Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Пера и дрешките с Персил Сензитив от както се е родила
Използвам и омекотител на Ленор Сензитив  Peace

# 16
  • Мнения: 375
 Аз мисля- за новородено  че е  най-добре със сапун за пране или бебешки сапун. Тео бебе ми мирише силно на дрехите.Иначе съм доволна от Персил сензитив.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 752
Аз ползвам Тео бебе и съм доволна.
Но съм чувала, че не изпира хубаво петна от сок, пюрета и т.н., но за сега това не сме го пробвали  Wink

# 18
  • Русе
  • Мнения: 659
Тео бебе в началото, от 6-тия месец Персил сензитив - течния, много съм доволна Peace

# 19
  • Мнения: 4 621
Аз използвах Тео Бебе Grinning
Леко раждане  bouquet

# 20
  • Мнения: 532
кЪкъв????
В началото ТЕО бебе,вече няколко месеца с такъв какъвто ми падне.
Бебето спи в нашите чаршафи,гушкам го с моите дрехи,малко ми се вижда безмислено това за бебешкия прах твърде дълго.
Успех   bouquet

# 21
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
До вчера използвах Тео бебе, но си купих Сано, тъй като пуснах тема в дом и семейство и отзивите за Сано бяха много повече, много го хвалят мамите!
Все още не съм го тествала, но ухае прекрасно! Peace

# 22
  • Мнения: 8 505
Не съм ползвала бебешки прах.

# 23
  • Мнения: 1 209
Аз от както се е родил използвам Sano Maxima. Много е икономичен и изпира страхотно дрешките. Доволна съм.
По препоръка на педито след третия месец започнах да добавям и омекотител пак на Sano. А за петната след шестия месец започнах да слагам Вениш.

# 24
  • софия
  • Мнения: 495
От самото начало до скоро използвах Тео бебе.От известно време вече пера с Ариел PeaceМного по- хубаво ухаят дрехите Laughing

# 25
  • Мнения: 3 360
Тео бебе използвах Simple Smile

# 26
  • Мнения: 232
ТЕО БЕБЕ!ИЗПИРА ВСИЧКО! newsm62 newsm62 newsm62 newsm10

# 27
  • в центъра
  • Мнения: 445
Използвам само Sano Maxima - и прах и омекотител - изпира страхотно, а е много икономичен - с една опаковка изкарваш 6 месеца !!!

# 28
  • Мнения: 259
Първо - извинете за правописната грешка... /а уж съм филолог  Joy /

Благодаря ви много - помогнахте ми, тъй като направо се затрудних и оставих прането, за да изчакам вашите отговори...

Щом родя - ще се похваля...  bouquet

Цунки!

# 29
  • Мнения: 2 897
Сано Максима,после Тео бебе Peace

Общи условия

Активация на акаунт