Я ми кажете мъже?

  • 2 761
  • 38
  •   1
Отговори
Въпросът ми е към мъжете пишещи в този форум - Какво би ви накарало да продължите да искате да се срещате с дадена жена?Ситуацията е следната:  тя има сериозен приятел (но връзката не върви), вие сте свободен, преди 5 месеца сте се "гушкали" и тя не веднъж е показвала, че има чувства към вас. Търсила вие е всеки ден, молила е за срещи, но вие винаги сте биле"зает". А иначе твърдите, че ви липсва. В един момент на мадамата и писва да ви търси и всеки път да получава отказ от вас и спира да звъни. Една вечер, тя остава сама, вие случайно разбирате това и започвате да и звъните с покана за секс. Тя обещава, че ще се обади по-късно вечерта, звъните и през това време десетина пъти, но тя не си вдига телефона и се обажда посреднощ само за да пожелае "лека нощ" . След тази случка вие сте помракнал, отминавате я, тя също се прави, че не ви забелязва. На вас ви минава, вече не сте обиден и търсите контакт с нея. Тя отново си прави пас и в един момент вие и заявявате, че "вие е била забрависа съвсем и за кафе не се е обаждала". Тя ви заявява "обади се ти, еди кога си съм сама" . И вие го правите. Обаждате се, отделяте и цял час, пиете кафе и тя е безкрайно щастлива, защото си мисли, че нещата са се променили. Обещавате и да се видите пак, но тя заявява, че това ще стане само когато вие и се обадите. Минават седмица две, но вие не го правите. Въпроса ми е защо мъже отново бихте дали такова обещание и защо отново бихте се обадили?

# 1
  • Мнения: 313
А чела ли си баснята за Щъркела Жерава и Чаплата?  Simple Smile

//едит: станал съм малко тъп

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 00:19 от Zhivko

# 2
  • Мнения: 112
Абе това сама ли го измисли или бяхте няколко ? Женско парти?

# 3
  • Мнения: 87
...левента явно иска секс от теб!Ти обаче си си въобразила , че това ще да е любовта на живота ти...и това вече се е превърнало в проблем!

# 4
  • Мнения: 260
Много обяснения zа ни6то!
Ми като се оби4ат да си легнат zаедно, пък после пак да се сърдят ако искат.

# 5
  • Мнения: 677
Някой ако разбра въпроса,моля да го зададе в по-прост вид на тъпанарите..
Кой кво направил,къде се обадил..
Бре булка..И ти ли мислиш.че всички мъже са еднакви?!
Ми не са..Ай ся му пусни есемес и го питай този пич!
Успех!

# 6
  • Мнения: 4 406
това обяснение прилича на терзания на начинаеща тийнейджърка...
свършиха ли се мъжете, че се гоните с този- последния оцелял... насила хубост не става

# 7
  • Мнения: 87
насила хубост не става
а и да става - не бива!

# 8
  • Мнения: 116
 "Въпросът ми е към мъжете пишещи в този форум - Какво би ви накарало да продължите да искате да се срещате с дадена жена??"
 Thinking Thinking
Във всеки случай не русата коса, а някои други качества.
Защо не се опишеш физически и духовно да те " насочиме " в правилната посока  Sick

# 9
  • Мнения: 2 891
Иска да си легнете и това е!!! Нищо повече!!! Подозирам, че единствения ти вариант да го имаш е като момче на повикване  luvbed , а да си имаш такива е много добре  Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 87
jj okocha , ако не престанеш да ме удивляваш - скоро ще ти предложа брак! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 517
Някой ако разбра въпроса,моля да го зададе в по-прост вид на тъпанарите..
Кой кво направил,къде се обадил..
Бре булка..И ти ли мислиш.че всички мъже са еднакви?!
Ми не са..Ай ся му пусни есемес и го питай този пич!
Успех!

Честно...и аз нищо не разбрах  ooooh! кой, какво, на кого, кога, защо, как........ ?????

# 12
  • Мнения: 10 758
Някой ако разбра въпроса,моля да го зададе в по-прост вид на тъпанарите..
Кой кво направил,къде се обадил..
Бре булка..И ти ли мислиш.че всички мъже са еднакви?!
Ми не са..Ай ся му пусни есемес и го питай този пич!
Успех!

Честно...и аз нищо не разбрах  ooooh! кой, какво, на кого, кога, защо, как........ ?????
Ми що се вреш тука тогава Mr. GreenАз за тва и не съм й отговорила...и другото....виж, че пита мъжете, а доколкото си спомням, ти не си таков Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
 Shocked Ще ми трябва някой и друг час да проумея ситуацията... ooooh!

# 14
  • Мнения: 191
Някой ако разбра въпроса,моля да го зададе в по-прост вид на тъпанарите..
Кой кво направил,къде се обадил..
Бре булка..И ти ли мислиш.че всички мъже са еднакви?!
Ми не са..Ай ся му пусни есемес и го питай този пич!
Успех!

Сопрано,като сутрешно кафе си.Хем се разсънвам,хем се развеселявам.По темата-целта май,май е чисто задоволяваща (не съм мъж,ама да си кажа).

Общи условия

Активация на акаунт