Планово секцио - вие ли избрахте датата?

  • 2 527
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 655
И аз бях планово секцио, само че не по желание а по медицински причини, бебео беше 3,500 и седалищно и доктора каза и дума да не става за нормално ражданеи да му кажа кога искам да е раждането след 38 г.с.
и аз се допитах до мъжа ми какъв ден от седмицата да е и той каза вторник а за мен беше идеално че е 04.04.
а термина ми беше 14.04, другата възможност беше 09.04-неделя но не ми допадна много датата!
Дано да му е на късмет!

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
горе-долу аз  Confused
Всъщност моето желание бе за 25-ти, но нямаше своб. час за операцията и минах автоматично за 26-ти.

# 17
  • Мнения: 3 323
Ние сме си избрали датата, и деня - петък. Разбира се според "отпуснатите" от док възможни дати. Дали бебка ще изчака - ще видим, има още 10 дни до тогава.
Малкия ми син е роден нормално раждане но пак аз си избрах датата щото преносвах и свършваше "везните", и док ми даде възможност да избирам.

# 18
  • Мнения: 1 064
Когато стана ясно, че ще раждам секцио, а не нормално (Теди беше много голям и не искаше да слиза в таза) доктора ми каза да си избера дата. Термина ми беше на 11.11., аз си избрах 10 дни по-рано, т.е. на 01.11... Peace

# 19
  • Мнения: 2 622
И двете ми са секцио,първото по спешност,второто планирано(заради първото)Да,имах възможност да си избера датата,макар че не стана на тази,на която исках Mr. GreenТерминът ми беше 22 март и мислех да си избера 13ти.Но се оказа,че лекарката излиза в отпуск именно от 13ти.Избрахме друга дата 8ми,защото тогава беше първа смяна,пък и  сряда,лек ден...Та уж аз избирах,но в крайна сметка се лекарката се съобрази най-вече със графика си...Не ми се щеше детето да празнува цял живот на общоженски празник-8 март,ама какво да се прави....

# 20
  • Мнения: 84
При мен само на 17 имаше свободна зала, а на 22 ми беше термина!

# 21
  • Мнения: 216
в моя случай се опитах да избера, но накрая докторчето си избра Joy

# 22
  • Мнения: 2 381
Терминът ми беше 16.01.Исках на 5.01. да е секциото, но докторът щеше да е извън страната на тази дата и назначихме първата свободна-10.01.

# 23
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
С термин 18 февруари - избрах 15 по съвет на астролога Иван Станчев  Peace

# 24
  • Мнения: 592
Термина ми беше 01.11 - на 20.10 ходих на лекар, той установи разкритие 4см. и каза да раждам на другия ден. Ама аз исках скорпионче /везните да не ми се обиждт/ и стисках, до първия ден на скорпион 23.10.2005 - най-щастливият ден в живота ми Hug та на въпроса - не аз, така стана!

# 25
  • Мнения: 82
Не.Терминът ми беше ма 17.07 определиха  ми дата за планово секцио 14.07 и така и стана.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 750
Да, може да се каже, че аз определих датата. Лекарката ми каза да е около 10 дена преди термина - аз си бях харесала 5-ти или 7-ми. Тя каза, че 5-ти е по-добре, защото е понеделник и екипите са повече. И така стана.
Изчислявах разни работи около датите и вероятното име на принцесата ми и затова изборът ми се сведе до тези две дати. Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 5 605
Док обикновено оперира в петък цял ден и избрахме предпоследния петъка преди термина, но... не устисках до тогава - така си било писано!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 634
Ами аз си избрах дата,но на бебо явно не му хареса и си избра друга Grinning.С термин 25.02,аз си избрах 17.02 а той се роди на 10.02 но пак със секцио.
Успех Hug

# 29

Общи условия

Активация на акаунт