Приспиване на ръце-докога?

  • 1 963
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 999
Моето дете не заспива на ръце, но се буди нощем и докато не я преместя между мен и съпруга ми реве. А и напоследък много се стряска на сън и плаче дълго. Успокоява се само като и пуснем музикален канал. #Crazy

# 46
  • Мнения: 999
Моето дете не заспива на ръце, но се буди нощем и докато не я преместя между мен и съпруга ми реве. А и напоследък много се стряска на сън и плаче дълго. Успокоява се само като и пуснем музикален канал.

# 47
  • Мнения: 335
Ох,да ви кажа това ми е болна тема  Crazy от това приспиване на ръце за 4 месеца свалих 18кг. Вече съм фиданка която не си чувства ръцете и въпреки това приспива 11кг. човече на ръце.Понякога съм толкова изнервена от това,че я приспивам и плача  Tired Защото то нашето не е само на ръце,ами и бягане из стаята,пеене на песнички,танцуване и какво ли още не.Понякога това продължава 40-50 мин.Мислила съм какви ли не варианти,но тя не е съгласна  Naughty Гушкам я до мен,а тя започва да става, да се катери по раклата или по стената и т.н.Но въпреки цялото ми уплакване от ситуацията,за нищо на света няма да я оставя сама да плаче в кошетката си.Просто знам че това ще е голям стрес за нея и не бих и го причинила.Пробвала съм да я сложа в кошетката и аз си лягам на лелото,но тя започва да си хвърля бибата или да се надвесва( вече няколко пъти щеше да падне) и се отказах от този вариант.Изчетох темата и мисля пак с търпение и любов(такива имам в изобилие)да опитам и др. варианти и дано се поддаде  Peace
Dalia78 ,успех и на вас  Wink

# 48
  • Мнения: 992
мойта никога не съм я приспивала на ръце сама си заспива, но имам позната която приспиваше малката на ръце като бебе, сега е на две години и половина и от скоро сама се отучила от това

# 49
  • Мнения: 108
все още съм така, приспивам го, люшкам пея, люлея, чакам деня в който няма да иска това, смятам, че и това време ще дойде!!!Всеки възпитава детето си както намери за добре, на мен ми е толкова жален, понякога съм толкова уморена, но все пак го обичам даже повече от самата мен да виждам как се мъчи!!!!Аз не мога!

# 50
  • София
  • Мнения: 752
Ева никога не е приспивана на ръце и много се радвах че я научихме да заспива сама в стаята без даже да трябва някой да стои при нея. Надявам се и второто да успеем така да научим.

Общи условия

Активация на акаунт