Моето положение!

  • 32 091
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 562
Мамо Фин,

Плача и пиша. Само искам да ти кажа, че силно те прегръщаме и че всички февруарки сме с теб. Пиши ни при всяка възможност, споделяй и така като сме заедно може би и мъката по тоя Финчо ще се понася по-леко.  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: X
Незнам какво да кайа - едва ли бих ти помогнала по някакъв начин....много съжалявам и съм съпричастна към проблема ти...стискам палци за възможно най-добрия изход от ситуацията

# 32
  • София
  • Мнения: 4 412
От скоро пиша във форума и почти не те познавам, но ОТ СЪРЦЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ КУРАЖ И СПОКОЙСТВИЕ. В тежки моменти си спомням думите в постингите на една мама от дир-а "Когато господ затваря врати, отваря порти". Мисли за бебето и другото дете, винаги има изход!

# 33
  • Мнения: 1 399
Онемях...Каквото и да пишем, в този момент едва ли ще ти стане по-леко...Кураж и ти пожелавам нещата да се подредят по най-добрия за теб и децата начин! Леко раждане и много щастие занапред Praynig Praynig  Praynig  !

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 277
Ох като изчетох всичко лошо ми стана...и аз като другите майчета ти съчувствам и се надявам да се съвземеш бързо и всичко да е наред.
Едно нещо не ми дава мира обаче-КАК МОЖЕ ДА ИМА МЪЖЕ,КАТО НЕГО, ДА НЕ ИСКА ДА ВИДИ БЕБЕТО СИ...ДА НЕ ГО ДОЧАКА ДА СЕ РОДИ....НАПРАВО СЪМ КАТО ГРЪМНАТА
Може и да ми се смеете, но аз не съм и предполагала, че има такива мъже, които зарязват жените си когато са бременни

# 35
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Мама от Финландия
ама на мене не ми харесва това, че овцата дето я е намерил ще най-вероятно бъде един вид мащеха на децата ми...  

Нали няма да даваш децата да живеят у ТЯХ!!!!!!!! Confused:  Imp  Imp  Imp

# 36
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: Туфи
Цитат на: Мама от Финландия
ама на мене не ми харесва това, че овцата дето я е намерил ще най-вероятно бъде един вид мащеха на децата ми...  

Нали няма да даваш децата да живеят у ТЯХ!!!!!!!! Confused:  Imp  Imp  Imp

Може да съм крайна, ама след такъв номер, не бих му позволила и да ги вижда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Чесно не мога да повярвам, че има такива хора!!!!!!!!!

# 37
  • Мнения: 2 489
Съчувствам ти искрено. Изпадала съм в ситуации, които съм смятала и за по-ужасни, даже не ми се искаше да живея...
Това, което разбрах е, че НИЩО НЕ Е ТОЛКОВА СТРАШНО, КОЛКОТО ИЗГЛЕЖДА!

Знаеш, че ще ти трябва много време, за да преживееш първоначалния шок, но се опитай заради бебенцето си да бъдеш силна.
Отстрани е лесно, но аз знам какво изживяваш.

И на мен ми е трудно да изразя всичко, което чувствам с думи в момента...знам, че не е лесно, особено когато обичаш някого...

# 38
  • Мнения: 2 556
Страшно съжалявам за това, което ти се е случило  Close За теб съвсем неочаквано ли беше, или е имало някакви признаци, просто страшно е необяснима тази постъпка, но и по-странни неща са се случвали. Не мога да давам съвети, отстрани съвсем различни ни изглеждат нещата, но все пак сега най-важното е да се роди бебето живо и здраво, след това ти вече ще бъдеш в състояние да събереш всичките си сили. Много  е добре, че майка ти е до теб да ти помага!

А колкото до съмнението ти дали би имало друг мъж, който да обича децата като родния им баща, мисля, че е добре да знаеш, че има много други мъже, които със сигурност биха се отнасяли с тях и с теб много по-коректно, отколкото в момента постъпва баща им! А това съвсем не е малко.

Много ти стискам палци, на теб и на бебето и на баткото,

Тес

# 39
  • Мнения: 3 634
Цитат на: nad_tab
Цитат на: Туфи
Цитат на: Мама от Финландия
ама на мене не ми харесва това, че овцата дето я е намерил ще най-вероятно бъде един вид мащеха на децата ми...  

Нали няма да даваш децата да живеят у ТЯХ!!!!!!!! Confused:  Imp  Imp  Imp

Може да съм крайна, ама след такъв номер, не бих му позволила и да ги вижда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Чесно не мога да повярвам, че има такива хора!!!!!!!!!


Вижте, сметнах това за най-добро решение като за момента. Не ми се ще да се карам с него, а това с децата е повод за големи караници.

Не мога да продължа да пиша... отивам в болницата след 30 мин. и трябва да се приготвя... Утре ще ви пиша като се върна (а как ще издържа там, не знам).

# 40
  • София
  • Мнения: 2 100
Цитат на: nad_tab
Цитат на: Туфи
Цитат на: Мама от Финландия
ама на мене не ми харесва това, че овцата дето я е намерил ще най-вероятно бъде един вид мащеха на децата ми...  

Нали няма да даваш децата да живеят у ТЯХ!!!!!!!! Confused:  Imp  Imp  Imp

Може да съм крайна, ама след такъв номер, не бих му позволила и да ги вижда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Чесно не мога да повярвам, че има такива хора!!!!!!!!!


Ох може би всички реагираме доста крайно, но като майке едвали може да е по-различно!

Всичко мога да разбера, изневяра, любовница, лъжи, но когато създаваш дете и знеш че си отговорен за нечий живот, неможе така жестоко да махнеш с ръка и да поставиш на преден план собствената си слабост!
За да постъпиш така жестоко със собственото си дете ценостната система ти е явно доста ниско ниво!

Знам, че този човек има своите аргументи, на определено МОФ трябва да се успокой и да изгради една зелезна стратегия!
Ако трябва да блафира, да послъгва но да му покаже по някакъв начин болката си и тази на вече доста разбиращото им дете!
Може би наистина ако не го жижда, защото например детето се разтройва, ще промени мисленето и мераците си!
Едва ли другата жена ще му даде нещо каой зане колко различно!
МОФ трябва да преудолее чувствата си, обидата мъката и сама да реши кага и как е най-добре да действа и в каква посока!
Вярвам че ще успее!

# 41
  • Мнения: 863
Отскоро съм във форума, обаче наистина ми стана мъчно...
Мъжът ти е за убиване #2gunfire

Мисли за бебо и за братчето му, дано поне на него да не му се отрази много, че май е голям вече...

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ох, много тъжно ми стана  Cry !
И .... незнам какво да кажа.Нямам думи  Sad
Мамо Фин, горе главата, силна жена си (такава ми се струваш от досегашното ти присъствие във форума) ще се справиш с положението! Събирай багажа на мъжа си и го мятай през терасата!  Twisted Evil  Twisted Evil
Да го видим каква ще я втаса с друга жена  Twisted Evil  Twisted Evil
Ти за това не мисли сега! Мисли за бебчо и за батко му! Те са твоето семейство и съм сигурна, че те обичат безрезервно Hug
Не се стеснявай да споделяш всичко, което те мъчи!
Отговор може да не ти дадем (че всеки сам си знае какво му е вкъщи), ама подкрепа - със сигурност ще получиш от нас!
Много, много кураж ти пожелавам и силно те прегръщам!

# 43
  • Мнения: 530
Мамо Фин, постинга ти много ме натъжи и изуми. Не знам какво да ти пиша, само да се опиташ да бъдеш силна и да гледаш към бъдещето, когато нещата съм убедена, че ще бъдат по-добри.
Не те познавам, нито познавам ситуацията ти, но това не би трябвало на никого да се случва. Дано е било за добро, дано денят, в който ще разбереш, че си наистина по-добре без този човек да дойде скоро.

# 44
  • out of space
  • Мнения: 8 573
От постингите ти съм останала с впечатление, че си мила, добра и страхотна жена...значи е вярна поговорката, че "хубавите ябълки прасетата ги ядат".
Няма начин, случват се такива гадости и за съжаление доста често на хора, които не заслужават.
Добре е да погледнеш трезво на положението- човекът вече е избрал, трябва да избереш и ти, но с мисълта за спокойствието на децата. Едва ли можеш да мислиш трезво в такава напрегната ситуация, но си дай сметка какво представляващ ти и какво бившия ти съпруг.
Не се надявай да се върне, така ще ти бъде по- лесно да вървиш напред. Не го мисли, мисли за бебето.
Всичко ще се оправи и винаги ще има утре!

Общи условия

Активация на акаунт