Образ и подобие

  • 3 053
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
За образи и фикция да поговорим Grinning Има ли образ от киното/литературата/изобразителното изкуство, ако щете, с който ако и да не се отъждествявате, то поне намирате общи черти? А, на коя героиня бихте искали да приличате? Става дума само за измислени герои Grinning А, кой е филмът/книгата/картината/песента, в която бихте заживели с удоволствие?

# 1
  • Мнения: 3 447
Стига, бе Мю, събота сутрин е, все пак  Simple Smile
Значи като първа хрумка преди да съм пила кафе - живее ми се на Улица Консервна  Sunglasses
Отивам да пия и да мисля още.

# 2
  • Мнения: 2 212
Иска ли питане - Пипи Дългото Чорапче  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 533
Много искам за една вечер да съм Анджелина Джоли, да видя хубаво ли е да си хубав!

Много съм любопитна да отида в Агуа Санта, да се запозная с Риад Халаби, да му разгледам магазина "Бисерът на Ориента" и да седнем да си поговорим едно хубавичко!

# 4
  • Мнения: 3 447
А, и аз бих наминала към Агуа Санта  Simple Smile
Още: бих поживяла на Крит, в навечерието на Великден, когато цъфтят портокалите...
Понеже стана дума за "Делтата на Венера" в една друга тема... нямам против да се завъртя и там  Blush

Май никога не съм се идентифицирала с литературни/филмови героини обаче  newsm78
Пак ще се включвам.

# 5
  • Мнения: 431
Намирам общи черти с някои от героите на Хесе.
Ще ми се да приличам на Мелани Уилкс.
А ми се иска да живея в Нангияла или Нангилима.

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз съм прототипът на Ния Глаушева Flutter
Дотолкова животът ми повтаря нейния, че чак се плаша...

# 7
  • Мнения: 1 629
Бих направила туристическа обиколка на Анкх Морпорк, на собствена отговорност Grinning В Агуа Санта без мен, че ще им спретна революсион, навярно. Виж, английските колонии ги обичам, само да съм от аристокрацията, де.
На Улица Консервна за един купон при Док. На стоп из Америка с Дийн. Бих искала да посвиря на Виановото коктейлно пиано. На лимонада със семейство Глас. Ще се застоя из Фицджералдовото общество най-вече, със сигурност Grinning

# 8
  • Мнения: 4 806
колкото и да мисля, все не мога да се сетя за такъв образ, на който бих искала да съм поне бледо копие...

# 9
  • Мнения: 1 840
Бих искала да съм като Форест Гъмп - начинът, по който възприемаше света и по който реагираше на нещата, които му се случват - ето така човек може да бъде истински щастлив, макар че това може би е възможно само с неговия коефициент на интелигентност - "Блажени бедните духом".

Иска ми се да живея в света на Дон Жуан от филма "Новият Дон Жуан" с Джони Деп и Марлон Брандо.

Иска ми се да работя в колектива на Али Макбийл.

А, да - и при Пипи Дългото Чорапче - също. Party

А външно искам да приличам на Уинона Райдър или Лив Тейлър.

Искам да живея като в комедия. hahaha

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Толкова рано сутрин се сещам единствено, че се оприличавам на инфантилните нервачки от филмите на Мег Райън. За книга ще се включа после.

# 11
  • Мнения: 2 161
Не се отъждествявам с нея,но все пак имаме нещичко общо-Скарлет О'Хара.Аз имам същият хъс и също като нея съм готова на какви ли не комбинации,за да постигна целта си.Също като нея в труден момент не се вайкам и не охкам,а действам.
Има една книга "Жена" на японският писател Такео Аришима.Героинята много ми допада,всъщност тя е една своеобразна Ана Каренина,само ,че в друго време и при други нрави.Въпреки,че животът й приключва трагично,аз бих искала да бъда на нейно място.Нямам нищо против да бъда за кратко и Фермина Даса.Много са героините,с които бих си сменила за кратко мястото.

# 12
  • Мнения: 2 161
Толкова рано сутрин се сещам единствено, че се оприличавам на инфантилните нервачки от филмите на Мег Райън. За книга ще се включа после.
Аха,ще ти се!Те са толкова мили и фини Rolling Eyes

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз съм мила, фина и  нежна. С моментни включвания на тъмната ми половина  Grinning

# 14
  • Мнения: 258
С удоволствие бих се помотала из Хогуортс, сред вълшебства и приказни същества. Също така ми се иска да се впусна в приключения с Д`Артанян и другите мускетари или да поплавам със Сандокан и пиратите му.

Общи условия

Активация на акаунт