Синхронизиран световен оргазъм на 22 декември

  • 1 680
  • 35
  •   1
Отговори
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

http://www.globalorgasm.org/


Пацифисти опитват да изтръскат от праха лозунга на хипитата през '68 “Правете любов, а не война“ по доста необичаен начин.
Те призовават чрез интернет всички, които искат да обявят своята съпричастност срещу насилието по света, да ... правят любов на 22 декември. Амбициозният проект носи не по-малко амбициозното и красноречиво име “Синхронизиран световен оргазъм“. Той приканва мъжете и жените от цял свят, но “особено от страните, които разполагат с оръжия за масово унищожение“ да правят секс в деня на зимното слънцестоене и да имат миролюбиви мисли ... преди и след това. Според идейните родители на проекта - 76-годишната Дона Шиън и 55-годишният Пол Рефър ако максимален брой хора имат положителни мисли едновременно това “може да измени енергийното поле на Земята“ и “да намали опасните сегашни равнища на насилие и агресия“. Двамата пацифисти заявяват на своя интернет сайт www.globalorgasm.org, че са разтревожени не само от войната в Ирак, но и от американските маневри в Персийския залив в момент, когато Иран продължава да предизвиква световните сили с ядрената си програма. Дона Шиън, която вече е организирала демонстрации в полза на мира, участниците в които са били облечени само с добрите си намерения, счита, че насилието по света се дължи отчасти на сексуалната незадоволеност на мъжете.


Ще участвате ли ?

от дир- а е статията

# 1
  • Мнения: 1 492
Ми колко му е , щом е за такава добра кауза luvbed

# 2
  • Мнения: 10 758
Е как няма да участвам....иска ли питане Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 447

...76-годишната Дона Шиън... 
Ех, как ме разобличи  Mr. Green

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Е, щом се налага...
Дали ще потрепери земята? Mr. Green

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм за световния мир.  Laughing
А щом и други набори участват, няма да се деля, я!  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 765
 Единственият проблем за мен е , 4е на тази дата съм сама . Какво да правя ? Искам и аз да взема у4астие в световната промяна към по-добро... Thinking

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Не ми казвай, че не знаеш Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 447
Добре де, а от колко часа е туй  newsm78

# 9
  • Мнения: 10 758
Единственият проблем за мен е , 4е на тази дата съм сама . Какво да правя ? Искам и аз да взема у4астие в световната промяна към по-добро... Thinking
Ще помогнем с каквото можем Wink

# 10
  • Мнения: 10 758
Добре де, а от колко часа е туй  newsm78
Сигурно от 00:00  до 23:59 на 22-ри Mr. Green

# 11
  • Мнения: 25 589
На мене пък ми е любопитно за тези, които обичат да симулират оргазъм - ще участват ли, рискувайки да ги дисквалифицират, или ще се правят на неразположени?  newsm78 Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 492
На мене пък ми е любопитно за тези, които обичат да симулират оргазъм - ще участват ли, рискувайки да ги дисквалифицират, или ще се правят на неразположени?  newsm78 Mr. Green
Ама моля ти се, няма такива в нашия форум Whistling

# 13
  • Мнения: 239
Хипита призовават към секс срещу насилие все пак. Особено в държавите, които са най-агресивни. Идеята доказва няколко неща, за които винаги съм подозирал.

Хипитата са тъпи. Хипитата са чужди на науката. Хипитата са еволюционен провал. Хипитата са наркомани и гейове. Хипитата са срам за човечеството.

Единственият проблем за мен е , 4е на тази дата съм сама . Какво да правя ? Искам и аз да взема у4астие в световната промяна към по-добро... Thinking

Отиди в Син Сити и приеми поканата на някой да те черпи една водка. Веднъж задлъжнееш ли става по-лесно все пак.

На мене пък ми е любопитно за тези, които обичат да симулират оргазъм - ще участват ли, рискувайки да ги дисквалифицират, или ще се правят на неразположени?  newsm78 Mr. Green
Ама моля ти се, няма такива в нашия форум Whistling

Точно така, в този форум грам такива хора няма. Тук няма един консервативен човек с несъществуващ секс лайф все пак. Тук няма соц хора.

# 14
  • Мнения: 985
Въй! Въй! Въй! Аз са чуда що така ми тръгна от сабахле на синхронизиране и оргазиране.
Довечера шъ пувторим. За по-голем синхрон, начи.

 kiss dancing

Общи условия

Активация на акаунт