Отговори
  • Мнения: 259
Здравейте мами!

Предстои ми раждане /може да е всеки момент... Grinning / и имам въпрос....
дадоха ми доста бебешки дрешки, мога ли да ги пера с прах за пране, било то ariel, tide, bonux или ехо...или трябва да е специален прах за бебета?!?

Моля ви за съвет!

# 1
  • Мнения: 679
Аз използвам за бебо - Тео бебе. Мисля, че другите не са съвсем подходящи - имам предвид ариел, бонукс и тези които използваме за нашите дрехи, все пак бебешката кожа е мноооого нежна и са нужни специални грижи.
Успех и леко раждане ти пожелавам !!!  newsm10

# 2
  • Мнения: 1 448
Като беше бебе - Тео бебе, много добри отзиви има и за Сано Максима  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
До 6 месечна възраст само с ТЕО БЕБЕ, след това с Персил Сензитив ( той става и за бебета).

# 4
  • Мнения: 1 064
Препоръчително е, да не казвам задължително, да переш дрешките на бебо с бебешки прах wash...Аз ползвам "Тео бебе" и съм много доволна...
Леко добременяване и безпроблемно раждане!  Peace

# 5
  • Мнения: 5 401
Използвах Тео бебе за кратко. Не съм доволна - нааканото не се почиства добре, даже и след накисване. В момента съм с Персил Сензитив и съм супер екстра доволна!  Hug

Безпроблемно раждане!  Praynig

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Тео бебе за мен не е никакъв прах  Stop Използвах и използвам Персил сензитив.

# 7
  • Мнения: 2 159
Ползвам Сано и прах и омекотител, доволна съм.

# 8
  • Мнения: 2 019
Аз използвам за бебо - Тео бебе. Мисля, че другите не са съвсем подходящи - имам предвид ариел, бонукс и тези които използваме за нашите дрехи, все пак бебешката кожа е мноооого нежна и са нужни специални грижи.
Успех и леко раждане ти пожелавам !!!  newsm10
Peace

# 9
  • Мнения: 132
ПОЛЗВАМ ТЕО БЕБЕ ОТКАКТО СЕ Е РОДИЛ/ ВЕЧЕ СМЕ НА 1.4М/  И САМ СТРАШНО ДОВОЛНА.

# 10
  • Мнения: 510
В началото използвах Тео бебе, в момента съм с Персил сензитив и съм по-доволна. Според мен е задължително в началото да използваш бебешки прах, за да не предизвикаш някоя алергична реакция.

# 11
  • Русе
  • Мнения: 659
Tео бебе в началото, към 6-ти месец започнах да ползвам Персил сензитив - течния и съм много доволна

# 12
  • Мнения: 203
Цитат
използвам Персил сензитив
  Peace
Само да добавя - без никакви омекотители, ароматизатори и т.н.

# 13
  • Мнения: 6 461
Пера на моите дечица дрешките с Тео бебе от бебчета.

# 14
  • Мнения: 1 104
Тео Бебе е по-евтин.Иначе Sano Maxima или Persil под формата на гел.

Общи условия

Активация на акаунт