Оставяте децата си сами, за да свършите нещо?

  • 2 153
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
Aми налага се понякога.Наслушвам я и поглеждам какво прави.През цялото време ми е притеснено обаче.
и аз така,за повече от 10мин не го оставям

# 16
  • Мнения: 3 500
Оставям я - или в кошарата или в столчето /то е дълбоко и се връзва отпред/.Не плаче.

# 17
  • Мнения: 346
До скоро не можех да си позволя дори за секунда да го оставя, за да свърша нещо. Сега успявам макар и за малко, но нперекъснато надзъртам и ми е притеснено. той хич не обича да стои за секундичка дори самичък, но като се заиграе или спи гледам да свърша нещо. никога не го оставям да плаче, размрънка ли се веднага зарязвам всичко и тичам да му се покажа.

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Оставям го, но рядко, пък и все още не е проблем понеже е малък! Но обикновено като излезна от стаята и започва да мрънка ooooh!

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Понякога се налага,но много ме е страх,два пъти се задавя и не ми се мисли какво е можело да стане ,ако не бях там  Sad

# 20
  • Мнения: 702
Оставям я когато се налага,но първо гледам да я заиграя с някаква играчка за да не плаче и крищи.

# 21
  • Мнения: 2 197
Aз я оставям непрекъснато сама, докато правя нещо в другата стая. Изобщо не ме интересува мрънка ли, реве ли - ако имам работа си я върша. Ако е в леглото си даже не я гледам. Доста често си се заиграва в активната гимнастика на нашето легло и тогава през 20 секунди проверявам къде е, защото е много бърза и се придвижва търкаляйки се. Тя е още малка де, но като проходи изобщо не мисля да я влача навсякъде с мен, а за банята  и тоалетната да не говорим. А, няколко пъти съм ходила до аптеката и до магазина докато спи. Това пак е засега, като проходи едва ли ще го правя.

# 22
  • Мнения: 2 197
Aз я оставям непрекъснато сама, докато правя нещо в другата стая. Изобщо не ме интересува мрънка ли, реве ли - ако имам работа си я върша. Ако е в леглото си даже не я гледам. Доста често си се заиграва в активната гимнастика на нашето легло и тогава през 20 секунди проверявам къде е, защото е много бърза и се придвижва търкаляйки се. Тя е още малка де, но като проходи изобщо не мисля да я влача навсякъде с мен, а за банята  и тоалетната да не говорим. А, няколко пъти съм ходила до аптеката и до магазина докато спи. Това пак е засега, като проходи едва ли ще го правя.

# 23
  • Мнения: 683
Оставям го,но не винаги минава номера.Понякога се заглежда в телевизора,а аз през това време отивам в кухнята да измия чиниите,но има случеи когато се лепва за мен/както са казали мамите- и в тоалетната/,но честичко го оставям,като по малък също съм го оставяла в кревата за да свърша нещо,дори и да поплаче  Wink.
И аз така. Неизбежно е просто!

# 24
  • Мнения: 5 391
Само ще кажа, че и в тоалетната не ме оставя на мира  smile3555 По този повод, веднъж забравих да затворя вратата на тоалетната в офиса  Mr. Green понавик. Добре, че бързо се усетих  Blush
smile3532Ей, това много ме развесели!

Разбира се, че го оставям, в повечето случаи кротува вече, но ако се разплаче неутешимо прекратявам заниманията си и съм при него.

# 25
  • Мнения: 133
Ние сме на 5 месеца и все още не мога да я оставя сама за повече от 5-10 минути и то сутрин. Дори понякога ми е трудно да отида до тоалетната, веднъж ходих и там с нея. Само като ми види гърба и писва, дори и да си играят с таткото. По-притеснителното е, че не иска и да спи без мен. Като я приспя, ако стана от леглото веднага се събужда и често е кисела, защото не се е наспала. Ако легна пак до нея, заспива отново и може да спи и 3 часа. Вечер сме пак така, не мога да я оставя и някоя баба, защото започва да плаче. Така се усувършенствах да върша всичко с една ръка  #Crazy
Thinking kakwo ще прави,м и ние сме така

# 26
  • Мнения: 1 555
За съжаление В жилището ни няма врати, освен тази на банята и външната, така че и да искам да го оставя сега е невъзможно, защото той дотичва, а и играчките му са в хола къде прекарваме времето си, но когато беше по-малък съм го оставяла в кошарата му в другата стая, или пък редовно го слагах да си лежи в шезлонга и пак докато чистех, готвех или каквото и да е, го наблюдавах ! Аз съм за децата да се оставят сами, защото така стават самостоятелни и чувстват че те владеят ситуацията, като по този начин се развихрят в добрия смисъл  Grinning

# 27
  • Мнения: 9 990
Да, оставяла съм, по-точно не аз-самото дете ме е оставяло да свърша работата.Пък и да е с мен в стаята и върша нещо-не ми пречи.До доалетна  ходя сама винаги.Както и се къпя на затворена врата на банята от появатана детето...Не съм обръщала внимание даже, докато готвя примерно къде е-щъка си напред-назад, играе си нещо...

# 28
  • Мнения: 2 631
Оставям я...  Tired Почти постоянно си е сама, ако не се храним, преобличане и пр.  Confused Никой не ми помага, за отмяна и дума не става, т.е. няма друг начин - мрънка, реве, но всичко мен чака. Ако положението стане критично - отивам!
Но си има и положителни страни! Няма да ги изброявам, че ще прозвучи, като оправдание за поведението ми... Rolling Eyes

# 29
  • Варна
  • Мнения: 552
Да,оставяла съм ги в кошарките, в паяците.Но е имало случаи да изскачам от тоалетната и в движение да си вдигам гащите,да ме вадят с пяната от банята,да прескачам легени по балкони
за да видя какво става и какво ли още не.Сега е супер-приспивам ги в неделя, оставям ги на каката и пия кафе с майките за час-два.

Общи условия

Активация на акаунт