За пушенето в заведенията

  • 8 569
  • 249
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 990
хаха, Лени, и аз на таз кълка лежа и сиилно се надявам да доде час по-скоро и при нас Grinning

Хей, недейте така де, ами пушачите какво да правят. Нали и те искат да изпият едно кафенце с цигарка на спокойствие.

У вас....на спокойствие.И аз искам на спокойствие да изпия едно кафе без да се задъхвам и да си мия косата, щото е омирисана...

# 46
  • Мнения: 239
Всички, които пушат са балъци и тъпи копелета. В заведенията трябва да има зони за педали, лесбийки, пушачи и наркомани.

Във всяко хубаво заведение трябва да има кътче за шмъркане - нещо като сорбет след вечеря, а?

# 47
  • Мнения: 490
Всички, които пушат са балъци и тъпи копелета. В заведенията трябва да има зони за педали, лесбийки, пушачи и наркомани.

Във всяко хубаво заведение трябва да има кътче за шмъркане - нещо като сорбет след вечеря, а?

А?????? Laughing

# 48
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
хаха, Лени, и аз на таз кълка лежа и сиилно се надявам да доде час по-скоро и при нас Grinning

Хей, недейте така де, ами пушачите какво да правят. Нали и те искат да изпият едно кафенце с цигарка на спокойствие.
пушачите ми пречат; омръзна ми да излизам от заведение осмърдяна и вмирисана на тютн Sick
затова и с надежда очаквам да има такива строги санкции и мерки у нас
Да не повтарям Пенелопа

# 49
  • Мнения: 6 167
хаха, Лени, и аз на таз кълка лежа и сиилно се надявам да доде час по-скоро и при нас Grinning

Хей, недейте така де, ами пушачите какво да правят. Нали и те искат да изпият едно кафенце с цигарка на спокойствие.

да де, на масите навън никой нищо не може да ти каже - там също е спокойно Wink

# 50
  • Мнения: 6 167
Всички, които пушат са балъци и тъпи копелета. В заведенията трябва да има зони за педали, лесбийки, пушачи и наркомани.

Във всяко хубаво заведение трябва да има кътче за шмъркане - нещо като сорбет след вечеря, а?

ооо, има такива заведенийца - в холандия и в други братски страни
има и едни камерки, които сканират присъстващите  Rolling Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 1 244
Даа, чета я тая тема, ама не смея да пиша, че съм пушач (с опити вече да ги спра по обективни причини)

Ама като един полу-бивш, полу-настоящ пушач ще ми се иска да кажа само, че:
Прекален светец и Богу не е драг!

Никой непушач не е прав да съди пушачите.
И никой пушач - непушачите.

Нормално би било да има място за всеки.

По повод мненията на хора, на които се налагало цяла компания непушачи да сядат на пушаческа маса заради един - това си "вътрешно-компаниен"  проблем. Naughty

# 52
  • Мнения: 239
Нямах предвид болниците. Говорим за други заведения макар, че метадонът е на най-добри цени около болниците все пак. Ето ти идея за бизнес - купувай го около болницата и го продавай колкото се може по-надалеч. Мисля, че ще дръпнеш доста.

Най-новият вид преглед на простатата се прави с камерка - роботче, която влиза вътре и прави яко снимки. Мисля, че е интересно изобретение, особено добро е в случай, че си гей и се чудиш къде си забравил каширания грамаж. 60 лева минимум все пак, а?

# 53
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

бивш страстен пушач съм;
никой никого не съди Simple Smile

# 54
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Добре де, какво да направя ако в дадено заведение няма зона за непушачи?


Аз доколкото знам за малките заведения май беше или заведението е само за пушачи или е само за непушачи  и трябва да го пише на вратата и в двата случая

А за големите заведения да разделено за пушачи и непушачи

Нещо такова ми се върти в главата  Thinking

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 21:18 от doniboni

# 55
  • София
  • Мнения: 1 244

бивш страстен пушач съм;
никой никого не съди Simple Smile

Тук има съдии, може и да не си им обърнала внимание  Laughing
Мисълта ми е, че като човек, който е пушач, но сега (за момента или завинаги) не пуши, е ясно, че не приятно да низвергваш някого заради пушенето... Знам аз какво ми е било...

# 56
  • Мнения: 2 759
Тук има съдии, може и да не си им обърнала внимание.. 
      Затова следя темата с интерес: хубаво е да знам, ако се стигне до някакво любопитно решение. Като например пушач, хванат с цигара на улицата да бъде бит до посиняване от намиращите се в този момент на същата тази улица/заведение непушачи и вкарван в ареста за 24-72 часа... Хубаво е човек да бъде в крак с подобни ситуации и подготвен психически  Mr. Green.

# 57
  • Мнения: 239
Трябва да призная, че това последното прозвуча много хубаво като идея. Нямаш си на представа колко е гадно за един непушач (нормалната изходна позиция на хуманоидите) да бъде принуждаван да живее сред мирис на цигари когато иска да ходи да се забавлява, когато иска да яде, да пазарува. Да не говорим, че после ти мираш дрехи, коса и тъй нататък.

Много пушачи обичат да казват: 'аз си пуша, бе, кво ти преча?!'. Представете си сега, че на мода излезне да се ядат фекалии на обществено място. Седите си вие на барче и ви мирише на фекалии защото някакъв до вас решил да хапне. Вас мирисът на фекалии ви дразни, но тъй като си има голяма група хора, на които им харесва думата ви не се зачита. Искате обяснение и този ви казва: 'Какво ти преча не разбирам - нали аз ги ям, а не ти?!'. Казусът е еднакъв само където да пушиш е по-зле, отколкото да ядеш фекалии тъй като е доказано, че докарват куп проблеми със здравето.

Пушачите, гейовете и наркоманите да си имат собствени кътчета и това е. Онези с фекалиите ако се появят - също.

# 58
  • Мнения: 2 759
Най-новият вид преглед на простатата се прави с камерка - роботче, която влиза вътре и прави яко снимки.
      Не се стеснявай, закачи си ги в профила  Mr. Green
      Извинявам се за незнанието: сорбет какво означава?
      И... стана ми любопитно... ти откъде си чувал за хуманоидите   Twisted Evil

# 59
  • Мнения: 239
Аз като разбрах за роботчето поисках да си поговоря с него преди да ме преглежда. Бих му няколко шамарчета за респект и да не се има за големия мъж да видиш след това колко мирно и тихичко работеше, а?

Сорбет е нещо като сорбе, но с елементи на дребнавост.

Хуманоидите са хора, които обичат хуманата и я смесват с 95% протеин от USN или PROLab.

Общи условия

Активация на акаунт