Сватбени гафове

  • 5 170
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Блонди, страшна работа Laughing!
На моята започват да играят на кумовете и танцьорката тъкмо го извади пред масата да потропа и с две завъртания цялото пиле от питката на земята- тя се притесни ужасно. Ама много смешно и комично стана на живо /не мога да го пресъздам с думи/ Joy.

# 16
  • Мнения: 35 961
не, да се филмира!

# 17
  • Мнения: 3 323
На нашата сватба - аз с обувки намерени най после предишния ден (щото нищо не ми хареса до последно) съответно целия ансамбъл не е пробван и на прима виста обличам на Големия Ден.
Да ама обувките с катарама, а роклята завършва с една педя дантела.... И... правя крачка - катарамата се закачва в дантелата , а полата горе на ластик, и.. свалям полата почти до средата на бедрото. Правя втора - пак същото - така през цялата време. Казах на Диджея да не ме кани на танци - той решил че ме е срам не слязох от дансинга. На камерата ме има как непрекъснато вдигам полата. Най смешно беше на хорото - поведох го аз, с една ръка държа полата с една кумата, да ама ми дават кърпа да въртя и аз врътна кърпата - дигна полата, пак врътна - пак дигна, накрая някой се хвана пред мен и ужас! и двете ми ръце заети. И аз пусна хорото - дигна полата, хвана се тя падне, и така включ - изключ доиграх го.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Блонди направо ме разби  Joy bubanka има право.Ще стане страхотна комедия по истински случай  hahaha със заглавие "Каръшка сватба"
ClanG като прочетох историйката ти и си мисля,че май е трябвало да си сложиш тиранти   Wink

# 19
  • Мнения: 4 651
При нас гафовете бяха главно преди сватбата, на самия ден беше почти песен.
9:00 - забих една ръка на спалнята, чистейки с прахосмукачка и ми хвръкна единия нокът (ноктопластика)
10:00 - Свеки носи Лок Тайд, пийнахме кафе и тя си тръгна, забравихме да ми залепи нокътя, а майка ми и кумата не искат.
11:00 - съседа лепи нокът, полицай - добър човек; и уиски ме почерпи

До края на ритуала не успях да се пребия с роклята си, как се нагласяха тия обръчи незнам, ама моите все се разтягаха, роклята се влачеше, аз се спъвах, ужас.....  Всеки удобен момент ги оправях тия пластмаси, ама все тая.

В края на ритуала, кумата ми настъпила влачещата се рокля, аз си продължих, докато между нас не се простря метър и нещо от края на единия тюл. Вързахме го на топка и нататък.

На първото хоро, скъсаното от роклята съвсем взе, че се докъса и докато си тропах усещах как едната част се омотава край единия ми крак...., другата край другия..., после се заплетоха..., е не изтраях вече и доскачах буквално една маса, където ме отвързаха ... с нож Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Лелеее Блондинкее най-хубавия ден в живота ти е най- произшествен май Grinning/тая дума за пръв път я чувам newsm78/.
ClanG верно си била за тиранти Joy.

# 21
  • гр.Велики Преслав
  • Мнения: 10
В деня преди нашата сватба възникна голяма авария на централния водопровод.Така целият ни град и околия останаха- без вода до другият ден т.е.нашият сватбен.Познайте как сме се къпали-и младоженци,и гости.И всяко нещо,което трябваше да се мие,ангажираше двама човека.Това първо.Другото е,че като правихме сватба,вече имах бебе на 4 месеца.На пръв поглед,не е нещо кой знае какво в днешно време.Да но моите майка и свекърва,вместо да залъгват бебе,не се пуснаха от хорото,а аз през три часа хранех бебе и в 20.00 часа си зарязох сватбата за да го изкъпя и приспя.После се върнах,но вече се бях преоблякла и толкова бях изморена,че само ми беше до веселби.А като си помисля,че оставихме сватбата за след раждането,само за да не съм бременна булка.

# 22
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
О нашата сватба е сред големите гафове.

1. Шофьорът, който трябваше да ни вози във форд кабрио изчезна и въобще не се яви на деня без дори да предупреди
2. Женихът в суматохата си забравил сакото у тях (август месец - жега) и на най тържествените моменти е с риза с къс ръкав  Rolling Eyes
3. Стигат до нас и се сещат, че са забравили халките - връщат се обратно
4. Тръгваме за венчавката, защото бяхме разписали месец преди това и няма кьораво такси. Мина случайно едно мизерно от епохата на сватбата на майка ми, та се метнахме с кумовете на  него. Sick
5. Венчавката мина великолепно, но приятелката ми я пропусна, защото се сетила че никой не е взел сладките и бонбоните за почерпката на края и се връщала до нас със зет ми, за да ги вземат.
6. В разгара на купона идва операторката, която снимаше и ни казва, че е време за тортата, но ние с любимия се плеснахме по челата, защото бяхме забравили да я вземем от сладкарския цех  Embarassed Embarassed Embarassed Пратихме един приятел, за нея, а в цеха бяха оставили едно момченце да седи и да чака някой сватбар да прибере забравената торта.
7. Накрая щяхме да завършим с бой, защото на финала един приятел (с размери на скакалец) натисна главата на друг (като биче) в чинията с торта  hahaha

Това е моя скромен разказ  bowuu

# 23
  • Мнения: 7 430
Да, само преди две седмици бе - на сватбата на мой първи братовчед Wink

...аз съм кума и влизаме в блока на булката - аз с табла в ръце и ....във входа ми падна лампиона от тавана на главата  ooooh!
Такава суматоха настана... ooooh!
Добре, че имах прическа и най-вече шапка, че иначе не знам
Припаднах, но бързо се свестих - просто нямах време да се съалявам Peace

# 24
  • Мнения: 2 022
Е, аз пък бях бременна булка. Като ходих да ми вземат мярка за роклята, една много "знаеща" дама от магазина рече, че трябвало да я направи по-широка, защото всеки ден ще раста и след 3 седмици (толкова беше времето между вземането на мерките и Големия ден) ще бъда по-широка (разбирай: по-дебела). Добре, хубаво. Ама роклята беше с голямо деколте и голи рамене, без презрамки и минава през средата на горната част на ръцете ми. И същата умница, тъй като ще ми растат и гърдите, я направила по-широка в... раменете  newsm78
Е, раменете не ми пораснаха, разбира се, и роклята там ми беше широка. А това е основният момент - роклята всъщност се крепи на раменете. Та през цялото време ми се смъкваше и хем си я настъпвах, хем "прелестите" ми - аха да изскочат. Леле, колко майтап отнесох.
След като свърши официалната част, започна купонът е ресторанта. DJ непрекъснато вика "Булката да поведе хорото", а аз едно хоро не знам  Embarassed
А като дойде моментът да се хвърлят жартиери - едно хлапе (на 7 години) се сби с един приятел, защото и двамата го бяха хванали едновременно. Цирк!  Joy  Joy

# 25
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Моята сватба беше преди..... 10 години,но незабравима. Ставам сутринта и преди да отида на прическа, решавам да си изгладя булото и .... познайте, една голяма дупка. Това става в 6 часа сутринта. Отивам във фризьорския салон да ми правят прическата. Някъде към 8 часа,защото тогава отваря първия булчински магазин, брат ми и бъдещата ми снаха отиват да ми купуват було. Съответно има само 1 подобно на моето,което за съжаление е стояло доста дълго в магазина и е пожълтяло,но го купуват все пак. Идват носят го , перем го в салона , сушим на парното  и .... ная-сетне готова. Лошото, е че в 9,20 трябваше да ме вземат от вкъщи, а аз още в салона. Тогава нямаше мобилни. Добре, че родителите ми са се обадили в кръстника   да не тръгват,до второ нареждане. Това ми е най-запомнящото. Има и много други моменти но....това ще го помня цял живот.Другите са дребнави неща. Peace

# 26
Вечерта преди сватбата любимия ми спомена, че не му харесва пробната прическа /то и на мен не ми харесваше, но 10 пъти поред го питах дали му харесва - да, харесва му - до момента, в който нямаше за кога да сменя часа за фризьор - пред мен имаше друга булка/. Така в часа, в който трябваше да ме вземат, бях на другия край на София. Доста хора са видяли този ден една булка, караща бясно  Embarassed Звъня на ГСМ-то от асансьора и му казвам "елате след 5 минутки". Още не съм влязла в къщи и чувам сватбарите до свиркат долу. Качват се, звънят. Няма кой да отвори - аз се обличам в едната стая, майка в другата. Престрашава се кумата и влиза  Laughing Накарах я да залости врата, за да си сложа кринолина, че без него съм по нос на всяка крачка. Закъсняхме. Ожениха ни със закъснение. След църквата /там всичко беше ОК; е, може би с изключение на частта с подчинението, но нея не я чух  Sunglasses/ решихме да скочим до къщи /уж за да оставим цветята и да влезем последни в ресторанта/, където се натъкнахме на девствените уиски и мезета.  Laughing Пак закъсняхме - този път за ресторанта. Гостите питали, питали къде сме, докато накрая ги информирали, че консумираме брака  Mr. Green Влезнахме накрая и сервитьора /очевидно комбина с любимия Thinking/ ме отстреля  #Sniperна място с тапата от шампанското. Аз обаче не се давам лесно, така че ето ме все още тук ...

# 27
  • Мнения: 1 840
 Joy Joy hahaha Joy Joy

Ха-ха-ха, паднах си от смях. Пак от любимите ми теми. Поздравления за хубавата тема!!!

На нашата сватба нямаше кой знае какви гафове с изключение на това, че със свекървата не си говорехме Mr. Green Но сега сме си много добре, много се обичаме.

Сещам се за сватбата на една приятелка. Беше през месец януари. Предния ден падна един дебел сняг - чак до кръста. Та излиза булката от бащиния си дом и както си е обичаят, се хваща на хорото. Но обувките й със съвсем гладка подметка и като се подхлъзна на снега и право на дупето, а обувките се разхвърчаха на различни страни... смях в залата. После комшийките коментираха, че е направила спонтанен аборт заради това падане (тя не беше бременна, ама нейсе...).

А пък на сватбата на други наши приятели - след репликата "нека първата ви брачна целувка бъде тук, пред всички нас" - младоженците се целунаха и младоженецът най-старателно си избърса устата.

# 28
  • Мнения: 6 417
Аз се омъжих с кума, хваната от улицата. Кумата на кума му върза тенекия...вали дъжд и ние, 3 човека само кибичим навън пред ритуалния дом във Варна и дебнем да мине някоя жена да я навием да дойде за 20 мин. да свидетелства. Да, ама точно по това време скритите камери бяха голям хит и всички се оглеждаха за камерата или направо хукваха в обратна посока. Накрая се заех аз. Първата срещната се върза. Бързаше за работа, ама това си беше неин проблем.  Rolling Eyes

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 257
petra_v добре,че сте успели да се върнете на тържеството,че както сте я били подкарали...... Whistling
илонита и ДИдка БГ пиТКа на вашите истории съм се мсяла с глас  Joy Знам,че на вас тогава не ви е било до смях,но се надявам,че сега след като е минало всичко и вие се смеете на гафовете  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт