А къде пушите вкъщи?

  • 7 200
  • 232
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
В работата- разбрахме, а вкъщи?
Аз ли съм единствената, която пуши навън? smile3546

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 19:14 от mylenka

# 1
  • Мнения: 4 053
в кухнята Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 70
кухнята

# 3
  • Мнения: 656
В кухнята  smile3546

# 4
# 5
  • Мнения: 6 461
В къщи не се пуши... Naughty
Само на терасата...(не е приятно в студените дни ,но на който му се пуши....... Sunglasses).... Wink

# 6
  • Мнения: 6 164
в кухнята Tired

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В къщи не се пуши... Naughty
Само на терасата...(не е приятно в студените дни ,но на който му се пуши....... Sunglasses).... Wink

И у нас е така!  Naughty

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
В къщи не се пуши... Naughty
Само на терасата...(не е приятно в студените дни ,но на който му се пуши....... Sunglasses).... Wink

 

Като доскорошен бивш непушач знам колко е неприятно да ти мирише на цигари у дома, особенно зимата. Съобразявам се с мужа ми и бебето.

# 9
  • Мнения: 259
В кухнята,когато е топло на терасата.

# 10
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
в кухнята под абсорбатора да не умирисваме децата.

# 11
  • Мнения: 2 677
Навън.
Откакто направихме ремонта за бебо, цигарите вътре са табу!!! newsm34

# 12
  • Мнения: 2 897
Аз вече отдавна не пуша,а мъжът ми-навън Simple Smile

# 13
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз не пуша в къщи само на вънка когато сме на заведение,мъжо-на аспиратора или терасата!

# 14
  • Мнения: 334
На терасата .

# 15
  • Мнения: 596
На терасата.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 575
в кухнята.

# 17
  • Мнения: 2 957
В къщи не се пуши... Naughty
Само на терасата...(не е приятно в студените дни ,но на който му се пуши....... Sunglasses).... Wink


И у нас така  Peace

# 18
  • Мнения: 46 510
На балкона!
Вътре не разрешавам  Stop


П.П. Аз съм единствения пушач вкъщи  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 6 999
Не се пуши у дома.

Ако има желаещи - на терасите. Там има оставени и пепелници за целта.

# 20
  • Мнения: 5 462
У дома се пуши в кухнята и трапезарията , много мразя да поканя гости и да ги изпращам по терасите .. особено зимата.Вкъщи пуша само аз .Мъжа ми е непушач но не ми пили изобщо  на главата.

# 21
  • Мнения: 2 161
Не се пуши в къщи.Аз и мъжа ми пушим на терасите.

# 22
  • Мнения: 755
Само в кухнята. Wink

# 23
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
Пуши се на терасата. Е, когато имаме гости си пушим в трапезарята.

# 24
  • Мнения: 382
Нямаме тераса SickПуша на прозореца и навън Grinning

# 25
  • Мнения: 780
 до обяд в кухнята/ мъжа ми УЖ не знае че пуша- не ми дава/ и пуша по 2-3 цигари най-много    макар че много ми се пуши/

# 26
  • Мнения: 1 043
 Naughty аз недавам да се пуши в къщи но мъжа ми прави компромиси - за майка си за приятели - закарва ги до аспиратора обаче - иначе съм направила много уютно едната си тераса / затворена е / но на никой не му се стои на студено  Crazy

# 27
  • Мнения: 701
На прозореца!

# 28
  • Мнения: 5 393
Аз пуша на балкона.
Когато имаме гости пушачи, седим в кухнята и се пуши на отворена балконска врата или пак на балкона.

# 29
  • Мнения: 910
Аз пушех на терасата,но от няколко дена не пуша, а ако имаме гости може в хола.

# 30
  • Мнения: 2 910
Само на терасата Peace

# 31
  • Мнения: 619
след като се роди малкия,само на вън. Naughty

# 32
  • София
  • Мнения: 5 605
На балконите

# 33
  • Мнения: 2 936
ами вкъщи само аз пуша---на терасата  Mr. Green
ако има гости пушачи и те там  hahaha hahaha

# 34
  • Мнения: 1 215
На балкона.... Лошото е, че като стане малко по- студено и направо можеш да си замръзнеш

# 35
  • Мнения: 1 233
В кухнята пушим, детето по принцип никога не стои там.

# 36
  • Мнения: 658
На терасата. Откак захладня със съседката взехме кардинално решение - на общия коридор има стара масичка - там си пушим, пием кафенце и клюкарстваме Laughing

# 37
  • Мнения: 217
Не разрешавам на никой да ми пуши в къщата  NaughtyСтуд ,дъжд ,виелици ,мъжа навън  Grinning

# 38
  • Мнения: 2 577
и у нас е така Peace

# 39
  • Мнения: 1 455
Предимно на аспиратора.

# 40
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ами  Embarassed навсякъде  Embarassed. За сега сме единствените. На шест месечното ни куче не му пречи.  Laughing

# 41
  • Мнения: 13 512
Когато пушех,го правех абсолютно навсякъде..най-много в спалнята, защото там ми беше компа. Сега ,след като ги отказах- не мога да повярва,че е било  истина...срамувам се

# 42
  • Мнения: 5 462
Aaaa не в спалнята никога не съм го правила !! NaughtyПушенето де .... Wink

# 43
  • Мнения: 1 069
Благодаря на Бога, вече 6 години не пушим с мъжа ми. А преди това- на терасата, никога в пред децата!

# 44
  • Мнения: 270
В работата- разбрахме, а вкъщи?
Аз ли съм единствената, която пуши навън? smile3546

Не си единствената. Simple SmileИ аз пуша заради бебока навън.

# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На терасата пуша. Ако е много студено навън - пуша в кухнята, където само аз влизам и се застоявам.
Ех, как ми се иска да се върнат студентските ми години, когато си пушех на воля навсякъде в квартирата...

# 46
  • София
  • Мнения: 35 941
Пуши се в хола , пушач е вече само мъжът ми.
Много често обаче излиза да пуши на балкона

# 47
  • Мнения: 9 095
ние нямаме причина, но тъй като аз пуша повече и това означава да спирам климатика, после да проветрявам да стоя на студено..., я на терасата за 5 мин и после кеф Peace

# 48
  • Мнения: 5 103
В кунята и на терасата.

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ние живеем в къща,места за пушене колкото искаш,с бебе сме на 2 етаж само там е забранено!

# 50
  • Мнения: 2 096
Родителите ми пушеха като бяхме деца - винаги на терасата. Когато идваха гости пушачи - в кухнята. Децата не стоят при големите докато са на гости. Така са ни възпитавали - така сме свикнали и ние.
П.С. от както съм бременна сестра ми пуши само на южната тераса възможно най-далече от мен. Студено и е ама от както въведохме този режим намали цигарите. Правилото за гости остава. Тогава аз се изнасям нанякъде.

# 51
  • Мнения: 191
Ами еиния ни блкон е направен на зимна градина.С маса и диванче и там се пуши....макар че аз не съм пушачка!

# 52
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Пушим в хола или в кухнята под ширма.

# 53
  • Мнения: 9 095
Родителите ми пушеха като бяхме деца - винаги на терасата. Когато идваха гости пушачи - в кухнята. Децата не стоят при големите докато са на гости. Така са ни възпитавали - така сме свикнали и ние.
П.С. от както съм бременна сестра ми пуши само на южната тераса възможно най-далече от мен. Студено и е ама от както въведохме този режим намали цигарите. Правилото за гости остава. Тогава аз се изнасям нанякъде.

при нас пък вкъщи винаги се е пушело навсякъде, може би затова сега все бягам от дима въпреки че си пуша newsm78

# 54
  • Мнения: 1 205
В кухнята/хола - те са на едно. В спалните твърдо не.

# 55
  • София
  • Мнения: 551
На балкона.

# 56
  • Мнения: 1 311
В кухнята. Вечер след като Ники заспи, пушим и в хола. После проветряваме хубаво, минимум 15 минути.

# 57
  • Мнения: 3 360
Докато пушехме #2gunfire /но вече не Naughty/излизахме на терасата зимата, а в топло време и в кухнята пушехме и проветрявахме ...

# 58
  • Мнения: 1 364
На терасата. Много рядко в кухнята.

# 59
  • Мнения: 82
Предимно в кухнята под абсорбатора. Е понякога и в хола..

# 60
  • Мнения: 3 334
на терасата,не си позволявам  вътре,защото няма други пушачи освен мен,а и не обичам да ми мирише на цигари и да ми се вмирисват и мебелите и пердетата.

# 61
  • Мнения: 1 181
в кухнята, когато е топло - навън

# 62
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
В нас принципно не се пуши.  Само, когато имаме гости, се прави изключение.

# 63
  • Мнения: 948
Пушим на терасата.

# 64
  • Мнения: 745
В кухнята и хола - и двамата сме пушачи с мъжа ми  Embarassed

# 65
  • Мнения: 4 806
На доста места - трапезария, хол, кабинет.
Не се пуши в спалните и детските стаи...

# 66
  • Мнения: 479
Аз не пуша, но моят човек си свикна на терасата и поради тази причина зимно време силно намаля цигарите  Laughing Ако имаме гости и са по - съобразителни - пушат и те навън, ако не се сетят ги оставям в стаята, но често проветрям  Peace

# 67
  • Мнения: 4 473
И двамата сме активни пушачи - казвам го като факт, не от гордост. В къщи се пуши в кухнята и в хола. Страшно неприятно ми е да отида на гости и да ме гонят на студа. Crossing Arms На гости не се кани всеки и това предполага, че домакините са наясно с навиците на гостите си, както и достатъчно близки хора. Ако все пак домакините са твърдо против да се пуши в хола, кухнята е вариант. Изобщо няма да се разсърдя, че ме посрещат в нея - стига да мога да упражнявам вредният си навик комфортно, останалото е без значение.

# 68
  • Мнения: 1 063
Преди да се родят децата се пушеше вкъщи, но сега НЕ, само на терасата, това важи и за гостите!

# 69
  • Мнения: 1 520
Само на терасата от към кухнята. Зиме, лете, пек, гости, домакини - всички там. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 2 700
И двамата сме активни пушачи - казвам го като факт, не от гордост... Страшно неприятно ми е да отида на гости и да ме гонят на студа. Crossing Arms

Абсолютно. Даже имаме такива познати, у които спряхме да ходим. Ако искат да ни видят да заповядат, но у нас се пуши навсякъде с изключение на спалнята и детската.

# 71
  • Мнения: 1 058
В къщи не се пуши, ако някой иска да запали цигарка излиза на двора.

# 72
  • Мнения: 603
и ние там или на терасата  smile3546

# 73
  • Мнения: 899
Навсякъде  Mr. Green, освен в спалнята, но дори и там понякога.

# 74
  • Мнения: 5 362
На терасата и в кухнята.

# 75
  • Мнения: 134
В кухнята и на терасите.

# 76
  • Мнения: 509
Навсякъде,без спалните и стаята на детето.

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 6 321
По принцип на терасата,а в отсъствието на детето в хола или под аспиратора.

# 78
Сега през есента и зимата пушим на терасата.Но като имаме гости вкъщи в хола.Ако е топло времето си пуша в хола ,където си пия и кафето на отворена врата.Иначе ,ако гледаме някой готин филм,докато хапваме си припалваме и вътре.От една цигара нищо няма да стане,нашия хол много бързо се проветрява.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Пушкома е на терасата.Там има кът с плетена мебел и скъпия зимата даже духалка беше примъкнал от някъде.Иначе и аз пуша ама като ми е студено доста ги намалявам-сигурно ако живеех в Сибир съвсем щях да ги откажа #2gunfire.Като дойдат гости обаче се пуши в дневната,но пускам абсорбатора-едно помещение е и после почти не мирише-адски смуче това нещо.

# 80
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ако съм непушачка да отговарям ли newsm78
При нашите се пуши в кухнята, ама щото всички са пушачи Sick
В моята къща се пуши на терасата hahaha  hahaha  hahaha Правя много рядко изключения за голяма компания с пушачи Crossing Arms

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 903
на терасата пуша, но ако имам гости пушачи в хола.

# 82
  • Мнения: 1 370
В къщи не се пуши, само на вън или ако е много студено в гаража

# 83
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Вкъщи не се пуши.

# 84
  • Мнения: 3 089
през лятото вътре, през зимата на терасата.
сега не се пуши изобщо, защото съм бременна - много ми мирише, а и се изкушавам.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 552
В кухнята.

# 86
  • по света
  • Мнения: 1 587
Направили сме една стая на пушилня LaughingА като се стопли на терасата.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 951
Не пушим.На съпруга ми му става лошо от цигарения дим(да не говорим за децата).КоЙТО Иска да пуши навън.

# 88
  • Мнения: 11 607
Непушачи сме, голяма част от приятелите ни също, но тези,които пушат ги научихме да излизат навън на терасата и там да пушат!

# 89
  • Мнения: 1 679
Мъжът ми пуши само на терасата.

Понякога през зимата го съжалявам завалийката, ама няма да му поощрявам вредните навици - да мръзне щом иска да пуши  Joy

# 90
  • Мнения: 9 095
това с пушилнята много ми хареса, ще помисля и за вкъщи newsm78

# 91
  • Мнения: 459
В кухнята през зимата, лятото на терасата

# 92
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
На терасата в кухнята.

# 93
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, не си единствената  Naughty Аз не пуша, а мъжО е екстрадиран на терасата като запали...В къщи не се пуши при никакви обстоятелства - дори гостите ни пушат навън...Това не е само заради детето. Аз съм бивш пушач, но не понасям цигарения дим, направо ми става лошо...Когато мъжът ми е пушил не обичам да се доближава до мен - мирише ми ужасно...Като си представя, че съм "ухаела" по този начин, докато бях пушачка... Sick

# 94
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В кухнята

# 95
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
   Аз пуша на терасата,която е и кухня.   Laughing

# 96
  • Мнения: 1 612
На ширма в кухнята.
В другите стаи не се пуши.

# 97
  • Монтана
  • Мнения: 499
през лятото-на терасата
през зимата в коридора на стълбите
а когато имаме гости в кухнята

# 98
  • Мнения: 1 612
На ширма в кухнята.
В другите стаи не се пуши.

# 99
  • Мнения: 2 196
В кухнята.

# 100
  • Мнения: 386
На терасата или под абсорбатора в кухнята,мъжът ми е непушач и мрази цигарите.

# 101
  • Мнения: 2 125
Лятото - почти навсякъде (без спалнята естествено), но през зимата димим под абсорбатора и на терасата Crossing Arms

# 102
  • plovdiv
  • Мнения: 350
винаги под аспиратора Laughing

# 103
  • София
  • Мнения: 44 095
аз не пуша, а мъж ми на балкона...е преди да забременея се пушеше навсякъде Wink

# 104
  • Мнения: 1 655
Аз не пуша, а пушачите на балкона, или ако имаме гости в кухнята или в хола където детето не седи!

# 105
  • Мнения: 2 622
В кухнята,пред отворен прозорец #2gunfire

# 106
  • Мнения: 1 120
В къщи не се пуши... Naughty
Само на терасата...(не е приятно в студените дни ,но на който му се пуши....... Sunglasses).... Wink

И у нас е така!  Naughty
И у нас!

# 107
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В кухнята

# 108
  • Мнения: 2 891
Бях изгонила мъжлето на балкона  Mr. Green, но след миналогодишните студове, той присвои кухнята Wink

# 109
  • Мнения: 2 759
     В едната къща съм разрешила да се пуши в кухнята, но въпреки това никой не си позволява. Та си пуша самичка.
     В другата къща - само на терасата, която за съжаление е доста отворена. Та - в едната ръка с чадърче, в другата фасче и така...

# 110
  • Мнения: 206
В хола. За съжаление кухнята е съединена с него...
И понеже съм ужасна пушачка... Tired
А гостите си никога не ограничавам.
И не обичам да ме вадят на терасата, когато отивам на гости. За това си го спестявам, и не ходя на такива места. Уважавам правилата на домакините, но... обичам и да се чувствам добре, когато съм на гости.

Момичета, какво е ширма? Търсих, търсих, но не намерих обяснение на тази дума. Моля, просветлете ме.  Hug

# 111
  • Мнения: 863
аз не пуша ,а  мъжът ми пуши на терасата,това е положението  Sunglasses 

# 112
  • Мнения: 983
Аз съм непушачка и ми супер отвратително да дишам дима на цигари. Пуши в кухнята/през зимата/, иначе го гоня на терасата.

# 113
  • в къщи
  • Мнения: 467
Ми вкъщи,къде другаде Laughing

# 114
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И двамата не пушим,всичките ни приятели се съобразяват с това,че сме непушачи и имаме малки деца и пушат на терасата.

# 115
  • Мнения: 1 212
Крием се от нас самите, където сварим...само не вътре.... Wink..Особено сега зимата и аз в 9 ти месец......
Вариантите: единият балкон, терасата....кухнята на отворен прозорец.

Момичета, какво е ширма? Търсих, търсих, но не намерих обяснение на тази дума. Моля, просветлете ме.  Hug

 и аз се заинтригувах.... newsm78... в каква насока да мислим?
P.S. Имаше една тема тук за всякакви въпроси на най - различни теми...уви не помня заглавието точно.....

# 116
  • Мнения: 5 647
Като пушех преди, обикновено на балкона. Вътре не давам да се пуши. Както споменах и в другата тема, цигарения дим ме дразни изключително много.

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 22:41 от Madeline

# 117
  • Мнения: 7 723

Момичета, какво е ширма? Търсих, търсих, но не намерих обяснение на тази дума. Моля, просветлете ме.  Hug

 и аз се заинтригувах.... newsm78... в каква насока да мислим?
P.S. Имаше една тема тук за всякакви въпроси на най - различни теми...уви не помня заглавието точно.....
....ееееее и аз се хвърлих в размисли newsm78
.....нещо в кухнята ще да е  newsm78

# 118
  • Мнения: 1 568
На терасата!!! smile3513

# 119
  • Мнения: 929
в кухнята, но съх хващала брат ми и мъжо вхола и #2gunfire

# 120
  • Мнения: 25
под аспиратора, но като има гости - в кухнята

# 121
  • Мнения: 1 059
в кухнята

# 122
  • Мнения: 2 085
в стаята, която ползвам за офис

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
В кухнята и на балкона.

# 124
  • Мнения: 442
Момичета, какво е ширма? Търсих, търсих, но не намерих обяснение на тази дума. Моля, просветлете ме.  Hug
и аз се заинтригувах.... newsm78... в каква насока да мислим?
P.S. Имаше една тема тук за всякакви въпроси на най - различни теми...уви не помня заглавието точно.....
....ееееее и аз се хвърлих в размисли newsm78
.....нещо в кухнята ще да е  newsm78

хайде, аз да ви светна
ширм = абсорбатор (аспиратор...)

у нас мъжът ми е пушач и той самият наложи вето върху пушенето у дома, още като бях бременна с първото дете. пушачите пушат на терасата през лятото. за любимите приятелчета правя изключение през зимата - пушат в кухнята под абсорбатора.

# 125
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
в стаята, която ползвам за офис
Ох, ние имаме една стая, която все още не ползваме(слагаме натурии и зимнина в нея). Мечтая си да си я обзаведа като мой офис, да си замъкна единия компютър там и да си пуша на воля вътре без никой да ме безпокои и да мрънка. Засега са само мечти Tired

# 126
  • Мнения: 1 212

хайде, аз да ви светна
ширм = абсорбатор (аспиратор...)

у нас мъжът ми е пушач и той самият наложи вето върху пушенето у дома, още като бях бременна с първото дете. пушачите пушат на терасата през лятото. за любимите приятелчета правя изключение през зимата - пушат в кухнята под абсорбатора.

Ех.....супер! / Мерси !/  Hug
Чувствам се вече по начетена  Wink , никога не го бях чувала и не знам откъде идва, нещо като жаргон ли е или чуждица....?
По лошото е , че сякаш като за мое изпитание на любопитството ми със "просвещаването" ми по тази тема , веднага цъфна друга новост за мен..... newsm78 newsm78 newsm78
.....Ох, ние имаме една стая, която все още не ползваме(слагаме натурии и зимнина в нея). ......

Не , не може така ей сега ще пусна аз една нова тема......за странните думички които използваме....

# 127
  • Ruse
  • Мнения: 390
в нас няма пу6а4и и за това не се пу6и,но когато дойдат гости беба неспи пу6ат на терасата а ако си е легнала в кухнята

# 128
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

.....Ох, ние имаме една стая, която все още не ползваме(слагаме натурии и зимнина в нея). ......

Не , не може така ей сега ще пусна аз една нова тема......за странните думички които използваме....

 LaughingХехе, сторила ви се е странна думичката ми. Ми от натрупване, натурия, натурии. Въобще не съм се замисляла, че може на някой да се стори странна тази дума. Все пак не мога да кажа боклуци, макар повечето от нещата да са си такива.
Извинете за отклонението Peace

# 129
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Пуша само аз  Confused- на терасата, а когато е много студено, си позволявам да припаля и в кухнята.

# 130
  • Мнения: 4 965
Вкъщи се пуши само на балкона - важи и за гостите.
Само в много голям студ или ако ги няма децата и мъжа ми наоколо, че той не пуши - под абсорбатора в кухнята.

# 131
  • София
  • Мнения: 1 621
Винаги на балкона. Никога не сме пушили с мъжа ми вътре в стаите. И гостите, и ние - на балкона. Naughty

# 132
  • Мнения: 1 196
Вече и двамата не пушим,което е страхотно.Живот и здраве за детенцето ще е свежо и чисто! Hug
Но преди само в кухнята,а по празници в хола!

# 133
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Не пушим. На който му се пуши ходи на терасатаTwisted Evil

# 134
  • Popovo
  • Мнения: 571
В кухнята.

# 135
  • Мнения: 8 505
И двамата сме пушачи.Пушим на терасата.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 421
 Мъжът ми пуши на терасата. Обаче от както се преместихме в новата квартира и като имаме гости пушат в кухнята Confused
Преди и гостите изкарвахме на остъклената тераса, но тук има само една тераса -  на детската и е много неудобно - децата да си легнат и някой да ги притеснява и да излиза на терасата.
А все още не съм стигнала до фазата да ми дойдат гости и да кажа - "Може да пушите, но да излезете на пощадката пред вратата"

# 137
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
На терасата или в кухнята....

# 138
  • Мнения: 126
Навсякъде без спалнята.

# 139
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
В кухнята, но от време на време Peace.

# 140
  • Мнения: 2 849
На балкона .

# 141
  • Мнения: 1 416
Живеем в гарсониера. Пушим в "нашата стая" - тя е с много функции... Другата е отредена на царство на Маргарита.  Peace

# 142
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Нямаме балкон. Пуши се само в кухнята.

# 143
  • Мнения: 6 618
на терасата

# 144
  • Мнения: 2 047
  Само на терасата и гостите също  Embarassed

# 145
  • Мнения: 1 186
Само на терасата и понякога в WC-то Peace

# 146
  • Мнения: 26
в кухнята

# 147
  • Мнения: 1 475
навсякаде с изключение на стаята в която спим Simple Smile

# 148
  • Мнения: 1 680
На широко отворения прозорец в кухнята, но когато децата си легнат.
Който иска преди това излиза пред вратата в коридора при стълбището - там има метални кутии предназначени за пепелници и 2 бр. плетени столчета.

# 149
  • Мнения: 1 111
До аспиратора, поема всичкия дим и вкъщи не мирише на цигари. Laughing

# 150
  • Мнения: 998
зиме до аспиратора в кухнята, лете на балкона!  Laughing

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
В кухнята.

# 152
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
В къщи не се пуши... Naughty
Само на терасата...(не е приятно в студените дни ,но на който му се пуши....... Sunglasses).... Wink


Да и при нас същото. Веско е непушач, никога не е бил... А свеки е алергична от цигарения дим. Една цигара да се изпуши вътре и започва да кашла и да се задушава. Така че......на терасата.

# 153
  • Мнения: 780
 и в къщи се пуши зимата само в кухнята а лятото на терсата Mr. Green

# 154
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
До скоро пушихме навсякъде,но сега само в кухнята 15

# 155
  • Мнения: 1 294

Аз ли съм единствената, която пуши навън? smile3546
Не си единствена Mr. Green и аз съм на терасата

# 156
  • Мнения: 743

Аз ли съм единствената, която пуши навън? smile3546
Не си единствена Mr. Green и аз съм на терасата
Аз също съм на терасата. Просто няма къде дръгаде заради малката. Треперя си и пуша. smile3546

# 157
Винаги когато времето позволява-на терасата,когато е много студено или вали-ж кухнята

# 158
# 159
  • Мнения: 109
Когато съм сама пуша на балкона но ако имам гости пушим в хола  1dating

# 160
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
В кухнята, ако има купон - в хола (голямата стая в квартирата де)...

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
На ваякъде без спалните, не мога да се ограничавам, затова съм сложила ел. вентилатори и аспиратор  Laughing Това с терасите е доста гадничко. Не мога да си причиня такъв дискомфорт в собственото си жилище.

# 162
  • Мнения: 4 111
В куФнята.  Hug

# 163
  • У дома
  • Мнения: 96
У дома не се пуши. На който му е жизнено важно н терасата. К`во пък все е нещо. Може след време и там да бъде забранено   Stop Stop .

# 164
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
На балкона!
Вътре не разрешавам  Stop


П.П. Аз съм единствения пушач вкъщи  Mr. Green
Както казва мъжът ми:"Сега е на мода жените да пушат" Mr. Green
Иначе по-темата на терасата.

# 165
  • France
  • Мнения: 726
основно в трапезарията,където прекарваме повече време,на отворен прозорец дори и зимата.Спалнята,детската и тоалетната НЕ

# 166
  • София
  • Мнения: 981
В нас само аз пуша - в кухнята и в хола.Много често имаме гости пушим си пийваме биричка,децата играят в другата стая.

# 167
В кухнята - най-често на отворен прозорец и абсорбатор...  smokeuu

# 168
  • Мнения: 534
Засега навсякъде,но направим ли ремонта само в кухнята и тоалетната,никакво мърдане оттам и разхождане с цигари из стаите,да ми смърди навсякъде на тютюн  Naughty

# 169
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
охххххххххххх
Ако ви кажа колко пъти се опитваме с мойта любов да откажем цигарите и нищо не става
 smile3511
На всеки опит  все ми идват някви гости върли пушачи и мен ми е неудобно да ги гоня на двора да пушат,а като сме си сами пушим повечето време на двора и ми е много гот,сега пак се мъча да ги отказвам и ща не ща ще гоня всички вече навън(пък нека ми се сърдят)

# 170
  • Мнения: 36
На терасата! Дори и гостите!

# 171
  • Мнения: 1 364
На терасата. Когато е много студено в кухнята.

# 172
  • Мнения: 742
На терасата Cry (само аз пуша)  smokeuu
Когато ми е много студена в кухнята под абсорбатора

# 173
  • Мнения: 397
Само вечер в дневната, но задължително винаги има отворен прозорец.

# 174
  • София, център
  • Мнения: 3 455
на терасата!

# 175
  • Мнения: 811
Мъжът  ми ги отказа  и сега е най върлия враг на цигарите  Mr. Green.Ама и на мен за какво ми трябваше да ги по4вам след година и половина въздържание  newsm78.
Пуша само на балкона и навън.

# 176
  • Мнения: 29
В дневната  в кухнята или на двора.

# 177
  • Добрич
  • Мнения: 207
Само аз съм пушач у дома, мъжо ги отказа. Но пуша в другата стая детето там не ходи.

# 178
  • Мнения: 852
На терасата и в кухнята Peace

# 179
  • Мнения: 5 317
Навсякъде.

# 180
  • София
  • Мнения: 3 677
АЗ не пуша- откакто се е родил сина ми-където е той не се пуши.
Мъжа ми пуши или на балкона или в кухнята- ако Валето вече няма да влиза там/вечер/

# 181
  • Мнения: 5 790
На балкона пуша. Но скоро и там ще спра да пуша, че все пак си мирише. Когато Виктория беше по-малка, въобще не пушех вкъщи. Ако ми се допушеше - навън.

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Под аспиратора в кухнята.

# 183
  • Мнения: 3 835
Под аспиратора в кухнята.

 Crazy hahaha Joy

На прозореца! Confused

# 184
  • Мнения: 2 722
 Embarassedнавсякъде с изключение на детската.
Но ние почти не стоим в къщи - когато малкия е на ясла след това стоим 2-3 часа навън да повилнее на въздух а събота и неделя сме извън София и по цял ден търчим из двора на вилата.
Ако времето е много гадно и се наложи да се затворим вътре просто се съобразяваме да не направим лисичарник - детето не е виновно за нашите пороци Confused

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 09:41 от Mama_ Galia_66

# 185
  • Мнения: 3 211
АЗ не пуша- откакто се е родил сина ми-където е той не се пуши.
Мъжа ми пуши или на балкона или в кухнята- ако Валето вече няма да влиза там/вечер/
и при нас беше така: или на балкона или под аспиратора, даже с негов приятел в същото положение все викаха, че някой ден аспираторът ще ги засмуче Laughing
Нооооо вече и мъжът ми отказа цигарите, та вкъщи се пуши само, ако има гости пушачи, за радост и те вече са все по-малко

# 186
  • Мнения: 9 481
На терасата

# 187
  • Мнения: 3 932
Изкл'чително и само на терасата (както и всички гости без изкл'чение)

# 188
# 189
  • Мнения: 115
На терасата.

# 190
  • Мнения: 8 999
Ами - в къщи, разбира се, къде другаде да пуша. Хол, кухня и трапезария са ми на едно - там се пуши - и аз, и гостите ми. Спалните ни са сравнително изолирани, стаята на децата е далече от хола и е невъзможно да се задими. Децата ми си знаят мястото - имат достатъчно лично пространство, за да виреят далече от цигарен дим. Проветрявам често /за 1 минутка правя течение/ и всичко се омита навън. То за да ми мирише само на хубаво май трябва и да акаме навън!

# 191
  • Мнения: 1 612
Само на ширма в кухнята!

# 192
  • Мнения: 3 457
ние не пушим,но гостите на терасата Peace

# 193
# 194
# 195
  • Разград
  • Мнения: 3 110

И аз там.В никакъв случай вътре.Абсолютно забранено,за когото и да било.

# 196
  • Мнения: 1 418
Не пуша само в спалнята.

# 197
# 198
  • Мнения: 750
Не и в къщи Naughty!На терасата!Там съм си направила едно кът4е-пушалня Mr. Green!Купих си маси4ка със две стол4ета,засях си цветенца...да ми е хубаво Laughing,наредих си пепелни4ето и си пуша като стара циганка там smile3532Най оби4ам да оставя децата на мъжо да ги гледа...да стане и той малко Crazy..,а аз да си пийна бири4ка с цигарка на малката ми маси4ка smile3533

# 199
  • Мнения: 113
през деня на терасата ,а като си легне Вики в хола на отворена врата.

# 200
  • Мнения: 3 537
Мъжа ми припалва от време на време ,но само на терасата в кухнята, на друго място не разрешавам Naughty Дори когато и аз пушех пак го правех на терасата, хубавото е ,че е остъклена и не мръзнем особено.

# 201
  • Мнения: 793
На терасата , гостите ми и те там  Peace

# 202
  • Мнения: 317
ами вече не пуша
ама като пушех, излизах вън
на партера живеем, нямаме тераса и трябваше да мина през 3  врати, докато излеза вън
зимата ми беше много студено и аз къде  -  в банята /отделна е от тоалетната и има голям прозорец/
даже и на мъжа не казвах, мислех си, че не е усетил
един ден вече тръгнах да си признавам, а той вика ЗНААМ АЗ, ЗНАМ
откакто вика натуря тез свещи и ароматизатори из банята и прозореца все отворен
а и му миришело въпреки това Grinning

# 203
  • Мнения: 1 732
само на терасата.

# 204
  • в Низината
  • Мнения: 705
На терасата

# 205
  • Мнения: 668
от както са се родили децата на терасата, като изключения правим само, когато имаме гости, но тогава децата са в детската стая.

# 206
  • Мнения: 678
само на терасата . Едната или другата - без значение.
В Апартамента никой не пуши  Naughty

# 207
Вкъщи пуша само аз.Мъжа ми имаше воля и ги отказа. Simple Smile
Когато съм сама пуша на терасата. Ако имаме гости или е студено пуша във всекидневната. В останалите стаи не се пуши.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 389
Само на терасата.

# 209
  • Мнения: 574
Само в стаята на бебе не се пуши!

# 210
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Вкъщи не се пуши smile3546  smokeuu newsm34

# 211
  • Мнения: 1 149
В къщи не се пуши... Naughty
Само на терасата...(не е приятно в студените дни ,но на който му се пуши....... Sunglasses).... Wink

Peace

# 212
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
В кухнята.

# 213
  • Мнения: 225
На терасата, но когато имаме гости в кухнята разбира се, няма през 5 минути да търчат на опашка да пушат Wink, тя пък и една тераса 50 на 50 Mr. Green

# 214
# 215
  • Мнения: 3 500
В кухнята.

# 216
  • Мнения: 338
На терасата Twisted Evil

# 217
  • София
  • Мнения: 10 825
На балкона.

# 218
  • Мнения: 269
Под абсорбатора! Peace Преди да пропуша отново ги гонех пред външната врата  Mr. Green

# 219
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
в кухнята или на терасата

# 220
  • Мнения: 223
Кухнята

# 221
  • София
  • Мнения: 4 294
Ми не пуша и си нямам тази дилема  Joy

# 222
  • Мнения: 178
Когато отидох у тях за пръв път, мъжа ми пушеше навсякъде - вкл. и в спалнята (!?)  Sick След първата забележка спря да влиза с цигара в спалнята, а малко по-късно успях да го изтикам до кухнята и терасата, но по-нататък не ще.  Laughing Много мразя да ми дими, особено като готвя  #2gunfire , но какво да правя - пушач съм избрала. Ако се появи дете обаче, ще види цигари у дома друг път!  Whistling

# 223
  • Мнения: 946
Ами аз уж не пуша за пред мъжо ама като го няма дърпам някой фас на терасата

# 224
  • Мнения: 814
На мен отдавна ми заявиха безпрекословно, че ще пуша само извън апартамента, ама и аз не вдигнах революция, защото детето беше малко, а живеехме на квартира в две стаички. И последиците и сега са налице - у дома не се и сещам за цигари, дори и по два - три дни, освен ако нямаме гости - пушачи. Иначе на работното място и на купони нямам спиране.

# 225
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
sonka че мъжо не те ли усеща ????  #Crazy Моя само врещи че му мирише ,а аз пуша само в кухнята Да не говори ме че ги отказа само преди 4 месеца  #2gunfire

# 226
  • Мнения: 4 451
Да се изкажа и аз като новоизлюпен пушач. Mr. Green Пуша на терасата. И ми е много приятно. Живеем в къща с двор и обичам спокойствието. Децата вилнеят из къщи, мъжа ми ги наблюдава, а аз излизам в почивка за 5 минутки. А той обича да пуши на двора, хем и разходка си прави. Laughing

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
В трапезарията, но тя е обща с хола и кухнята.
Дори след ремонта на апартамента и цялостно боядисване, не ме спира да си пуша в къщи.
Ако трябва да пуша на терасата, по-добре да не пуша.

# 228
  • Мнения: 2 716
В хола.

# 229
  • Мнения: 6 958
В кухнята и хола (на едно са)... Но постоянно се проветрява, ароматизатори, климатици и т.н. но миризмата си е миризма и остава малко или много...  Crossing Arms

# 230
  • Мнения: 425
В кухнята,когато е топло на терасата.
newsm10

# 231
  • Мнения: 576
само на терасата newsm81

# 232
  • Мнения: 345
 Браво на теб Peace когато пушех и азго правех на балкона. Сега само мъжът ми пуши там.

Общи условия

Активация на акаунт