Отслабване..пак

  • 1 068
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте!
Знам,че има доста теми за отслабване,но не намерих отговорите на много въпроси,които ме интересуват.
Надявам се да ми помогнете,защото нещо много се обърках. Thinking Thinking
Та значи искам да отслабна и от няколко дена пия кафе Витаголд.
Смятам,че кафето е супер дава ми доста енергия и нямам почти никакъв апетит.
Общо взето съм доволна,но не мисля ,че е достатъчно.
За това днеска си взех Л карнитин и велоаргометър.
Та към велоаргометъра няма никакви книжки,в които да се обеснява как се ползва и тн.
Искам да ви питам колко дълги трябва да бъдат първите тренировки с велоаргометъра и кога мога да започна да ги увеличавам и тн.
Другият ми въпрос е за Л карнитина,тъй като си взех на капсули се чудя колко време преди тренировка трябва да го пия,защото капсулите се усвояват по бавно от организма и всеки ми казва различно..?
Също искам да ви питам колко капсули да пия...мисля си 2 преди тренировка и една преди лягане?
Капсулите на гладно ли трябва да се пият?
Мерси много предварително,надявам се някой да ми отговори! newsm78 newsm78 newsm78

# 1
# 2
  • Мнения: 7 474
За велото това намерих,, има и за напреднели, разгледай го http://www.tialoto.bg/article.php?cat=27&id=2310

Ето тема от форума за Л-карнетина http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98949.0;all

За Л-карнетина виж на опаковката , би трябвало да пише. Моя е течен и го пиех 20 мин. преди тренировка на гладно, но ми дразни стомаха ужасно (имам гастрит)  и сега не го пия Tired.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Два месеца пих карнитин (с аеробни тренировки) и нямаше никакъв ефект. Имах да свалям само три кила, може би за толкова не си струва. Не знам, но не ми подейства... Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 6 958
Аз съм с кростренажор, но то е същото като велоаргометъра - все са за кардио упражнения. За сваляне на килограми се върти бързо на най-ниската степен, а за стягане се върти на по-трудна степен и съответно по бавно. След като си в началото започни една седмица по 15-20 минутки, за да избегнеш мускулната треска и да подготвиш организма за сваляне, след което ги увеличи от 45 минути до 1 час. Ефекта е невероятен в съчетание с Л-Карнитина...  Hug

Принципно Л-Карнитина се пие в зависимост от килограмите, ако си над 69 кг. вземай 1 един час преди тренировка, комбинирано с 1 чаша кафе и 1 преди сън на гладен стомах. По време на тренировка пий минимум 1 л. минерална или дестилирана вода, на малки глътки, но не и на веднъж  Naughty

L-Carnitine е класическа липотропна формула, с доказан ефект при разграждане на мазнините, особено ефективна в съчетание с диета и физическо натоварване. Повишава енергитичните възможности и издръжливостта по време на тежки физически натоварвания, спомага за бързото възстановяване на организма и преодоляване на неприятните стресови реакции.

Показания

Прилага се с цел намаляване на теглото, като фактор за стопяване на излишните мазнини, регулиране обмяната на веществата и ускоряване на метаболизма. Като съпътстваща терапия при първична и вторична недостатъчност на Levocarnitine.

Дозировка

Дневно приемът се съобразява с теглото:

- до 46 кг - 500 мг
- от 46 до 69 кг - 750 мг
- над 69 - 1000 мг

Желая ти успех!  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 952
Това интернационално наименование ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт