Как да не разочароваме половинката??????

  • 2 576
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
 ThinkingХЕЙ,МИЛИЧКИИИИИИ..........
Как бихте постъпили,за да не разо4аровате любимия по отношение на най-очакваното същество?????...Той се надява,а вие незнаете изобщо какво се случва с вас????

# 1
  • Мнения: 3 647
Twisted Evil ако става на въпрос за пола  на детето
нека да ти обясня нещо
 Peace жените носят само XX хромозоми 
а мъжете XY , демек  от него зависи  какъв ще е полът

# 2
  • Мнения: 4 362
ThinkingХЕЙ,МИЛИЧКИИИИИИ..........
Как бихте постъпили,за да не разо4аровате любимия по отношение на най-очакваното същество?????...Той се надява,а вие незнаете изобщо какво се случва с вас????

Поясни,че не разбрах за какво става дума  newsm78

# 3
  • Мнения: 5 183
Не ми стана съвсем ясно за какво говориш? За пола ли? Или как да му лкажеш, 4е си бременна? Или какво?
Ако е за пола, определено няма какво да направиш, нито ти, нито той, нито който и да е. Спокойно, като се роди беб4о, така ще се влюби в него, 4е полът ще е без зна4ение!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз нищо не разбрах.

# 5
  • Мнения: 131
 Rolling Eyesох,толкова се вълнувам 4е не мога да обясня май нещата
Ами моми4ета всеки ден ме питат: Дойде ли ти? Май си бременна....т.н ...толкова много го искаме 4е се притеснявам да не го разочаровам,ако все пак ми дойде...............той е по-сигурен от мен ,въпреки че грам не разбира....

# 6
  • Мнения: 3 647
Rolling Eyesох,толкова се вълнувам 4е не мога да обясня май нещата
Ами моми4ета всеки ден ме питат: Дойде ли ти? Май си бременна....т.н ...толкова много го искаме 4е се притеснявам да не го разочаровам,ако все пак ми дойде...............той е по-сигурен от мен ,въпреки че грам не разбира....
ooooh! това ли било
ами ако не е сега  ще е по -късно
споко ще стане

# 7
  • Мнения: 6 461
Направи си тест ... Peace
Дано се случи това което желаеш....  Hug

# 8
  • Мнения: 5 362
Направи си тест Peace
Успех!

# 9
  • Мнения: 131
да,знам 4е е така,но ....чувството е подтискащо! Shocked

# 10
  • Мнения: 5 183
Ами седни и поговори с него как се 4увстваш. Така стресирана, по-трудно ще забременееш.

# 11
  • Мнения: 131
Ами седни и поговори с него как се 4увстваш. Така стресирана, по-трудно ще забременееш.
Може би си права......Благодаря ти!

# 12
  • Мнения: 516
За такива работи се иска спокойствие, ако ти закъснява направи си Тест и ще разберете. УСПЕХ!

# 13
  • Мнения: 131
За такива работи се иска спокойствие, ако ти закъснява направи си Тест и ще разберете. УСПЕХ!
Simple SmileПравих не веднъж....многооооооооо бледа линия се появява....а док. нищо не можа да каже в4ера-рано било

# 14
  • Мнения: 4 362
Аз не забременях година и половина,но никога не съм си мислила,че по някакъв начин ще го разочаровам или пък той е правил някакви намеци ,нито аз съм усетила нещо подобно.В момента когато най малко очакваш ,тогава ще стане,трябва търпение и спокойствие и не постоянно да мислиш за това.Ако има втора бледа черта,то иди след две седмици  Grinning тогава най ясно ще се види

Успех ти желая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт