препоръчайте ми добър кардиолог в София!Спешно!

  • 10 579
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Моля препоръчайте ми кардиолог!Моя близка има детенце с шум на сърчицето и учестено дишане.Какво трябва да му се направи?Къде да го заведе?Детето е вече на 1,2 м и не е лекувано.Шумът ту се чувал,ту изчезвал.

# 1
  • София
  • Мнения: 8 275
Доц.Томова детски кардиолог.
Взема направление и отива в Детската консултативна поликлиника ("Н. Геров" 2-продължение на Г.Софийски, малко след кръстовището с Акад.Гешов) намерих и точното име МЦ СИМП по детски болести . Намира се в близост до Детската педиатрична болница.
близо е  до една Била.
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=f589704fe68455736ae9d071c05aab … amp;Map24_24.y=23

Трябва да се отиде сутринта рано за да запише час, но май бяха само в два дни прегледите. Ходили сме на 4.04.2004 значи според календара е било вторник
Нас ни откриха шум на 1 г. и на 1г. 2м.ни дадох анаправление: направиха му ЕКГ, прегледа го лекарката и каза че шума е по-особен и иска да говиди на Ехограф за да изключи всики опасения. Написа му ново направление (сама на себе си) и ни гледа вече в Детската педиатрична болница.


Другия вариант е Велковси 3та градска до кино Арена

Успех и дано всичко е наред с мъника Simple Smile Доц. Томова е страхотна Simple Smile
Търсачката не работи.

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 16:28 от Мама на слънце

# 2
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
  Трябва да отиде в НКБ-Национална Кардиологична Болница-това е т.н. Трета градска.Намира се до кино Арена-1.  Там се записва предварителна дата по телефона и се ходи с талон 3 А(Три А),който се взима от педиатър или специалист-кардиолог. Тел.№ са:822-31-47,9211457,9211472,9211426(това са номерата в консултативния кабинет). Може да се запишете и за частен прием,ако е спешно,или да отидете без направление,като ще заплатите прегледа. Като се обадите ще ви обяснят подробно.
  Успех на бебчето на близката ти и дано се окаже фалшива тревога.

# 3
  • София
  • Мнения: 896
И аз препоръчвам Детската кардиологична клиника в Трета градска. Трябва талон за кардиолог, 3 А е само за ехото. Обадете се и питайте.
Успех!

# 4
  • Мнения: 2 232
Аз също препоръчвам доц Томова, тя за разлика от докторката която ни гледа в 3та градска и сметна, че няма нужда да се пие лекарство за предсърният дефект нито от наблюдение 1година,  установи, че има още едно отворче, и че е необходимо медикаментозно лечение, наблюдава ни стрикно през 3 месеца на много добър ехограв и прави необходими други изследвания ако е необходимо....Не казвам, че докторите от 3 градска не са добри- просто аз може би не попаднах на такъв, ако се насочите натам все пак , гледай да е някой с име и добър в специалността си.
Мама на слънце е обяснила подробно как става преглед при доц. Томова, ако пък тръгнете при нея.Успех желая на приятелката ти.

# 5
  • Мнения: 36
Благодаря на всички ви!Вече са записали час за Томова.Ще го прегледа в МЦ "Света София" другата седмица.Надявам се там има ехограф!? newsm78 Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 8 275
Да там гледа и бременни, но мисля че там е само платено  newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 4 575
Моят син се роди със шум на сърцето, който после при прегледа се оказа, че е от МКД. Ходим в 3-та градска, при д-р Велковси. Много сме доволни. С направления преглежда само в четвъртък и е много трудно с часовете. Платеният преглед е 50 лв.
Дано всичко е наред и пиши как е минало при Томова.

# 8
  • Мнения: 36
Резултата:Малчо имал ПО-ТЪНКИ кръвоносни съдове.Чувал се шум със слушалката,но видеозона не е показал патологичен шум,няма дупчици.Какво значи това че са по-тънки?

# 9
  • Мнения: 36
Аз заведох и малката да я чуе и види на видеозон доц.Томова.И тя имаше шумче в началото.Сега не се чу.Значи не е проблем и ще изчезне. Grinning

# 10
В зона б-18 бл11 ет.1 Д-р Каменов

# 11
  • Мнения: 1 271
Д-р Демирев в Детско Здраве на Ами Буе

# 12
  • София
  • Мнения: 2 262
О ама това е стара тема, който е писал не е видял че я е изровил...........

# 13
  • Мнения: 1 271
да разбрах още сутринта ама пак реших да пиша щото наистина съм доволна от тоя доктор и може да помогне на някой друг  Hug

Общи условия

Активация на акаунт