интересно ми е защо ли

  • 1 258
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 292
според вас толкова малко от всички потребители на форума са подписали петицията на пипи67  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142476.0    newsm78
според мен и най-добре гледаните деца след определена възраст имат допир с всички страни на този свят .

# 1
  • София
  • Мнения: 1 043
Мерси, че ми обърна внимание. Подписах се. Въобще не бях забелязала закованата тема  Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 187
Вкарвам данните си НО не ми изпращат писмо за потвърждение, така вече трети път, а преди това сайта не се отваряше.  Naughty

# 3
  • Мнения: 2 292
при мен потвърждението бешв се получило като спам, в директорията със спам меилите. Вероятно го разпознават като спам по някаквапричина. Провери си всички директории , не само инбокса.Провери  джънк, спам , бълк  ... или каквото имаш. Все някъде ще се е получило, ако не си задала опция тези меили веднага да се трият. Тогава можеш да си провериш списъка с блокираните потребители и да отблокираш този или да въведеш просто меила им в сейф листа.

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
подписах се, но досега не  го направих по простата при4ина, 4е  о4аквах да ми иска кирилица, а аз  нямам и на латиница стана, браво!

# 5
  • Мнения: 2 584
има някакъв проблем към меил.бг подписах я като дадох и двата си мейла там но няколко дена чакам да потвардя подписа и няма нищо, направих си регистрация в абв-то заради това, там получих веднага потвърждение, колежките ми и те чакат на меил.бг, може и заради това да няма много подписани

# 6
  • Мнения: 35 949
значи в мейл.бг е проблема
пробвах и с бол.бг - същото
сега ще опитам с абв-то

# 7
  • Мнения: 3 405
На мен веднага ми дадоха отговор на мейла и я подписах.

# 8
  • Мнения: 7 186
И на мен ми дойде в джънк мейла. Simple Smile
Пратиха ми веднага потвърждението, в gmail съм, ако има значение.

# 9
  • Мнения: 35 949
значи в мейл.бг е проблема
пробвах и с бол.бг - същото
сега ще опитам с абв-то

мдам, след като се пробвах с вси4ките си мейл-адреси, стана само през Хотмейл в джънк-мейла Shocked

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
според вас толкова малко от всички потребители на форума са подписали петицията на пипи67  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142476.0    newsm78
според мен и най-добре гледаните деца след определена възраст имат допир с всички страни на този свят .
Ако съдиш само по отговорите в темата, то аз не съм писала там, но съм подписала петицията и съм я разпратила на познати и приятели и в други форуми. Освен това и в другите форуми я имаше същата тема. Мисля, че не е необходимо понякога само да се приказва, а и да се действа. Ето защо си мисля пък аз, че много потребители от тук са се включили, но не са писали в темата.

# 11
  • Мнения: 2 292
според вас толкова малко от всички потребители на форума са подписали петицията на пипи67  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142476.0    newsm78
според мен и най-добре гледаните деца след определена възраст имат допир с всички страни на този свят .
Ако съдиш само по отговорите в темата, то аз не съм писала там, но съм подписала петицията и съм я разпратила на познати и приятели и в други форуми. Освен това и в другите форуми я имаше същата тема. Мисля, че не е необходимо понякога само да се приказва, а и да се действа. Ето защо си мисля пък аз, че много потребители от тук са се включили, но не са писали в темата.

ей докачливи  Wink Писах, защото в едно поленце в дясно гледам  28.033 Потребители ... а в петициятя гледам около 1300 подписали  newsm78 , като разбира се имам в предвид, че не всички подписали са от форума ... и се замилсих, дали всички си мислят, че техните деца като не са малтретирани, то един ден няма да тръгнат сами на училище и няма да се сблъскат с последствията от подобни случай . Защото колкото повече деца растат без насилие сега, толкова по - малко агресивни хора ще има в бъдеще ...

# 12
  • Мнения: 2 292
има някакъв проблем към меил.бг подписах я като дадох и двата си мейла там но няколко дена чакам да потвардя подписа и няма нищо, направих си регистрация в абв-то заради това, там получих веднага потвърждение, колежките ми и те чакат на меил.бг, може и заради това да няма много подписани

помоли колежките си да направят като теб  Hug

# 13
  • Мнения: 1 813
Аз си чакам мейла за потвърждение  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 5 468
Вкарвам данните си НО не ми изпращат писмо за потвърждение, така вече трети път, а преди това сайта не се отваряше.  Naughty
И на мен така. Никакво писмо не съм получила, а мина сигурно 1 седмица.

Общи условия

Активация на акаунт