За плюшените играчки

  • 1 230
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Aлекс е играла, да, но след като веднъж от една панда, с доста къс косъм успя да се нагълта с косми и да повърне, бях много ядосана и прибрах всички плюшки. До скоро не им обръщаше никакво внимание, от както ги извадих, но от близо 3 месеца много ги обича и без плюшени играчки не заспива. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 197
Аз и давам да си играе и да лапа плюшени играчки първо защото са  много забавни и второ защото гумените имат доста боя по тях и въпреки, че пише, че са за малки месеци на мен не ми се връзва да лапа боядисана играчка. Досега не сме имали проблем.

# 17
  • Мнения: 6 461
Давала  съм на децата да си играят с плюшени играчки.Не съм имала проблем.
По- добре  е разбира се да се занимава бебче гумени играчки.

# 18
  • Мнения: 574
Нищо сериозно не може да му стане,но е добре да внимаваш!

# 19
  • София
  • Мнения: 5 605
И ние си играем много с едно пате и няколко кукли /плюшени и от плат/, но гледам да не ги лапа.

# 20
  • Мнения: 232
Има играчки от детски плюш,но моето диване най много си играе с другите,които не са за него - въпрос на вкус.  newsm62Но досега не сме имали проблеми.Е ние си играем и с всичко що не е играчки - но това е друга ТЕМА! newsm03 Smile Grinning Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 1 750
Ени също много обича да лапа плюшените си играчки. Аз й ги давам, защото на етикетите им пише, че са от някаква нова материя, която ставала за лапане от бебета. Пък и ги пуснах в пералнята на 30 градуса, за по-сигурно.
Важно е да не са дребни и много мъхести играчките, че да не се задави с тях.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 238
Никога не съм давала да си играе с плюшени играчки  Stop Я лапнете вие нещо подобно и си помислете какъв кеф ще е  Naughty

# 23
  • Мнения: 1 104
Приятелките ми дават плюшени играчки на децата си, но внимават да не са много малки или да не ги слагат продължително в устата си.

# 24
  • Мнения: 4 621
Яна си играеше с пшлюшени играчки от 6 -7 месечна. Не сме имали проблем Hug

# 25
  • Мнения: 8 505
Давала съм и плюшки,но не с дълъг косъм.Не ги е лапала обаче,за разлика от всичко останало.

# 26
  • Мнения: 3 323
Ако може да не го лапа по добре , аз ги перях в пералнята , и периодично ги слагах за 24 часа във фризера, не знам дали е имало ефект но за мое успокоение. Имахме едни вътре пак пълни с меко но отвън гладки май от чико бяха, но разбира се нашето момче не им обръщаше внимание но и това е друга тема...

# 27
  • Мнения: 2 897
Давам му такива,които са по-гладки,дългокосместите съм ги прибрала Wink
В началото се притеснявах и от прашинки,които може да са посъбрали плюшките,но ги чистя редовно и няма проблеми Peace

Общи условия

Активация на акаунт