Свръхспособност ли е да панираш кашкавал?

  • 1 599
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Не плескайте фризера с паниран кашкавал, а само с нарязан за 5 мин. След това задължително през студена вода/може и с бучки лед вътре, както го прави Звездев/ и поетапно с панировката. Във фритюрник става много бързо, а и той сам се обръща.

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз също го държа нарязан в хладилника, потапям после в студена вода и панировка каквато имам подръка, не се разтича - ползвам кашкавал "Пършевица" - той ми седи най-стегнат. Успех!  Peace

# 17
  • Мнения: 382
Не е трудно................ Wink
Изисква силно загряна мазнина и БЯГ(брашно,яйце,галета)-МНОГО ВАЖНО
Взимаш парчето кашкавал и овалваш:
 1 в брашно
 2 в яйце
 3 галета
Пускаш в силно загряната мазнина  и е готово след минутки.......................  chef

Аз действам по същата схема PeaceДаже след галета пак слагам яйце и пак галета и тогава в силно нагорещената мазнина.Буквално за 2-3 минутки от всяка страна пържа.Обръщам го без проблем с по-широка дървена шпатулка.
 Стискам палци следващият път да успееш Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 62
Момичета, ето ви една панировка, която аз използвам за всичко и винаги има отличен резултат:

1 кафена чашка брашно
1 кафена чашка бира или прясно мляко
2 желтъка
2 белтъка, разбити на сняг
1 с.л. алкохол
сол на вкус
Това е- топиш и панираш. Става за абсолютно всичко, за което се сетите. Успех и дано ви хареса

# 19
  • Мнения: 780
2-3 пъти съм панирала кашкавал в паста патафри - без проблем , но явно зависи от кашкавала .  веднъж пробвах с на лакрима и..... отврат - разтече се , всичко стана като една голяма палачинка и замириса отвратително - кашкавала не беше качествен .на "кукери" най- много ми харесва кашкавала /за всякакъв вид обработка/ и на баба

# 20
  • Мнения: 1 679
Не знам, ама много ми е тежко като храна ... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт