Зъбки и подсечено дупе-възможно ли е?

  • 2 684
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 392
Абсолютно е възможно!
Малката се подсича точно, когато и никне зъб. Иначе не!

# 16
  • Мнения: 6 461
Подсеченото дупе е от честото акане .
По-често акане,по-често миене...
Peace

# 17
  • Мнения: 3 092
На Нана и се зачерви дупето и имаше сополи+лека кашлица , така че е възможно Peace

# 18
  • Мнения: 492
Да, възможно е!

# 19
  • Мнения: 516
Възможно е!

# 20
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми се подсичаше,но това беше по-скоро следствие от разстройството,което съпътстваше пробиването на първите няколко зъба.

# 21
  • Мнения: 6 164
Да, възможно е. Точно това си обсъждахме с априлските мами /в нашата отчетна/, че като тръгнаха зъбите, някои се подсякоха. Вероятно става заради спада на имунитета, лекото разтройство и по-честото акане от разтройството - зачервява се анусчето, не самите бузки отвън. При доста бебета се получава. Крем Здраве помага най-много при нас.

# 22
  • Мнения: 1 186
Напълно е възможно Peace...На нас като ни излизаше първото зъбче и се бяхме подсякали при това доста и повръщахме  Sick....но като ни изби зъбчето и всичко е оправи  Grinning

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз бях изненадана, че от зъби може да се подсече детето. При нас даже не е съвсем подсичане, просто обрив и сякаш не й пречи кой знае колко. Не е от често акане, ака нормално в гърне.
Докторът ни каза, че било, защото лигавицата в устата и на дупето е една и съща  newsm78.
При първите зъбки нямаше такова нещо, сега с кътниците е ужас, но не се и влияе от кремчета и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт