Ягодка - обсъждане на продукти

  • 20 372
  • 452
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 550
Има ли парфюми в този сайт?
Търся, а не намирам.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Има ли парфюми в този сайт?
Търся, а не намирам.

Съвсем скоро дръпнаха шалтера на парфюмите, незнайно защо. ooooh!

# 47
  • Мнения: 8 917
Има ли парфюми в този сайт?
Търся, а не намирам.

Съвсем скоро дръпнаха шалтера на парфюмите, незнайно защо. ooooh!

Жалко Sad

# 48
  • Мнения: 14 489
Има ли парфюми в този сайт?
Търся, а не намирам.

Съвсем скоро дръпнаха шалтера на парфюмите, незнайно защо. ooooh!

мярнах нещо из сайта че било забранено вече транспортирането им със самолет /предполагам защото са взривоопасни/ и затова ги спират. но пък предлагат лосионите и душ геловете към тях, което пак е нещо. но наистина само на по-старите парфюми - търсих на нина на нина ричи дали имат нещо, имат само някои от по-старите парфюми на марката.

# 49
  • София
  • Мнения: 847
И аз си поръчах въпросното червило на Ланком - директно от Ягодка, за пръв път ми беше и исках да опитам с нещо по-евтинко. Още снощи получих потвърждение, че е изпратено. Що се отнася до цвета, ако съдя по името му (Exposed) червилото ще е доста бледо, може би почти няма да покрива естествения цвят на устните. Не знам.. По-добре така, отколкото оранжево.
Ако пристигне ок, следващата ми поръчва ще бъде спирала на Helena Rubinstein (нали много я похвалиха тук, във форума) и разгримиращ лосион за очи на Givenchy - изпробвах го в Бюти зоната и ми се стори невероятен - с едно движение сваля спиралата.

# 50
queenmabb за кой точно дегримьор на Живанши говориш?

# 51
  • София
  • Мнения: 847
queenmabb за кой точно дегримьор на Живанши говориш?

Ето за този:

http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=50873&goChar=G

В ягодата струва 22.50 долара, не съм питала при нас колко е - ще попитам преди да го поръчам, ама не вярвам да под 50-тина лева.

# 52
  • Мнения: 4 422
Парфюми поне за известно време не се продават поради новите правила за транспорт по въздуха.Не,че са взривоопасни ами може взривни в-ва да се маскират като парфюми и др. течности и да се внесат на борда на самолет...и прочие.Нещо такова беше  newsm78

# 53
  • Мнения: 3 010
A може ли да дадете отзиви за цвета на въпросното червило на Ланком, след като го получите?  Embarassed Малко нагло от моя страна ама................  Wink Искам да знам, дали е оранжавее или е розово?

# 54
  • Мнения: 6 618
Аз си поръчах и естествено
,който пръв получи червилото да даде отзиви.
Искам да си поръчам крем пудра ако някой може да ме насочи приемам съвети!  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 847
Днес бях в Бюти зоната и в магазин Импулс на Витошка, серията червила Rouge Sensation на Ланком въобще липсва, така че цветът на червилото продължава да бъде мистерия... Сравних цените на дегримьора за очи на Ланком Bifacil - 50 лв. в магазина срещу 24 долара в ягодка, предполагам че за Живанши разликата няма да е по-малко, но в момента го нямаха.

# 56
  • Мнения: 5 616
A може ли да дадете отзиви за цвета на въпросното червило на Ланком, след като го получите?  Embarassed Малко нагло от моя страна ама................  Wink Искам да знам, дали е оранжавее или е розово?
който пръв получи червилото да даде отзиви.
Моето ще дойде в понеделник /надявам се  Praynig/
Веднага ще докладвам  Wink

# 57
  • Мнения: 5 622
Всичко ми беше доставено на вратата.Не съм ходила до поща.


Е как така някои ходят до пощата, други не? И аз предпочитам да ми го доставят до нас колета, каква е хватката да стане точно така?  Shocked Thinking

# 58
  • Мнения: 3 010
На работа монитора е с по светли цветове и 4ервилото изглежда много розово, но вкъщи супер тъмно оранжевоооооо  Close

# 59
  • Мнения: 5 616
На работа монитора е с по светли цветове и 4ервилото изглежда много розово, но вкъщи супер тъмно оранжевоооооо  Close
Абе, нали видя, че пуснах 3 картинки и на трите изглежда различно, пък монитора ми е един и същ. Иначе и аз го гледах от няколко монитора, но все ми розовее. Чак вече нямам търпение да разбера какво е.  Mr. Green
Я  кажете как да си проследя пратката? Получих някакъв код, но не знам къде да влезя, за да видя какво става. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт