Колко пъти сте си сменяли работата?

  • 2 707
  • 66
  •   1
Отговори
Колко пъти сте си сменяли работата по собствено желание?Аз съм на 31 години и досега съм я сменяла три пъти.

# 1
  • Мнения: 5 468
Аз - повече от три пъти Mr. Green.

# 2
  • Мнения: 78
Имам още малко местенце в трудовата книжка Wink.До сега 2 по нежелание и 3 по желание.

# 3
  • Мнения: 5 362
За твърде малкия ми трудов стаж-3 пъти.

# 4
  • Мнения: 3 360

Колко пъти сте си сменяли работата по собствено желание?Аз съм на 31 години и досега съм я сменяла три пъти.
Три пъти-също като теб! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 82
Аз не съм си сменяла работата нито веднъж. Откакто завърших института (вече 7 години) съм на една и съща работа   Grinning

# 6
  • Мнения: 2 700
Аз съм консерва - за 13 години нито веднъж.

# 7
  • Мнения: 4 555
Няколко пъти (9) професията и още повече пъти (14) работното място. Може да съм пропуснала някого в навалицата.
Всичко това общо за 9 години.
Уволнявали са ме 3 пъти, като четвъртия аз отидох да говоря с шефката да напускам, но тя взе думата преди мен и ме уволни. Ама това не го броя, то по-скоро си е раздяла по взаимно съгласие hahaha

Най-дълго на едно и също място съм била в продължение на година и половина. Цели две работни места имам, на които пределът ми на издържливост поддаде а 10-тия ден.

# 8
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Два пъти,и от двете места напуснах!

# 9
  • Мнения: 179
 Четири пъти.Първите три фирми се закриха      Shocked .Четвъртия път заради шефа напуснах сама/беше гад/.И сега надявам се да се задържа тук.

# 10
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Веднъж, по собствено желание. Това е за целия ми скромен 3 г. стаж.

# 11
  • Мнения: 8 917
2 пъти и то заради променя местоживеене Hug

# 12
  • Мнения: 2 677
Не съм си сменяла работата.  Peace Имах късмета да си намеря хубава работа, която ми допада.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 686
три пъти
първият път заради смяна на града
вторият път пак заради смяна на града
третия път заради луда шефка, там издържах девет месеца и аз сега се чудя как
на сегашната ми работа съм от 2 години

# 14
  • Мнения: 14 485
за 5 години стаж не съм я сменяла. ама на смяна отиват нещата

Общи условия

Активация на акаунт