Идеи за подарък за рожден ден - 6 год.

  • 622
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Маменца, дайте идеи за подарък на 6-годишното ми момченце до 80-100 лв. В една такава преходна възраст сме и нищо интересно не ми идва на ум newsm78. Още си играе с мечове и автомати, но не ми се купува подобно нещо, защото със сигурност някое приятелче ще му подари, а и ще поредното. Така че очаквам свевжите ви предложения с нетърпение, че нямаме време, естествено, като всяка година, го оставих за последния момент Embarassed Embarassed Embarassed

# 1
  • Мнения: 7 723
PLAYSTATION  #Crazy
племенникът ми само това го забавлява #Crazy

# 2
  • Мнения: 3 743
LEGO Peace
Плейстейшъна е доста над 80-100лв Wink

# 3
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Предлагам ти игра нинтендо ако нямате ,много е занимателна и ние я имаме от две години и играем дори и аз и таткото .Много е интересна ,и струва около 30 лева.Вътре има много игри , с пистолет и с дистанционни , и отделно можеш да сложиш дискетка с други игри които ги продават по магазините.Аз съм я вземала от един магазин за техника.Успех в избора

# 4
  • Мнения: 186
Монополи - синът ми много я харесва.

# 5
  • Мнения: 84
Детски мотоциклед и БЪГИ, около 120 лв, работят с батерии.

Предлагат ги на:
http://www.tv-butik.com/default.asp?cat=445

tel.: 02 8182411

но със сигурност ги има и на Илиенци.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 261
Посети www.vegatoys.com Има много хубави подаръци,може да си изберете нещо.
P.S.За съжаление, не знам как да направя адреса да се отваря веднага.

# 7
  • Мнения: 1 679
Нашият татко си купи радиоуправляема лодка, а сега го гледам си мечтае за радиоуправляем хеликоптер. Когато получавахме пратката в пощата /поръчахме по Интернет от Канада/, работещите там "момчета" искрено му завидяха и дойдоха да погледат и да поцъкат с език.
Та тези играчки подхождат и на малки, и на пораснали момченца

Общи условия

Активация на акаунт