Бой Джордж днес диджейства в София

  • 576
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Помните ли го?
Днес открива нова дискотека "ПиАр",там където беше Костовия Олимп и после Привилидж..
И ше е диджей..Аз обаче 50 лева за БД няма да дам..А и не ме кефят откривания принципно..

# 1
  • Мнения: 10 758
Е много ти благодаря, що не каза по-рано Crossing Arms


Ееее, са се сетих....ако искате да ходим там на 2-ри?

# 2
  • Мнения: 6 039
бих отишла

# 3
  • Мнения: 239
Помните ли го?
Днес открива нова дискотека "ПиАр",там където беше Костовия Олимп и после Привилидж..
И ше е диджей..Аз обаче 50 лева за БД няма да дам..А и не ме кефят откривания принципно..


Бой Джордж да подиджейства на Ванката и на Славчо все пак. Сапио ремикс. 'Бъдеще за България' раздава безплатни мицубишита, а?

# 4
  • Мнения: 677
Помните ли го?
Днес открива нова дискотека "ПиАр",там където беше Костовия Олимп и после Привилидж..
И ше е диджей..Аз обаче 50 лева за БД няма да дам..А и не ме кефят откривания принципно..


Бой Джордж да подиджейства на Ванката и на Славчо все пак. Сапио ремикс. 'Бъдеще за България' раздава безплатни мицубишита, а?
Бъркаш брадчед..
Днеска Славиту дава Ферари,а Бой Джордж май не са му силата танците,ако ме разбираш за кво говоря,все пак,а?
Аааа..И безплатен обяд няма..

# 5
  • София
  • Мнения: 2 828
 Rolling Eyes  знам го тва за Бой Джордж

на всичкото отгоре е отказал абсолютно всякакви медийни изяви и напуска страната към 4-5 сутринта утре  Tired

# 6
  • Мнения: 10 758

на всичкото отгоре е отказал абсолютно всякакви медийни изяви и напуска страната към 4-5 сутринта утре  Tired
Тоя па много отворен бе. CloseДа не го е хванало срам, че ще го познае някой от "Чистота" или "Волф" Mr. Green

# 7
  • Мнения: 677
Rolling Eyes  знам го тва за Бой Джордж

на всичкото отгоре е отказал абсолютно всякакви медийни изяви и напуска страната към 4-5 сутринта утре  Tired
Знаеш дръжки..Бой Джордж въобще не се появи..И не ни върнаха парите даже..
Очевидно събират за следваща кампания на Монда или на Небесната..Мфффф..Варналии..

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Rolling Eyes  знам го тва за Бой Джордж

на всичкото отгоре е отказал абсолютно всякакви медийни изяви и напуска страната към 4-5 сутринта утре  Tired
Сигурно е видял Азис...

# 9
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
А, е те точно това се чудех какво ще да е.
Дискотека, казваш  newsm78
С тоя чер цвят на фасадата и розови надписи (Dr. Jend, ако се не лъжа, чак вчера се загледах по-подробно) много мяза на един тип заведения, доста популярни в чужбина, нощните барове с консумация Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт