Открита зимна пързалка!!Карате ли зимни кънки?!

  • 2 294
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 795
Току що чух по новините- в София вече има открита пързалка за зимни кънки Laughing Не казаха обаче къде се намира, ако някоя мама знае да каже!Щели да обучават и деца, което е страхотно!! Аз лично съм пробвала да се науча в Зимния дворец преди години, но за 1 посещение, разбира се, не се научих! Колко ст вас умеят да карат кънки - за съжаление такива съоръжения в България се броят на пръсти? А за децата е голямо забавление, дано да има последователи на идеята Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 260
Зимната пързалка доколкото знам ще бъде през НДК. Задължително ще идем. Аз съм ходила няколко пъти в Зимния дворец. Много е приятно (и много болезнено Embarassed). Нямам кънки, но там ще дават под наем.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Аз,много добре карам кънки Peace.Благородно ви завиждам за пързалката Grinning.Едно време в нашия град имаше,но сега на нейно място се издига блок.Имахме и отбор по хокей на лед.Имаме у дома дори професионални мъжки обувки за пързаляне.

# 3
  • Мнения: 19
Това ще бъде страхотно ако найстина стане. Дано да не си останат само с идеята.  А знаете ли кога ще я отворят. Леле не съм се качвала на кънки много отдавна, но ми се ще да заведа каката. Аз кънки имам /ако майка ми не ги е раздала/ от 37 до 40номер. Много ми се ще да покарам. Тази година се бях замислила за ролери, но не можах да намеря за каката 26 - 27 номер.

# 4
  • Мнения: 1 069
Като тийнейджър не пропусках свободна пързалка на Славия, ходехме и на Зимния, и на Червено знаме, беше много забавно!
  След 13 годишна пауза, преди две зими се качих на кънки и се оказа, че не съм забравила да карам. Момчетата ми извадиха душата миналата зима да ходиме на пързалка, но не се получи. Мъжа ми не кара и не знам как бих се справила с две начинаещи деца сама. Дано тази зима организираме нещо да ги заведа.

# 5
  • Мнения: 5 401
Ооооообожавам кънките, и зимни, и летни!!! Ще си гушна дребното в слинга и ще направим един пирует на пързалката! Малко преувеличих  Embarassed, но това е от вдъхновение!
Нямам търпение!!! Но не схващам къде и как пред НДК?!   bouquet

# 6
  • Мнения: 907
Страхотно! Аз така и не съм се качвала на кънки, въпреки че откакто съм в София (10 години) всяка зима се каня да направя сефтето Simple Smile Е, желанието все още го има Wink А за откритите пързалки - винаги са ми се стрували страхотна идея и съм съжалявала, че тук няма такава.

# 7
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Днес ходихме с малката на разузнаване.Намира се на гърба на НДК.Входа е 3лв.Има и учители.Като оборудвам малката с кънки ще се пуснеме(не си падам по оборотните).Ако някои продава малък номер-до 30 да ми пише.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 380
Ура! Ура! Ура! тръгвам за София!

# 9
  • Мнения: 864
Тамън моите си идват от там,и не са очаровани.Пързалката е много малка и цялата била във вода!Може би ако е много студено ще става за нещо.Хем и хората ще са по малко.

# 10
  • Мнения: 33
Аз също карам, голямо удоволствие е. Карам във Зимния дворец, тъй като ми е по-близо от другата пързалка - Славия. Това е, други няма в София, а в страната всичко е разрушено  Confused.

Що се отнася до откритата пързалка, инициативата е чудесна. Вярно е, че е мъничка, но пък за сметка на това ще работи 12ч. на ден, което значи, че няма да има големи стълпотворения, може би само към 18-19ч. Като размери е 1/3 от площта на Славия и голямата пързалка на Зимния.

Вход за 1.30ч. каране - 3 лв, кънки под наем - също 3лв.


Ще се видим там... Mr. Green Ще се видим там... Mr. Green

# 11
  • Мнения: 81
Момичета освен тази пързалка се очаква да бъдат открити тази зима още две, като едната ще се мести по кварталите newsm78(така каза господин кмета).До тогава ще ползваме каквото има Peace

# 12
Здравейте момичета,след 15 год. се качих на кънки.Ходихме на НДК,беше страхотно само не ми харесаха кънките.Кажете моля на коя пързалка  има кънки  поднаем за фигурно пързаляне (със зъбчета)?Благодаря предварително.

# 13
  • Мнения: 1 608
Знаете ли дали има още ледена пързалка пред Народния театър?

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Знаете ли дали има още ледена пързалка пред Народния театър?

амиииииии, на 14.01 си имаше... Не вярвам за 1 седмица да са я махнали... Няма резон. ТАМ си е Wink

Общи условия

Активация на акаунт