Пералня Самсунг силвър нано( R1245/1045AV)

  • 2 659
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Някой да има инфо? Става ли? Как пере?
Имала стерилизиращ еф...? newsm78
Така пише на рекламата...... Каква е тая нано система? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 934
Никой ли няма такава? Cry
Не ми се вярва.... Thinking

# 2
  • Мнения: 597
Az imam takava peralnq.Neveroqtna e,stra6no inteligentna-sama precenqva na kolko gradusa da pere,kolko plakneniq da ima,kolko centufugi...Ti samo slaga6 praneto i puska6 start-a!

# 3
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 902
Az imam takava peralnq.Neveroqtna e,stra6no inteligentna-sama precenqva na kolko gradusa da pere,kolko plakneniq da ima,kolko centufugi...Ti samo slaga6 praneto i puska6 start-a!

Понеже и на нас ни предстои смяна на пералня, ика да те питам следното: въпросният модел има ли електронна везна, тоест пере без ограничения в килограмите на прането? Искам да кажа, че може да сложиш 5 кг, може 1/2 кг или 3 кг, а везната сама преценява количеството прах и вода съобразно сложеното тегло. Много удобна опция, която не всички перални притежават.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 199
Az imam takava peralnq.Neveroqtna e,stra6no inteligentna-sama precenqva na kolko gradusa da pere,kolko plakneniq da ima,kolko centufugi...Ti samo slaga6 praneto i puska6 start-a!

Е как така, поне програма не си ли избираш? Тя и нашата (Горение) сама преценява количеството на водата,  колко пъти да изплаква и броя и оборотите на центрофугите, но все пак трябва да и укажа какво пере - памук, синтетика и т.н.   newsm78 ?

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ние отскоро имамме R1245. Има си програми , не натискам старт само newsm78 Засега не ми харесва това, че като пусна олекотена завивка и не иска да я центруфугира - незнам защо. Иначе - пералня Peace

# 6
  • Мнения: 934
Ние отскоро имамме R1245. Има си програми , не натискам старт само newsm78 Засега не ми харесва това, че като пусна олекотена завивка и не иска да я центруфугира - незнам защо. Иначе - пералня Peace
А няма ли отделен бутон, с който да си вкл/чищ сама центрофуга?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ние отскоро имамме R1245. Има си програми , не натискам старт само newsm78 Засега не ми харесва това, че като пусна олекотена завивка и не иска да я центруфугира - незнам защо. Иначе - пералня Peace
А няма ли отделен бутон, с който да си вкл/чищ сама центрофуга?
Да има ,но пак не иска Confused

# 8
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
аз съм с 1045 - страшна е!
освен че стерилизира дрехите има и 4 бебешки програми  Sunglasses
няма автоматична везна, а само бутон за 1/2 пране, но пък на пълна програма харчи 46 литра вода!!!
Nassy Z - изписва ли ти грешка на диспрея когато свърши с прането на олекотената завивка? на мен ми се случи с едно яке подобно нещо - копчето се беше закачило за барабана и изписа грешка на диспрея, когато отворих капака якето беше мокро все едно само съм го потопила в леген вода, закопчах копчето и пуснах да го изпере пак и вече нямаше проблем.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 926
аз съм с 1045 - страшна е!
освен че стерилизира дрехите има и 4 бебешки програми  Sunglasses
няма автоматична везна, а само бутон за 1/2 пране, но пък на пълна програма харчи 46 литра вода!!!
Nassy Z - изписва ли ти грешка на диспрея когато свърши с прането на олекотената завивка? на мен ми се случи с едно яке подобно нещо - копчето се беше закачило за барабана и изписа грешка на диспрея, когато отворих капака якето беше мокро все едно само съм го потопила в леген вода, закопчах копчето и пуснах да го изпере пак и вече нямаше проблем.
Да, изписва ми грешка - EU(според книжката означава неравномерно разпределение на тежеста newsm78)

# 10
  • Мнения: 597
Ами честно казано още не съм я разучила напълно,но наистина виждам,че като си нагласям обороти,градуси,центруфуги...и всичките му там функции и като натисна после СТАРТ и хоп пералничката променя всичко и си пере по нейна преценка:))))))

# 11
  • Мнения: 134
anidimova

аз често променям програмите на ръка
или обороти или колко градуса,
но след като натисна Старта не се променят
остава си това което аз съм задала

зашо не попитате в сервиз

Общи условия

Активация на акаунт