Всяка нощ сънувам, че изневерявам

  • 9 438
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
  Аз по-често съм сънувала той да ми изневерява,или пренебрегва,или да се скараме за нещо,отколкото обратното Confused Да,пресният пример е от снощи Mr. Green-по някое време през нощта се пресегна да ме прегърне,а аз сърдито му отхвърлих ръката Crazy...докато се осъзная,че съм сънувала... Crazy

# 16
  • Мнения: 6 461
Това е само сън............. Sunglasses

# 17
  • Мнения: 7 474
Освен да ти пожелая ПРИЯТНИ СЪНИЩА  newsm48 smile3524

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Хехеееее, ми радвай се  Grinning



аз преди често сънувах,че хващам мъжа ми в изневяра и като се събуждах му се цупех Joy Joy Laughing

Уф, три пъти съм сънувала, че води в къщи бременно момиче. Питам го кой е бащата, той смотолевя нещо и аз разбирам, че е той. Дано да не ми се случи наистина пу пу пу  Confused

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Освен да ти пожелая ПРИЯТНИ СЪНИЩА  newsm48 smile3524
Е, поне само сънуваш, ми, сънувай си, кво? По-добре така, отколкото някакви гадни сънища - радвай се!  Peace

# 20
  • Мнения: 1 006
Хи-хи, ще ти мине...........после ще искаааш да ги сънуваш такива, ама нямаааааааа, така че - наслади се на усещането Grinning

# 21
  • Мнения: 1 930
Само мога да ти пожелая приятни сънища Wink!
Що се притесняваш, какво по-хубаво сутрин да си ведра, щастлива и усмихната  Wink

# 22
  • Мнения: 3 394
от есенните депресии ще да е- и при мен е така, мани дано не говоря на сън,че както работя само с мъже, моя в чудо да се е видял до сега Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 647
Хормонален дисбаланс Joy Ще се оправиш Wink
mila tova si e med. termin
i e seriozno zabolqvane

# 24
  • Мнения: 1 043
 Mr. Green и аз бях така взех да се заглеждами да се питам от повече секс ли имам нужда внимание ли ми липсва - , минават за съжаление  Joy

# 25
  • Мнения: 3 500

Що се притесняваш, какво по-хубаво сутрин да си ведра, щастлива и усмихната  Wink

............след секс с красив мъж па макар и насън.... newsm53

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Според мен няма нищо хормонално дисбалансирано в това да сънуваш други мъже.  Shocked

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Наслаждавай се на момента, така поне няма как да те "изловят"  Grinning

# 28
  • Мнения: 3 268
И на мен ми се е случвало,а най интересното е,че съм сънувала човек,който изобщо не ме привлича в действителност,а на сън беше страхотно.Луда работа,после като го срещах се чувствах неловко.

# 29
  • Мнения: 3 500
Според мен няма нищо хормонално дисбалансирано в това да сънуваш други мъже.  Shocked
smile3521 Абсолютно!
Наслаждавай се на момента, така поне няма как да те "изловят"  Grinning
newsm62

Общи условия

Активация на акаунт