Колко дълго могат да се дават капки против колики SAB Simplex

  • 2 599
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
Аз ги давах само един месец  - толкова му продължиха коликите.

# 16
  • Мнения: 9 050
Аз ги давах до 2-рия месец, което беше преди седмица. Една вечер просто не бях обърнала внимание, че свършват и се оказа, че нямаме. Смилих се над таткото и реших, че няма да го пращам посред нощ да търси аптека. Просто ще пробвам да давам млякото без капки. И да ти кажа, по мои наблюдения, откакто спрях капките, бебчето е по-добре. Не се свива толкова и спи по цяла вечер. Снощи например, хапна в 9, в 11 заспа и се събуди чак в 6 и половина сутринта.
Така че - пробвай без капки.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 088
докато има нужда, аз ги давах 6 м. една приятелка казваше че ги дава и на 3 годишното си дете все още.

# 18
  • Мнения: 232
Ние се отървахме без колики, newsm44 но сестра ми дава на милото ми племениче все още - а той е на три годинки и половина.Дано не ти се налага да даваш толкова дълго,но не се притеснявай иначе щом го боли мъничето можеш да му ги даваш. newsm10  love001ПОЖЕЛАВАМ ВИ СКОРО ДА НЕ ВИ СЕ НАЛАГА ДА ГИ ПОЛЗВАТЕ! newsm51  love001  love001  love001

# 19
  • Мнения: 63
Благодаря ви момичета смятам да почна да намалям да не е на всяко хранене.Все още не сме почнали соковете още сме с колики а вече зъби ни мъчат

# 20
  • Мнения: 1 555
Давай само вечер, защото обикновено тогава започват коликите, макар че при нас беше нон стоп това явление  #Crazy

Дано скоро да забравите за капките !

Общи условия

Активация на акаунт