каква количка cangaroo или giordani?

  • 1 707
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте мами Simple Smile предстои ми да раждам декември и още не мога да се спра на подходящия модел количка?Искам да е лека,защото имаме проблеми с асансьора.Харесвам cangaroo,giordani,пег перего(ариа), но не зная кои модели са най-подходящи и дали ще е удобно за бебето комбинацията столче за кола с лятна количка?Моля за вашите съвети! Hug

# 1
  • Мнения: 1 212
И аз съм Декември и имам подобни "гайлета" , но много трудно бих могла да изкажа мнение по твоя въпрос, тъй като изброените от теб марки са в три различни ценови категории.... newsm78
Дефинирай някаква сума , от - до за да е ясно....
Иначе от това дето изброяваш - последното....
Ако не те притеснява цената  Quinny Buzz ....извън споменатите брандове  Peace
По въпроса столче за кола : добър вариант е : става за кола, може и в къщи да се ползва....
Предполагам питаш може ли да минеш без зимен кош...?
Аз лично мисля да си го спестя..... ползва се само първите 5 - 6 месеца.......
В най - големите студове / при нас първите 3 месеца/ едва ли ще предприемам дълги пътешествия навън......по скоро само на въздух, ако стола за кола се монтира в количката , спално чувалче и готово.... Peace

# 2
И аз съм Декември и имам подобни "гайлета" , но много трудно бих могла да изкажа мнение по твоя въпрос, тъй като изброените от теб марки са в три различни ценови категории.... newsm78
Дефинирай някаква сума , от - до за да е ясно....
Иначе от това дето изброяваш - последното....
Ако не те притеснява цената  Quinny Buzz ....извън споменатите брандове  Peace
По въпроса столче за кола : добър вариант е : става за кола, може и в къщи да се ползва....
Предполагам питаш може ли да минеш без зимен кош...?
Аз лично мисля да си го спестя..... ползва се само първите 5 - 6 месеца.......
В най - големите студове / при нас първите 3 месеца/ едва ли ще предприемам дълги пътешествия навън......по скоро само на въздух, ако стола за кола се монтира в количката , спално чувалче и готово.... Peace
не мога да си позволя повече от 400лв за столче за кола и количка и затова обмислям какви ли не варианти Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 212
Да- а, разходите за бебо са много и убийствени .... Sad
Тогава се ориентирай към Кенгуру, Чиполино , Бертони или Маг Енгланд.......
Като за количките Кенгуру стават столчетата на "Мони" ....фирмата дистрибутор е една и съща....
Чиполино си имат столчета съвместими с някои от моделите....
Бертони също, а за Маг-овете не съм чувала....
Иначе аз съм от изброените за Маг Енгланд / Холандски са / или Кенгуру / Китай/
Дано съм била полезна , успех  Peace

# 4
  • Мнения: 114
Един глас в полза на "Кенгуру"-то - моята е такава...много удобна и маневрена , триколка е .А и като цена не е зле ,незнам в момента колко струват , преди 1г.6м.  нашата беше само 245лв.Возим се в нея зиме и лете ,не съм купувала лятна количка - нямаше нужда. Peace

# 5
  • Мнения: 13
Нашата количка е на Giordani-много съм доволна.Изключително лека и маневрена.Ползвам я вече 9-ти месец.Моя позната има на Mag England и ми се оплака,че е мн.тежка итрудна за управление.Тогава се чудех между Chicco-Pick up  и тази на Giordani-не съжалявам,че се спрях на втората.

# 6
  • Мнения: 3 926
Джордани с три ръце. Също можеш да погледнеш и Чико Кортина. Малко по-скъпа идва от посочената цена, но мисля, че ако намериш моделчето без чувалче ще ти дойде точно по джоба. А и тук във форума една майка продава Жане за 300 лв., което си е чудесна оферта. Ако си склонна да купиш количка на старо (тази си струва от всякъде) и не можеш да се ориентираш - драсни в темата да ти пусна линк към обявата Hug

# 7
  • Мнения: 1 455
Кангаро-много е маневрена и удобна.Гледам вече второ дете с нея и това ми е най-добрата покупка досега. Wink

# 8
Кангаро-много е маневрена и удобна.Гледам вече второ дете с нея и това ми е най-добрата покупка досега. Wink
  Благодаря ви мами за съветите Hug
Имам още малко време за размисъл,защото бебка още не се е родила.

# 9
  • Мнения: 1 000
Джордани G4 ......е 338 лева....и е много лека.......и столче чиполино и си ги маместила
Кенгуру не е зле но ако си много яка Simple Smile .....

# 10
  • Мнения: 1 455

Кенгуру не е зле но ако си много яка Simple Smile .....

  С това не съм много съгласна.Почти винаги разхождам и двете си деца,едното за ръчичка,другото в количка Wink и ако не беше толкова маневрена нямаше да се справя.Не е тежка.Моята е триколка,забравих да уточня.

# 11
  • Мнения: 2 577
каква количка cangaroo или giordani?-Зависи от финансите има голяма разлика между цените на двете
Аз лично препоръчвам Giordani - Нашата е такава, 3 в 1 - много е лека и маневрена. Доволна съм



ти можеш да вземеш комбинирана Giordani за около 350 лв, такава като на BgViki - и те са готини Peace аз бях си харесала Giordani G4 и бая се колебах, ама мойто мъж каза  давай да взимаме и коша, че е зимно бебето, пък и стол за кола нали отделно трябва да купуваш... и така...
Успех в избора и леко раждане Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 4 428
От първите три изброени ти препоръчвам Джордани. Ако беше за бебе поне на 6-7мес и пролетно примерно, бих ти препоръчала Ариата на Пег Перего, но за новородено е доста открита. Все пак си е лятна количка. Пък и е с малко по-малки колела и зимата ще е трудно с нея. Аз за това се отказах да я взимам нея сега и си взех Бебе Комфорт Алегро /още се чудя дали не трябваше да взема Джордани Комфорт/
Иначе аз съм с Маг Инглънд Принцес и съм си супер доволна  Peace За Маг Инглънд зависи какъв е модела, защото повечето са над 13кг, но Принцес е о/о 10кг, което си е съвсем добре за комбинирана.

# 13
  • Мнения: 8 242
Нашата е Джордани и е СУПЕР лека, удобна и маневрена. Няма да сбъркаш! През какви ли не терени съм я прекарвала - кара до откат  Mr. Green 330 лв я взехме и си струва всяка стотинка  Peace

# 14
  • Мнения: 1 640
Майка съм на 2г.дете.От опит ти казвам следното:
1.Лека да е!!!!!!!!!!!!!!!
2.Дълбока,добре закътано да е бебето.
3.Стъпенката да се повдига така, че  да става като легло/визирам МАГ ИНГЛАНД ПРИНЦЕС И ЧИПОЛИНО БЕВЪРЛИ!!!!4.На удобно място за виждане да е прозорецът!!!Докато то лежи,ти отзад да го виждаш.
5.Дъждобран с цип! Плътно да покрива,за да не  го издуха вятърът..

Общи условия

Активация на акаунт