най-хубавия подарък

  • 1 862
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 29
Здравейте!
Бихте ли споделили кой е най-хубавия подарък(според вас), който са правили някога на децата ви и на кое децата ви са се радвали най- много! Ще съм ви благодарна, ако ми кажете и на колко години са (били) децата ви.

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Всички деца се радват най-много на играчките Peace.
И честно казано всеки път е "чудо за три дни" - скоро играчката омръзва и е счупена " без да искам".
Последно моят се радва много на един часовник със Спайдърмен - спеше с него в продължение на седмици...но гледам, че и той е захвърлен вече.
Ако питаш с цел предстоящите празници, всичко пак опира до възрастта. Тази Коледа ще получи книги, защото чете доста добре и сам си пожела такъв подарък.

# 2
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Нашето дете се зарадва най-много когато и купихме колело на2г.Не можеше да го кара но всеки ден с такова желание се трудеше и беше много доволна когато се научи.Беше толкова горда от себе си,че не се разделя с него.,дори сега когато е по-хубаво времето  си ги иска.Другите играчки им се радва ден-два и после и умръзват.Така,че при нас е КОЛЕЛО! Hug

# 3
  • Мнения: 3 740
Най-хубавият подарък, който са получавали децата ми, е споделеното с тях време, специалното внимание. Това винаги си го спомнят с най-голямо удоволствие.
Майка ми няма възможност да им прави големи и скъпи подаръци, но те умират за нея, защото им дава възможност за творчески безобразия на нейна територия. Откакто се помнят, до ден днешен.
Децата ми сега са на 11, 14, 16 и 19 г.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 999
Най-хубавите подаръци за дъщеря ми са книжките, които й купуваме. Тя си ги избира сама вече.

Играчка?  newsm78 Най-любима и беше една малка кукла бебе с малка бебешка количка, подарена й от леля ми - не струва повече от 5 лева /за разлика от всички развиващи ума, скъпи и нехаресвани от дъщеря ми такива/, но детето си играе вече 6 месеца с нея и много се забавлява.

# 5
  • Мнения: 5 877
на 1 годинка - къща-палатка; на 2 - люлка, дървени везни, дървен часовник (сега си играе с тях обаче, тогава не я впечатлиха дотам); едно говорещо и пеещо мече, медени бои, дървен пъзел -мечо с дрешки за обличане, красиво дървено шкафче за кукли, разни меки кукли за гушкане, ей такива неща. Не са скъпи, но са много хубави и трайни, с години си играе с тях.

# 6
  • Мнения: 3 271
Анда, още от другата тема те гоня да питам за дървените везни. Сега те пипнах. Докладвай  бързо какви са и т къде
Много благодаря!  Hug

# 7
  • Мнения: 5 877
Ами има ги на различни места, аз съм ги купувала от магазин "Пипи Дългото чорапче", но има и на втория етаж в местния ни магазин "Европа" (тоест детски магазин в същата сграда), по коледния базар в НДК също ги пускат.
Български са, на фирма "Кроки".

в нета намерих това, пействам:
Дървени играчки за деца от български производители-влакчета, строители, кончета, дидактически пособия, изработени от безопасни материали. Можете да ги намерите в супермаркет "ХИТ", хипермаркет "ФАНТАСТИКО", магазин "Пипи" (ул.Черковна). Тел. за контакти- 02/9717416; 0888/727856; 0887/465396, Кадиев.

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 14:51 от Анда

# 8
  • В офиса
  • Мнения: 4 007
В момента със сигурност най-много ще се зарадва на котенце. Но ще трябва да се задоволи с братче  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 58
Тъй като и аз се чудех винаги какво би зарадвало детето ми най- много, и винаги се е оказвало, че чуждите играчки са по- интересни от нашите, си намерих ново решение- завеждам малкия в магазина, и той да си избира.
Дано след време не си скубя косите за това...

# 10
  • Мнения: 745
Ами Василена винаги е на различна вълна. Но с нея обикаляме много детските магазини и тя ми показва какво би искала да има. Скоро бяхме на вълна Барби с дрешки за преобличане, преди това на вълна пъзели, книжки. А сега на мода при нас са понита и каляски  Laughing

# 11
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Преди една година приятели му подариха прозрачно чадърче с картинки рибки от Симба по моя подсказка. Това е предмета, с който се играе най-много и целогодишно. Вечер се закача на леглото, а сутрин проверяваме дали феите са оставили дъвка подарък.
Няма универсална идея. Децата са различни и реагират различно.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 999
В момента със сигурност най-много ще се зарадва на котенце. Но ще трябва да се задоволи с братче  Sunglasses

 Joy Joy Joy Милата - не мисля, че живота е справедлив към нея. Все пак слушка нали? Wink

# 13
  • Мнения: 1 006
Не съм виждала синът ми да се радва на подарък по такъв начин, освен когато за миналата Нова Година/беше на 10г./ му подарих игра за компютъра - Батълфронт не знам коя си част.

Дъщеря ми изпадна в екстаз, когато майка ми й подари къща-палатка с мотиви от Мечо Пух.Няколко пъти е спала вътре и по едно време почти не излизаше оттам.Май беше на 3-4г.

# 14
  • Мнения: 3 089
обича книжки. все още се радва на първата , която й подарихме, а това беше преди 7 месеца. от тогава получи още доста, но все още не е загубила интерес към никоя.

# 15
  • Мнения: 369
Ами последната любима играчка и остана от лятото една по широка кофичка за пясък която си я слага за каска ,един стар колан на таткото който си увива около кръста и си закачва там пистолета със стрелички . Така се разхожда през целия ден. Има и две от плюшените играчки любими - една малка кравичка и сърце което пее- без тях и до тоалетната не ходи ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 161
За голямата ми дъщеря имам спомен,че изпадна във възторг от колата,която й купихме.От този вид,дето децата ги управляват.Малката също има предпочитания към този вид играчки-мотор,който сама управлява,пушки,пистолети,костюм на Батман Grinning,не проявява никакъв интерес към Барби или нейни производни.Има едно бебе играчка,но на него не му се обръща грам внимание.Конструктори,както и различни игри също са на почит.

# 17
  • Мнения: 694
Минахме през етапа на Мечо Пух, сега сме на Барби и всякакви принцеси. Книжките също са и страст. Скоро имаше рожден ден и на всичко се радваше точно 3 дена. И аз искам да купя нещо което ще се задържи по-дълго на вниманието и newsm78

# 18
  • Мнения: 2 613
Голямата най-се радва на книжки.Всеки ден да й купувам по една,няма да й омръзне!Бебето пък много се впечатлява от музикални играчки...

# 19
  • Мнения: 5 362
Много се радва на музикални играчки-и преди като по-малка и сега.Изобщо музиката и е страст! Grinning

# 20
  • Мнения: 4 187
Thinking Не знам, впечатляват я много неща, радва се на всички играчки. Винаги е обръщала особено внимание на конструкторите, в момента и дъската статив с магнити. Нещото обаче, с което не се разделя от 8м възраст е една мека играчка на ТСМ, патешка глава с мека кърпа отдолу. С нея спи , играе, ходи на разходка, носи я в яслата. Винаги я търси и трябва да и е пред погледа, когато сме у дома.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На всичко, що е подарък, се радва. Обича да получава, на мен се е метнал.  Mr. Green Даже ме учуди, когато хвърли голяма радост на комплект потник и гащи, сложени от баба му под възглавницата му, когато отидохме на гости.  Laughing Намерихме ги на сутринта, а той, ухилен до уши вика: "Нещо ми шумоли под възглавницата и аз се чудя ли, чудя цяла нощ какво ли е? А то било ПОДАРЪК!".  Joy Joy Joy
В момента (на 4 и половина е) слабост са му играчките на на Mega Bloks,серията с пиратите, яйцата, от които се излюпват дракони, приключенските серии. Ето една красота (и аз съм фен  Party):
.
Тези обаче ги купуваме само с повод. Иначе купуваме много книжки, филми също. Радва се и на направени от мен неща.

# 22
  • Мнения: 3 271
Анда, благодаря ти! Ще огледам в ХИТ. Имаме доста дървенийки на тази фирма Simple Smile

Тинки, и Катето иска живо коте  Hug Няма да я огрее заради моята и на Вики алергия, а тя не може да схване причината и доста се разтройва Sad

# 23
  • Мнения: 29
Аз попитах от една страна, т.к. дъщеря ми има скоро Рожден Ден, а пък и Коледа и Нова година, та ми трябват няколко идеи, а от друга страна винаги съм се учудвала как с по-скъпите и според мен интересни играчки си играе 2-3 дена, а с някакви най-обикновени неща си играе месеци наред, например с едни пластмасови купички за храна 4-5 бр. за 1-2 лева (вече не си спомням точно), най-различни цветове с капачета... голяма игра пада!

# 24
  • Мнения: 1 640
Харесва домакински - купи с капаци,чинийки,лопатка и метличка!Обича да събира трохи в лопатчица,да бърше праха на ТВ и да получава нови обувки,пантофи/ако може всеки ден по няколко чифта/!!! ТА СЕГА ТЪРСЯ ДЕТСКИ ЛОПАТКА И МЕТЛА/ЧЕТКА/![/color]

Общи условия

Активация на акаунт