Колко често чистите основно банята?

  • 5 304
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 521
Душкабината - веднъж седмично, ако пропусна, следващото миене ми излиза през носа.
С препарати мия веднъж на 2 - 3 дни - първо дезинфекция с ЦИФ, после с разтворим препарат за почистване на плочки - тук вземам каквото ми попадне: Мистър Пропър, Медикс, Бене ....
Случва се и по - често да мия - примерно след като сме имали гости, понеже имаме само една баня/тоалетна.
Тоалетната чиния я минавам почти всеки ден.
Нашата баня обаче е малка и като изключим душкабината (която е прозрачно стъкло и всякак капчица личи  Mr. Green, но пък пази сухо и е красива, та я приемам като необходимо зло  Wink), се мие за нищо време. Просто си взимам парцалите като влизам да се къпя  Simple Smile

Peace

# 31
  • Мнения: 4 406
всяка седмица с Доместос...
тоалетната 2 пъти седмично.

# 32
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Всяка седмица.

# 33
  • Мнения: 2 849
Всяка седмица ,някога и на две седмици веднъж .

# 34
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
При всяко основно чистене на къщата. Средно на 7- 10 дена, зависи колко ме мързи.  Laughing

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Неделя ми е денят за чистене, тогава минавам и през банята. Пръскам с един препарат за фаянс, но не му знам името- прави много пяна и мирише хубаво.

# 36
  • Мнения: 1 065
Ваната и стените на банята -на 10-тина дни ,а мивката огледалото и пода -всеки ден .Тоалетната е отделно и я чистя на 2-3 дни,а пода и там мия всеки ден

# 37
  • Мнения: 372
Цялостно, ведъж в седмицата с Мистър Пропър.

# 38
  • Мнения: 891
Всяка седмица в неделя.  Peace
Ползвам Бреф-спрей за ваната, батериите и плочките - от него съм най-доволна.
А за тоалетната - Циф и Доместос  Peace

# 39
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
Всяка седмица -  в събота или в неделя. Използвам Cillit Bang - с пръскало п/в котлен камък.  newsm10 newsm44
Горещо ви го препоръчвам момичета bowuu
Банята и тоалетната ми са отделно. А мивката (или с Дометос или с Cillit Bang) и тоалетната чиния (с Доместос) през 2 дни с Доместос.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 688
веднъж седмично
а мивката почти всеки ден защото все още вечер мия мъника седнал в нея:)

# 41
  • Мнения: 2 047
    Рядко я чистя основно. Нямам време.

   Между другото това да се подсушава цялата баня след къпане за втори път го чувам. Как го правите това, аз като си представя, че трябва да забърсвам след къпането и пак ще трябва да се изкъпя. Crazy

# 42
  • Мнения: 3 360
веднъж седмично

# 43
  • Варна
  • Мнения: 25 212
    Рядко я чистя основно. Нямам време.

   Между другото това да се подсушава цялата баня след къпане за втори път го чувам. Как го правите това, аз като си представя, че трябва да забърсвам след къпането и пак ще трябва да се изкъпя. Crazy

Аз не я подсушавам цялата, а само пода, защото банята е обща с тоалетната и не е хубаво да стои мокро. И използвам подочистачка Блу меджик моп.

# 44
  • Мнения: 780
Нямам си точно определени дни, когато имам настроение я чистя основно. Тоалетната ми е отделно  Grinning
За препаратите, използвам Pulirapid - страхотно попадение с/у варовик най-вече, има и един български, казва се Фаянс /в оранджево шишенце/, малко гадничко мирише, но пък прави чудеса с фугите Peace
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт