Какво готвите на децата си като са болни

  • 2 138
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 743
Когато е болен синът ми яде  бебешките пюрета на Хип (плодовите), картофено пюре, телешко варено...

# 16
  • Мнения: 5 468
Когато е болна й купувам някое бебешко плодово пюре. На Ганчев или Ам-Ам..., каквото има в магазина и не го отказва. Поне до половината, ако го изяде, съм доволна от себе си Simple Smile.
Успех в борбата с гадната болест. Peace

# 17
  • Мнения: 5 577
Ориз - на супичка.

Бързо оздравяване.

# 18
  • Мнения: 2 622
Моите когато са болни не искат да ядат нищо,особено пък ако пият АБ.

# 19
  • Мнения: 3 211
Ами тя по принцип е злояда и капризна, а пък сега съвсем. И докторите казаха: не я насилвай и всеки път, като я питам какво иска да яде, казва, нали ти казаха да не ми даваш нищо да ям.
Зленчуци и ориз по принцип не яде, сега абсурд, пилешка супа и карт.супа са й основното ядене, но сега не иска супи. Караме я само на чайчета и компот (натурални сокове сега ме е страх да давам).
Напомнихте ми за бебешките храни, ще пробвам с пюрета и си мисля дали няма да иска бебешка каша Thinking
По принцип обича сирене и кис.мляко, сега и това не иска, всичко й е гадно на вкус от тези налепи в устата.
Горката, тя и преди беше слаба, но сега е направо само кокали, висока и ужасно слаба.Днес я теглих 14,5кг, а е висока 105см.

# 20
  • Мнения: 786
Преди две седмици и аз бях с ангина - само пилешка супа можех да ям Peace

# 21
  • Мнения: 1 568
Всичко съм съгласна да му сготвя,ама тогава не яде!
Гледам повече плодове,зеленчуци,пилешко месце,ама като поиска нещо,веднага го набавям!Тои обича много пълнени палачинки със шунка,кашкавал и руска салата!

# 22
  • Мнения: 2 700
Когато е болна не я насилвам въобще - ако иска яде, ако иска не яде. И това е единствения път, когато се съобразявам 100% с желанията й - яде каквото пооелае. Организмът сам си усеща и затова никога не я насилвам.

# 23
  • Мнения: 8 505
Нищо по-различно.Пристрастена е към супите,когато е болна пак тях яде (ако изобщо яде).

# 24
  • София
  • Мнения: 3 421
 Нищо конкретно, защото обикновено когато са болни не ядат.
Каквото поискат това, само и само да хапнат нещо.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами питам я какво иска - обкновено палачинка с лютеница или палачинка с мед. Картофи във всякакъв вид също не отказва, естествено ако не я боли гърло - тогава пие предимно сокове и чай, мляко не обича особено - излъгва се понякога да пие айрян, защото правил "мустаци"  Embarassed
В общи линии гледам да и угодя - разни кремчета и шарени макарони, които външно да привлекат вниманието и.

# 26
  • Мнения: 15 619
Като е болен, не го насилвам да яде.
Каквото си пожелае, това готвя.
Наблягам на плодовете, соковете и водата /предлагам ги по - често/.

Общи условия

Активация на акаунт