СУЕВЕРНОСТ??????

  • 2 856
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 505
Изпях си веднага.На суеверия не се връзвам.

# 31
  • Мнения: 1 986
Изпях си веднага.На суеверия не се връзвам.

И аз така Laughing

# 32
  • Мнения: 1 069
Не съм суеверна- вярвам в Бог!

# 33
  • Мнения: 3 550
Ще има да чуеш още много суеверия по какъв ли не повод. По-добре не им обръщай внимание.

# 34
  • Мнения: 2 897
Хората казват че на човек можеш да му вземеш всичко,но не и късмета!Не вярвай на суеверия !Те нямат край!  bouquet

Точно така е Peace
Аз си казах щом разбрах Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 3 825
Аз не съм от суеверните и още щом разбрах казах на всички,че съм бременна,но в 9 г.с. направих спонтанен аборт.
Следващата бременност е изкарах тук в Германия и само мъжа ми знаеше,че съм бременна.В 5-я месец си ходихме в България и тогава всички разбраха,че ще имаме бебе.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз си казах веднага! И всички много се радваха! Това бебе беше заобиколено от радостни емоции от самото начало. Всеки момент го чакаме да се появи Laughing

Иначе, има логика в приказката, че до третия месец не са много сигурни нещата и при не дай Боже лош край, въпросите от околните могат да са доста потискащи.

Абе, общо - взето, в суеверия не вярвам. Шестото  чувство ми сочеше, че всичко ще е наред и засега наистина е така. Само дето бебо се бави вече пети ден, ама като сме го чакали толкова, ще го почакаме още малко Peace

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Аз пък знам, че такова нещо не се крие  Grinning

# 38
  • Мнения: 3 092
Дали ще кажеш или не според мен си зависи от собствената ти нагласа.Е, в един момент всички ще разберат , де  smile3521 така че ти си преценяваш. Peace
Лека бременност! Grinning

# 39
  • Мнения: 295
Чувала съм че се казва когато влезнеш в 4 месец, не визирам най близките.

# 40
  • Мнения: 1 183
Аз пък не можах да идържа и казах,не съм го крила Peace

# 41
  • Мнения: X
Ние казахме на родителите ни чак към средата на 2-ия месец. В работата и на близките приятели - вече беше минал 3-ия месец. Точно след това прокървих, нямаше проблем, но се уплаших. Не знам, мисля, че трябва всеки да го направи както го усеща!

# 42
  • Мнения: 3 647
Хората казват че на човек можеш да му вземеш всичко,но не и късмета!Не вярвай на суеверия !Те нямат край!  bouquet
Peace суеверието - вярване  в празен знак
Wink

# 43
  • Мнения: 5 362
Никога не съм крила,с всичките ми познати споделих.Не съм суеверна.

# 44
  • Мнения: 2 891
казах си веднага на взсички. Забавих се само в офиса и изчаках до 3м., за да мога да реагирам с болничен, ако се налага  Mr. Green Първото нещо, което си купих за бебо, бе 1 шише, което взех в 4 месец.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт