Мъж или жена е гинекологът Ви

  • 2 909
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 854
И при мьж и при жена сьм се падала.Последните пьти при мьж.Нямам предразсьдьци.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 381
Последният, при когото ходих преди няколко дни е мъж. Ходила съм повече при жени. И аз в началото се притеснявах от мъжете, но сега вече не ми пука. Интересувам се кой е добър и може да ми помогне да разреша проблема си по най-добрия начин и толкова.

# 62
  • Мнения: 2 255
Мъж
Покрай доста проблеми съм ме гледали "безброй" гинеколози  Rolling Eyes и определно смятам, че мъжете са по-внимателни и спокойни, въпреки, че винаги и във всичко има изключения  newsm78
А колкото до притеснението, май не съм имала такова никога, нали си при лекар, а не  Thinking

# 63
  • София
  • Мнения: 35 897
Мъж

# 64
  • София
  • Мнения: 3 679
Мъж, жените гинеколози ми се струват по-груби /или поне тези, на които съм попадала аз/.

# 65
# 66
  • Мнения: 4 546
в момента мога да кажа, че нямам гинеколог, защото не мога да се начудя при кой да ходя  Confused
иначе и жени, и мъже са ме преглеждали. мъжете са по-внимателни от жените като цяло, но си е до самият лекар най-вече.  Rolling Eyes ама освен да са внимателни ми се ще и да ми помагат. а досега това май не се е случвало често  Close

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 11:48 от herelina

# 67
  • Мнения: 215
Моят е жена.
Доволна съм от нея.
Ходила съм само при нея.

# 68
  • Мнения: 135
Бях при мъж но от моят съм разочарована. Сега търся нов

# 69
  • Мнения: 1 243
При жена съм,но както сте писали жените са доста груби след време реша ли да имам 2-ро дете ще съм при мъж :love

# 70
  • Мнения: 6 390
Мъж!
10.та година вече ми е той, и не го сменям за нищо на света  Crossing Arms Laughing

....жените гинеколози ми се струват по-груби /или поне тези, на които съм попадала аз/.
и аз така  Confused

Общи условия

Активация на акаунт