Кристали

  • 2 302
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 498
Моите са на SAPHIR с ленено семе и копринени протеини....нанасям само по краищата на влажна коса....

# 31
  • Мнения: 7 914
Моите са на Биофарма  и от както ги имам само ми иде да се smile3538 , че не започнах да ги използвам по-рано Wink

# 32
  • Мнения: 5 317
Биофарма. Peace

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 415
аз също съм с кристалите на Биофарма...страшно съм доволна...нанасям ги след всяко измиване на косата по цялата дължина без корените...ще потвърдя казаното че наистина са чудесни...косата става мека, блестяща и много жива...понеже  косата ми е суха си слагам повечко от едно натискане с помпичката...но до сега не ми се е случвало да ми се омазни косата или нещо такова...кристалите са супер... Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 5 140
Биофарма. Peace
30мл е някъде около 5-6 лв, а пълнителя от 100 мл е около 10-11 лв.

Аз съм доволна.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 415
аз също съм с кристалите на Биофарма...страшно съм доволна...нанасям ги след всяко измиване на косата по цялата дължина без корените...ще потвърдя казаното че наистина са чудесни...косата става мека, блестяща и много жива...понеже  косата ми е суха си слагам повечко от едно натискане с помпичката...но до сега не ми се е случвало да ми се омазни косата или нещо такова...кристалите са супер... Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 920
Благодаря ви.
знаех си, че мога да разчитам.
Напазарувах си на Биофарма.
Сега чакам косата ми да стане игрива.

Момичето ме погледна с уважение и каза, че тези са най-добрите.
Още 1 път благодаря, защото много мразя да ми обясняват продяавачки и накрая така да се забъркам, че да забравя какво искам.

Инфо - има пълнител - 100 мл - към 10 лв.

# 37
  • Paris
  • Мнения: 1 727

[/quote]

Колко струва този серум?И като кристалите ли е ? newsm78
[/quote]
Серума на Лореал е 125 мл и струва 22 лв. Много икономичен, от лятото го ползвам и са изразходила само 1 пръст. Само да допълня, че съм ползвала кристали на Вела, Биофарма, но поне за мен на Лореал е най-доброто.

# 38
  • Мнения: 649
Откъде купуваш кристалите на L'Oreal в Бургас?

# 39
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Откъде купуваш кристалите на L'Oreal в Бургас?
На Оборище от фр. салон на Ангел

# 40
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Откъде купуваш кристалите на L'Oreal в Бургас?
На Оборище от фр. салон на Ангел


Само в фр. салони се продава?Извинявай,че толкова много въпроси,но за мен също Лореал са най-добрите!

# 41
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Само! И то в най-добрите!

# 42
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Само! И то в най-добрите!

Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт