най-хубавия подарък

  • 1 864
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 369
Ами последната любима играчка и остана от лятото една по широка кофичка за пясък която си я слага за каска ,един стар колан на таткото който си увива около кръста и си закачва там пистолета със стрелички . Така се разхожда през целия ден. Има и две от плюшените играчки любими - една малка кравичка и сърце което пее- без тях и до тоалетната не ходи ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 161
За голямата ми дъщеря имам спомен,че изпадна във възторг от колата,която й купихме.От този вид,дето децата ги управляват.Малката също има предпочитания към този вид играчки-мотор,който сама управлява,пушки,пистолети,костюм на Батман Grinning,не проявява никакъв интерес към Барби или нейни производни.Има едно бебе играчка,но на него не му се обръща грам внимание.Конструктори,както и различни игри също са на почит.

# 17
  • Мнения: 694
Минахме през етапа на Мечо Пух, сега сме на Барби и всякакви принцеси. Книжките също са и страст. Скоро имаше рожден ден и на всичко се радваше точно 3 дена. И аз искам да купя нещо което ще се задържи по-дълго на вниманието и newsm78

# 18
  • Мнения: 2 613
Голямата най-се радва на книжки.Всеки ден да й купувам по една,няма да й омръзне!Бебето пък много се впечатлява от музикални играчки...

# 19
  • Мнения: 5 362
Много се радва на музикални играчки-и преди като по-малка и сега.Изобщо музиката и е страст! Grinning

# 20
  • Мнения: 4 187
Thinking Не знам, впечатляват я много неща, радва се на всички играчки. Винаги е обръщала особено внимание на конструкторите, в момента и дъската статив с магнити. Нещото обаче, с което не се разделя от 8м възраст е една мека играчка на ТСМ, патешка глава с мека кърпа отдолу. С нея спи , играе, ходи на разходка, носи я в яслата. Винаги я търси и трябва да и е пред погледа, когато сме у дома.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На всичко, що е подарък, се радва. Обича да получава, на мен се е метнал.  Mr. Green Даже ме учуди, когато хвърли голяма радост на комплект потник и гащи, сложени от баба му под възглавницата му, когато отидохме на гости.  Laughing Намерихме ги на сутринта, а той, ухилен до уши вика: "Нещо ми шумоли под възглавницата и аз се чудя ли, чудя цяла нощ какво ли е? А то било ПОДАРЪК!".  Joy Joy Joy
В момента (на 4 и половина е) слабост са му играчките на на Mega Bloks,серията с пиратите, яйцата, от които се излюпват дракони, приключенските серии. Ето една красота (и аз съм фен  Party):
.
Тези обаче ги купуваме само с повод. Иначе купуваме много книжки, филми също. Радва се и на направени от мен неща.

# 22
  • Мнения: 3 271
Анда, благодаря ти! Ще огледам в ХИТ. Имаме доста дървенийки на тази фирма Simple Smile

Тинки, и Катето иска живо коте  Hug Няма да я огрее заради моята и на Вики алергия, а тя не може да схване причината и доста се разтройва Sad

# 23
  • Мнения: 29
Аз попитах от една страна, т.к. дъщеря ми има скоро Рожден Ден, а пък и Коледа и Нова година, та ми трябват няколко идеи, а от друга страна винаги съм се учудвала как с по-скъпите и според мен интересни играчки си играе 2-3 дена, а с някакви най-обикновени неща си играе месеци наред, например с едни пластмасови купички за храна 4-5 бр. за 1-2 лева (вече не си спомням точно), най-различни цветове с капачета... голяма игра пада!

# 24
  • Мнения: 1 640
Харесва домакински - купи с капаци,чинийки,лопатка и метличка!Обича да събира трохи в лопатчица,да бърше праха на ТВ и да получава нови обувки,пантофи/ако може всеки ден по няколко чифта/!!! ТА СЕГА ТЪРСЯ ДЕТСКИ ЛОПАТКА И МЕТЛА/ЧЕТКА/![/color]

Общи условия

Активация на акаунт