атлантик":
http://www.mechopuh.sat1977.com/
(Мечо Пух)

# 35
  • Мнения: 4 371
Най-много детски клубове сякаш има в Лозенец, Южния парк и близките квартали Thinking
Да не би там да има повече деца Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 2 700
В центъра като цяло - аз освен Мики Маус друг не знам.
А като голям квартал - Зона Б-5.

# 37
  • Мнения: 588
съберете двете теми, че вече писах в другата. Но и тук ще кажа, че в левски няма кьорав клуб, плюс Хаджи Димитър, плюс Подуене и Сухата река.

Аха, точно така е.
От паметника Левски на североизток гола вода сме...

Всичките части Левски, Хаджи Димитър, Сухата Река, Подуене, Стефан Караджа.

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, в "Кр. поляна" няма. "Пепеляшка" е в "Св. Троица".
Доколкото разбрах Пепеляшка е най-близкият клуб до Красна поляна.
В Красна поляна май нямало подходящи места...

# 39
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В Центъра няма!

# 40
  • София
  • Мнения: 5 289
И от мен един глас за Красна поляна или Западен парк,тук такива екстри няма Crossing Arms.
А искам да попитам за този клуб в Люлин 5,до Атлантика,какви са му цените там? newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 3 672
И в Дружба няма Cry
Най-близо е "Приказка...."
А в "наше село"деца дал господ- не можем да се доредим на катерушките в градинките Laughing
направете го тук Hug

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 15:39 от vnd

# 42
  • Мнения: 1 615
КАРЧЕВА, наблизо имате "Пепеляшка" - в блока до "Видеозона"-та, която е на завоя на автобис 77 от "Вардар" към "Захарна фабрика".
Цените в "Мечо Пух" са като в "Мики Маус", който, според мен е No1 (поне онзи клуб в центъра, зад "Св. Георги"):
http://mickey-mouse.hit.bg/rdni.html

# 43
  • Мнения: 2 125
Моя приятелка отвори детски клуб в Лозенец, на гърба на Японския  Peace
Така, че и там вече има  Hug

# 44
  • Мнения: 7 640
КАРЧЕВА, наблизо имате "Пепеляшка" - в блока до "Видеозона"-та, която е на завоя на автобис 77 от "Вардар" към "Захарна фабрика".
Цените в "Мечо Пух" са като в "Мики Маус", който, според мен е No1 (поне онзи клуб в центъра, зад "Св. Георги"):
http://mickey-mouse.hit.bg/rdni.html

а цената там еднаква ли е и за парти и просто за игра

Общи условия

Активация на акаунт