Мъж или жена е гинекологът Ви

  • 2 911
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 419
Мъж е -от тях съм по доволна.Ходила съм и при жени,но все съм попадала на груби.

# 46
  • Мнения: 9 095
аз пък си държа че има много по- опитни жени, най- малкото и мъжа ми не е доволен от факта, нищо че е лекар, да е мъж, а винаги съм била много по- доволна от жени, затова съм съгласна с него Peace

# 47
  • Русе
  • Мнения: 112
Интуитивно имам много по-голямо доверие на жените гинеколози - затова и моят избор от 13 години е - доктор Минчева. Имах нещастието да ме прегледат трима мъже-гинеколози /смятани за най-големите специалисти в нашия град/ по време на първата ми бременност. Е, лично се убедих -  мъжете нито са по-внимателни, нито по-добри специалисти от жените!  bouquet

# 48
  • Мнения: 929
Моят беше мъж, беше много внимателен, но всъщност въпроса не е от какъв пол е, а дали е добър специалист.

# 49
  • Мнения: 1 288
жена. но не защото страдам от предразсъдъци. просто е отличен специалист Peace

# 50
# 51
  • Мнения: 730
Мъж! Мъжете гинеколози са много по внимателни и спокойни,жените са по грубички.

Това е и моето мнение Peace

# 52
  • Мнения: 171

Жена. Само при жени съм ходила, просто така се е получило. Бих отишла и при мъж ако трябва.
Не мисля 4е има значение. Професионалиста си е професионалист.

# 53
  • Мнения: 7 474
До сега са били предимно мъже, но сега е жена. Не ги избирам по полов признак Laughing

# 54
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Минала съм през доста, тук и в БГ още като се лекувах с кистите... достигнах до едни факт мъжете може и малко да са странници, и много да не говорят или обясняват са далече по-внимателни и по-спокойни от жените.
Е има ги откаченяци мъже Naughty....ама най-гнусното отношение съм преживяла от жена...при това стара мома гинеколожка ooooh! ooooh!
Сега съм с докторка, ама минах през всички за да знам кой как процедира... Rolling Eyes
Все пак на гинеколога трябва да се вярва и да не се изпитва неудобство.

# 55
# 56
  • Мнения: 801
на мъжете специалисти като, че ли имам повече доверие, по-внимателно с еотнасят към проблемите ти.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 524
Жена.
Но съм била и при мъже гинеколози, не бих казала че едните превъзхождат другите, въпрос на лични умения е според мен ,а не на пол  Peace Към мен са се отнасяли с достатъчно внимание и са ми обяснавали лекарите и от двата пола. А що се отнася до притеснение от факта че е мъж доктора, не виждам особена логика- той е доктор, ти си пациент, няма лични чувства, за да се притесняваш.  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 409
Ходя при мъж и съм много доволна,никога не съм ходила при жена и не мога да си го представя дори.
Не изпитвам никакви притеснения,той все пак е лекар и едва ли това,което ще види ще му направи впечатление,все пак това му е работата.
Но не е важно дали е мъж или жена,по-важното в да имаш доверие на лекаря, при който ходиш,защото иначе ефекта е нулев.

# 59
  • Мнения: 1 196
Мъж е,понеже не можах да си намеря подходяща жена наблизо!Но съм доволна!

Общи условия

Активация на акаунт